Stalling


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 151.25
Datum: 4 augustus 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 101 Veronique van der Panne Whatever Truppa BENSCHOP
2 102 Imke Been Toto-divette Metall Woerden
3 158 Stephanie Kooyman Winston Oo Seven
4 151 Denise Nekeman Boston Sth Johnson Hasselt
5 256 Sanne Voets Vedet PB N.O.P. Florestan I Berghem
6 257 Sanne Voets Zoya Sollenburg Metall Berghem
7 104 Fabienne Heikens Angusch Special D Ede
8 204 Petra Logger Odame K Jazz Opmeer
9 51 Diederik van Silfhout Anoraline Samba Hit Lunteren
10 203 Diederik van Silfhout Arlando N.O.P. Paddox Lunteren
11 202 Diederik van Silfhout Vorst D. Hors La Loi Ii Lunteren
12 Diederik van Silfhout Expression Vivaldi Lunteren
13 152 Maxime van der Vlist Bailey Negro Baarle-Nassau
14 54 Fieke Houwen Zweed Scandic Wanssum
15 2 Bart Veeze Brown Boy Sandreo Lochem
16 251 Nicole Den Dulk Wallace Future Elen
17 252 Nicole Den Dulk Fifty Fifty Florestan Elen
18
19 3 Stephanie de Frel Winston Jazz Koewacht
20 55 Stephanie de Frel Carstenwaard Don Schufro Koewacht
21 4 Patrick van der Meer Coco-Chanel Sandreo naaldwijk
22 206 Patrick van der Meer Zippo Rousseau naaldwijk
23 Patrick van der Meer Don Diego Lord Leatherdale naaldwijk
24 5 Dinja van Liere Duval's Capri Sonne Jr. Rhodium Goes
25 58 Dinja van Liere Adonie Rubiquil Goes
26 263 Daphne Meulenbroek Zazia Radisson Sint-Michielsgestel
27 155 Jeanine Nieuwenhuis Hexagon's Baldacci Havidoff Serooskerke
28 6 Jonna Schelstraete CSI United Gemonde
29 271 Danielle Heijkoop Siro N.O.P. Gribaldi
30 59 Joyce Lenaerts Show Boy Show Star Leende
31 61 Yvonne Copal Mac Rider Anne Tuschinski Haaren
32 111 Zoe de Booij Wodan Osmium axel
33 112 Laurie Vervoort Chester Tuschinski helden
34 8 Florentine Rootveld Winea Ferro Winterswijk
35 9 Dana Hewett Sancerre Sir Donnerhall Ede
36 10 Benjamin Bakker Ulissa Olivi Echtenerbrug
37
38 208 Kirsten Beckers Broere Westpoint Jazz 's-Gravendeel
39 63 Kirsten Beckers Bristol Jazz 's-Gravendeel
40 64 Judith Debougnoux Athina Tuschinski Bunde
41 157 Katharina Mulder Wisky Sjors B Roermond
42 209 Mirelle van Kemenade Decor Vivaldo Polansky Sint-oedenrode
43 304 Josan van den Broek Zetdorijke Flemmingh
44 13 Femke Beljon Zeanine Ferro Raalte
45 72 Debora Pijpers Besterly's Look At Him Likoto Xx Brakel
46 66 Marieke van der Putten Zingaro-apple Painted Black Apeldoorn
47 67 Marieke van der Putten Zip-a-way Texel Krack C Apeldoorn
48 506 Merel Blom Rumour Has It N.O.P. Esteban Ermelo
49 505 Tim Lips Keyflow N.O.P. Colonel Collins Ermelo
50 506 Elaine Pen Vira Jazz Ermelo
51 68 Gregor Tacx Vivace De Jeu Contango Wassenaar
52 254 Rixt van der Horst Uniek N.O.P. Gribaldi Grou
53 259 Lotte Krijnsen Rosenstolz Rotspon Enschede
54 212 Johan Rockx Verdi De La Fazenda Florett As Essen
55 76 Jean-Rene Luijmes Cristall`s Il Divo Gribaldi Silvolde
56 115 Rosalie Bos Equestricons Bolita Uptown Weert
57 266 Veerle van Nieuwenburg Zamiro Obelisk Stevensweert
58 214 Edward Gal Glock's Undercover N.O.P. Ferro Harskamp
59 215 Edward Gal Glock?s Voice De Niro Harskamp
60 216 Hans Peter Minderhoud Glock's Flirt -- Harskamp
61 217 Hans Peter Minderhoud Glock?s Johnson TN Jazz Harskamp
62 159 Deborah Vroegindeweij MBPA's Update Rubiquil Achthuizen
63 218 Laurens van Lieren Ulysses La Haya Gribaldi Schore
64 219 Katja Gevers Thriller Gribaldi Berlicum
65 220 Lynne Maas Zamora Krack C Schore
66
67 272 Danielle Heijkoop Trainingspaard nn
68 Elaine Pen Vira N.O.P. Jazz
69
70 154 Lizz Kok Wizz Sir Oldenburg Naaldwijk
71 74 Thamar Zweistra Hexagons Banderas Rubi's Radetzky Vr
72 297 Franka Loos GG Flow cadanza Florencio
73 308 Vivienne Bos Baronijke-l Vivaldo