Klasse B (zaterdag 1)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Het betreft een selectiewedstrijd voor kring Limburg Noord. De beste 25% komen terug in de barrage. Er wordt op volgorde gestart.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 januari 2014
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Printen Print Startlijst
# Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Kim van Leuven Zuzora Pacific
2 Anne Veldman Catilla Veneur Hbc Meerlo
3 Anne Ebisch Estera Warrant Panningen
4 Paul Janssen Donald Mermus R Well
5 Emma Johansson Doria Numero Uno Kessel
6 Lieke van Stiphout Ezi Zidane Hegelsom
7 Marjan Cleven Chelsea Sandro Boy JR Hegelsom
8 Bo op den Drink Garisa Sa Triomphe De Muze
9 Larissa Bijl Da Vinci Numero Uno Bakel
10 Kiki Bergsma Witchcraft Flemmingh Leunen
11 Jolanda Bijl Cinand Tampa Bakel
12 Marloes van Rattingen Sanne's Calmador Cavalier Oostrum
13 Luuk van den Kerkhof Devine Lupicor Kessel
14 Robin van de Wetering nn nn De Mortel
15 Amber Knoops Alvaro Utopia Z Asca Z Venray
16 Marion Janssen Victoria -- Venray
17 Cynthia den Bak Erita HC
18 Nicole Seuren Amadeus Griftenstein's Rubiquil Broekhuizenvorst
19 Iris van Strik Evita De Mortel
20 Chantal Haenen Dalina V Wizzerd Sevenum
21 Marcel Groen Bløf Hdh Ultime Espoir Meerlo HC
22 Pascal Knijnenburg NN Bakel
23 Els Hofmans Beaubelle Marome Nw Overloon
24 Luuk van den Kerkhof Let's Go Kessel HC
25 Emma Johansson Eternitystreet A Beast Kessel
26 Lieke van Stiphout Dynamite Numero Uno Hegelsom
27 Paul Janssen Ealba V. Alba 69 Well
28 Marjan Cleven Empire Campbell Hegelsom
29 Joni Vollenberg Evolution DAWSON VD PADENBORRE Melderslo
30 Ellen Poels Costa P.h. Z Caretano Z Heide
31 Mario Tetzlaff Coke-1-z Canabis Z Sevenum
32 Bonny Douven Borinke K Hinault Horst
33 Wendy Nabben Clarisa Lord Z Oirlo
34 Larissa Bijl NN Bakel
35 Wendy Falize Rianda Goodwill Swolgen
36 Xander van Lit Stiphout's Carwin Lord Z Meterik
37 Tamara Derckx Easy girl Unaniem Tienray
38 Lian Vermeer Amaretto S Jackson Meterik
39 Susan Smulders Easy Snake Whitesnake Horst
40 Marloes van Rattingen Viona D. Goodtimes Oostrum
41 Dafne Peeters B-Shantah Indoctro Oirlo
42 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
43 Larissa Bijl Dylana Verte Unaniem Bakel
44 Lennart Linders Ratina BB Animo Sevenum
45 Loes van Lier Volaire Now Or Never M Helden
46 Saskia Beerkens Escobar Carambole Merselo
47 Ellen Poels Berlin Z Berlin Z Heide
48 Ank van de Goor DJ xx Sevenum
49 Paul Janssen E Rubertha Mr. Blue Well HC
50 Priscilla van Schaik Venity S. Obelisk Broekhuizen
51 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
52 Loes Hofmans Easy Jumper Zambesi Horst HC
53 Emily Sanders Caïro Maximus Contendro I Sint Agatha
54 Nicole Denis Beluga Rs Florencio Venray
55 Janza Lenassi Rozalin Venhorst HC
56 Marjan Cleven Elvis Vigaro
57 Willemijn Poels Lady Lola HC
58 Marion Janssen Elen Ill CANTOS Venray
59 Cynthia den Bak Celtic Lady HC
60 Jamie van Hek Zinique Concorde
61 Judith Oostenbrink NN