Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Extra rubriek klasse M

Parcours : 2fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 juli 2020
Tijd: 12:45
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2 484 Mila Everse mr president mr blue P-M Waddinxveen
3
4 909697 Renske Kroeze Baltica NN P-M Prinsenbeek
5 526 Annelies Boer Miera vd Halhoeve Larius P-M Nispen
6 909711 Willem Verdonk Kiam BLH Don diablo hx P-M Oudenbosch
7 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z P-M sHeer Abtskerke
8 388 Kelly Jochems Cobold nn P-M Achtmaal
9 282 Fleur Leemans Bowie Z nn P-M
10 909637 Leon Kuijpers caroezo p&s chellsini P-M Breda
11 346 Femke Braat Julita Emerald P-M Etten-leur
12 197 Maxime van Andel Kaboem nn P-M Vragender
13 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - Zundert
14 393 Barna Burucs Candy nn P-M
15 909850 Liv Huijbregts Flo-Versent SA Nabab de Reve P-M Rijsbergen
16 909840 Sander Kenis Ode nn P-M
17 909792 Siebe Kramer Cascador nn Oud
18 909828 Charles Berron Pirelli nn P-M Dinteloord
19 909829 emily mason qi dao douglas P-M Dinteloord
20 356 Bianca Schoenmakers Gumo MP nn P-M
21 372 Cheyenne Meijers Joletta Harley VDL P-M Echt
22 Christy Dictus Elfat van Beek Z El salvador P-M Achtmaal
23 Patricia Greeve Heartbeat BB Cardento P-M rucphen
24 103 Jake Hunter J-Star Big Star P-M Putten
25
26 Pieter-jan de Visser Jekimov NL Fernando P-M woensdrecht
27 Marcel Billet Carolina BS Cantos Rijsbergen
28 Marit Huige Hyacinthe Indoctro Nisse
29 Melanie van de Graaf Hilde Durrant P-M Etten-Leur
30 909834 Morten Djupvik C-Huracan Z Castino P-M Wagenberg
31 Nick van der Graaf JÁdora van de Marehoeve nn P-M Rucphen
32 Olivier van der Vaart Heineken Baltic P-M Terheijden
33 909696 Renske Kroeze Hype nn P-M Prinsenbeek
34 116 Willem Verdonk Blom's Jandino Van De Crumelha Dexter R P-M Oudenbosch
35 Britt de Groen Millstream Indy Gold Babalu P-M Rucphen
36 Casper Meegdes I'm Number One nn P-M Huijbergen
37 909823 Nikita Cheung Naberlina vd Laarse Heide Nabab de reve P-M Zundert
38 Constanca de Almeida Fernandes Idyll GR nn P-M Gilze
39 212 Danny Willems Jagger Indoctro P-M
40 448 Doron Kuipers Helvetia Moeders W Tangelo v/d Zuuthoeve P-M
41 97 Patricia Nouws Jamorka Dakar VDL P-M Etten-leur
42 Eline Moerings Jilsther Diamant de semilly P-M roosendaal
43 495 Mischa Everse Dudock Darco P-M Waddinxveen
44 Geert Moerings Kadesther Denzel van t Meulenhof P-M roosendaal
45 Kelly Jochems Daytona Diamant de semilly P-M Achtmaal
46 Jelske Dekkers Sentinel's vince vragant Z Sprang-Capelle
47 249 Jens Thys thiamo Z thunder v/d zuuthoeve P-M Beringen
48 Lisanne Verdonk Jazeker modesto P-M Oudenbosch
49 Kaylee Heynen Thalita Z NN Steenbergen
50 909837 Gabryella Dufour Djampassi - P-M Neerkant
sleeppauze (10 minuten)
51 Maria Jörgensen Benetutti Z Bisquet Balou VH Mispelaere P-M Wagenberg
52 Bas Moerings Kindesth Vagebond de la pomme P-M roosendaal
53 909839 Siebe Kramer J’adore Chaman P-M Oud
54 394 Barna Burucs Chacinue nn P-M
55 100 Mario Gamboa Diva on Top Z Diarado P-M Putten
56 447 Jake Hunter Last Romance Canto P-M Putten
57 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl P-M Barendrecht
58 Patricia Greeve It star de revel Big star jr P-M rucphen
59
60 234 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi P-M
61 Rob de Bruyn Zaricolle Z Zandor P-M Hooge Mierde
62 Robin van der Zanden Aero Dynamic RZ Andiamo Z P-M Zundert
63 Sigrid van Wensen Dupp Deejay Z Dutch Capitol P-M Bergen op Zoom
64 Stijn Testers I am a loma Action Breaker Kruisland
65 Suzanne Raming In the Mood Dakar VDL P-M Schijf
66 Thijs Machielsen Hemelton nn P-M Weelde
67
68 Wendy Smits Dialinde Cardento P-M Oosterhout
69 Teun de Bodt Figaro Lord Z P-M Raamsdonksveer
70 Roosje Brouwer Indio Kannan P-M Waddinxveen
71 909662 Annelies Boer Pink Lady v/d Fruitkorf Marius claudius P-M Nispen HC
72 410 Geert Moerings Kovinia Vigo d'arsouilles P-M Roosendaal
73 Bas Moerings Kivinia I'm special de muze P-M roosendaal
74 231 Gabryella Dufour Hilton nn P-M Neerkant
75 199 Leon Kuijpers Karlijne Vigo d'arsouilles P-M Breda
76 198 Maxime van Andel Fadoretto nn P-M Vragender
77 Pieter-jan de Visser Oreo van t steentje Jilbert vh ruytershof P-M woensdrecht
78 296 Kelly Jochems Careful Habibty Careful P-M Achtmaal
79 909841 Sander Kenis Obama nn P-M
80 909794 Siebe Kramer Cor nn P-M Oud
81 909827 Charles Berron Clementinne nn P-M Dinteloord
82 909830 emily mason JEALOUSY SANDRO BOY P-M Dinteloord
83 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur P-M Achtmaal
84 157 Jasper Bulthuis Indian Rose - P-M
85 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
86 239 Marit Huige Incroyable vd Wiel Untouchable P-M Nisse
87 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor P-M Etten-Leur
88 202 Melvin Greveling Vivant nn Vragender
89 Nick van der Graaf Joplin nn P-M Rucphen
90 Olivier van der Vaart Huwerna NN P-M Terheijden
91 485 Mila Everse jelka vigo d'arsouiiles P-M Waddinxveen
92
93 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
94
95 909664 Bas Moerings Kwik Tweet For Pleasure P-M Roosendaal
96 230 Gabryella Dufour Jupiter Big star junior P-M Neerkant
97 909636 Leon Kuijpers Kiss me Promesse nn P-M Breda
98 200 Maxime van Andel Catokis Cornet nn P-M Vragender
99 283 Koen Leemans Jay Jay van Gogh P-M
100 909665 Annelies Boer Marco vd Wezelse Heihoeve Mr Blue P-M Nispen
101 909842 Sander Kenis Ohara nn P-M
102 909797 Siebe Kramer Gisolde nn Oud
103 909796 Kelly Jochems Jambo Tornesch P-M Achtmaal
104 Sam van der Venne Bollenhoeve's Infinity tangelo vd zuuthoeve P-M Ossendrecht
105 909845 Doron Kuipers Just Special VK nn P-M