St. Oedenrode - springen pony's


Rooyse Ruiters en Ponyruiters, RV - Sint Oedenrode


Omschrijving

Indoor springen pony's St. Oedenrode

Manege de Pijnhorst, Bremhorst 6, St. Oedenrode (adres navigatie: Paardebloem)

 

Kosteloos afmelden kan t/m maandag 6-12-2021 via e-mail donkersmajelle@gmail.com, afmeldingen na 6-12-2021 worden in rekening gebracht.

Na de sluitingsdatum wordt er een link verstuurd met een betaalverzoek voor het inschrijfgeld. Wij vragen jullie om zoveel mogelijk gebruik te maken van deze link.

Wijzigingen en ontbrekende gegevens van pony's graag doorgeven voor vrijdag 10-12-2021, 20:00 uur via e-mail: donkersmajelle@gmail.com (op de wedstrijddag kan er niet meer gewijzigd worden).

 

Selectiewedstrijd voor Kring Eindhoven - de Kempen

 

Hartelijk dank voor jullie inschrijving voor onze indoor springwedstrijd voor pony's a.s. zondag 12-12-2021.

Wij zijn blij dat wij ondanks alle Covid-19 maatregelen een wedstrijd kunnen en mogen organiseren.

Dit betekent wel dat we met een aantal regels te maken hebben en wij vragen jullie dan ook om deze regels na te leven en om de vragen en/of verzoeken van onze medewerkers (vrijwilligers) te respecteren.

 

- Klachten? Blijf thuis

- Houd 1,5 meter afstand

- Maximaal 2 begeleiders per deelnemer (dus niet per combinatie) toegestaan

- Publiek is niet toegestaan

- Er vindt een QR code check plaats

- In de kantine is het dragen van een mondkapje verplicht (bij 18 jaar en ouder)

- Probeer na het rijden van het parcours zoveel mogelijk buiten uit te stappen

Genoemde aanvangstijden zijn richttijden!

11-12-2021, 09:00 uur definitieve startlijst


Contactgegevens secretariaat

Majelle Donkers
Email: donkersmajelle@gmail.com

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Zondag 12 December 2021
09:00 uur Oefenspringen BB - ABC pony's Startlijsten
09:45 uur Klasse AB-B Uitslagen
aansluitend Klasse AB-L Uitslagen
10:30 uur Klasse C-B Uitslagen
11:15 uur Klasse C-L Uitslagen
11:45 uur Oefenspringen BB - DE pony's Startlijsten
12:15 uur Klasse D-B Uitslagen
13:45 uur Klasse DE-L Uitslagen
14:30 uur Klasse C-M & C-Z (in handicap) Uitslagen
15:00 uur Klasse DE-M Uitslagen
aansluitend Klasse D-Z Uitslagen