Dressuur wouw vooruit


Wouw Vooruit , RV - wouwse plantage


Omschrijving

Meer informatie vind je op Wedstrijden | Vdp stables , lukt het niet om in te schrijven kijk dan ook even op onze website hier staat een uitleg!

voor vragen kunt u een mail sturen naar vdpstables@gmail.com of stuur een appje naar 0627112900!

ook opengesteld voor belgische ruiters!

 

zie hier de definitieve startlijst!

 

 

 

Z2 paard proef 44

08:15

Demi van dijke

Z2 paard proef 45

08:23

Demi van dijke

Z1 proef 41

08:30

Melita Zejnilagic

Z1 proef 40

08:38

Melita Zejnilagic

 

 

 

Bak ombouwen

08:45

 

 

 

 

M1 paard proef 32

09:00

Arrietta Bertram

Proef 32

09:08

Coco Soffers

Proef 33

09:15

Arrietta Bertram

Proef 32

09:23

maya Vanpottalsberghe

M1 pony proef 32

09:30

Sem luyks

Proef 33

09:38

maya Vanpottalsberghe

M1 pony proef 33

09:45

Sem luyks

M2 pony proef 36

09:53

Britt van aert

M2 pony proef 36

10:00

Anouk Hereijgers

M2 pony proef 37

10:08

Britt van aert

M2 pony proef 37

10:15

Anouk Hereijgers

 

 

 

 

 

 

 

Pauze 10 minuten

 

 

 

 

 

 

 

L2 paarden proef 28

10:30

Nancy van toorn

L2 pony proef 28

10:38

Bente rijsdijk

L2 paarden proef 29

10:45

Nancy van toorn

Proef 20

10:53

Eline v.d.eynde

B pony proef 20

11:00

Marly de bruijn

Proef 21

11:08

Eline v.d.eynde

Proef 21

11:15

Marly de bruijn

Proef 20

11:23

Zoe hoogendoorn

Proef 20

11:30

Floor meesters

Proef 21

11:38

Zoe hoogendoorn

Proef 21

11:45

Floor meesters

 

 

 

jurywissel

Pauze 10 minuten

 

 

 

 

B pony Proef 20

12:00

Fiore van veggel

Proef 20

12:08

Sofie de groot

Proef 21

12:15

Fiore van veggel

Proef 21

12:23

Sofie de groot

Proef 20

12:30

Kyra hensen

Proef 20

12:38

Maudi de nijs

Proef 21

12:45

Kyra hensen

Proef 21

12:53

Maudi de nijs

 

 

 

 

Pauze 15 minuten

 

 

 

 

M2 paard proef 36

13:15

Astrid schreuders

M2 paard proef 36

13:23

Iris veeke

Proef 37

13:30

astrid schreuders

Proef 37

13:38

Iris veeke

Proef 36

13:45

Sharon van beers

Proef 36

13:53

Krissie van meel

Proef 37

14:00

Sharon van beers

Proef 37

14:08

Krissie van meel

 

 

 

 

Pauze 15 minuten

 

 

 

 

L1 paarden proef 24

14:30

Wim van thillo

proef 24

14:38

Janneke wisse

proef 25

14:45

Wim van thillo

proef 25

14:53

Janneke wisse

proef 24

15:00

Dycke van de Wouw

proef 24

15:08

Steffi Jonckheere

proef 25

15:15

Dycke van de Wouw

 

 

 

 

jurywissel

 

 

 

 

 

 

 

B paard proef 20

15:30

Annemarieke Franken

Proef 20

15:38

Lonneke Willemen

Proef 21

15:45

Annemarieke Franken

Proef 21

15:53

Lonneke Willemen

Proef 20

16:00

Sita stuy

Proef 20

16:08

myrthe franken

Proef 21

16:15

Sita stuy

Proef 21

16:23

myrthe franken

Proef 20

16:30

Laura braat

Proef 20

16:38

Jolien Feyens

Proef 21

16:45

Laura braat

Proef 20

16:53

erwin suijkerbuijk

Proef 21

17:00

Jolien Feyens

Proef 20

17:08

leona risiglione

Proef 21

17:15

Peter rijs

Proef 21

17:23

leona risiglione

Proef 20

17:30

Lobke verheijen

Proef 20

17:38

Manon Mens

Proef 21

17:45

Lobke verheijen

Proef 21

17:53

Lauren piedfort

Proef 21

18:00

Manon mens

Proef 21

18:08

Lauren piedfort

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADRES:

VDP Stables

mariabaan 12

4725SK

wouwse plantage


Contactgegevens secretariaat

denize van der poel
Telefoon: 0627112900
Email: vdpstables@gmail.com

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Zondag 20 November 2022
Dressuur Paarden
aansluitend B proef 20 Deelnemerslijst
aansluitend B proef 21 Deelnemerslijst
aansluitend L1 proef 24 Deelnemerslijst
aansluitend L1 proef 25 Deelnemerslijst
aansluitend L2 proef 28 Deelnemerslijst
aansluitend L2 proef 29 Deelnemerslijst
aansluitend BB proef 16 Deelnemerslijst
aansluitend BB proef 17 Deelnemerslijst
aansluitend M1 proef 33 Deelnemerslijst
aansluitend M2 proef 36 Deelnemerslijst
aansluitend M2 proef 37 Deelnemerslijst
aansluitend Z2 proef 44 Deelnemerslijst
aansluitend Z2 proef 45 Deelnemerslijst
aansluitend ZZ-Licht proef 48 Deelnemerslijst
aansluitend ZZ-Licht proef 49 Deelnemerslijst
08:30 uur Z1 proef 41 Deelnemerslijst
aansluitend Z1 proef 40 Deelnemerslijst
aansluitend M1 proef 32 Deelnemerslijst
Dressuur Pony's
aansluitend B proef 20 Deelnemerslijst
aansluitend B proef 21 Deelnemerslijst
aansluitend L1 proef 24 Deelnemerslijst
aansluitend L1 proef 25 Deelnemerslijst
aansluitend L2 proef 28 Deelnemerslijst
aansluitend L2 proef 29 Deelnemerslijst
aansluitend M1 proef 33 Deelnemerslijst
aansluitend M2 proef 36 Deelnemerslijst
aansluitend Z1 proef 40 Deelnemerslijst
aansluitend Z1 proef 41 Deelnemerslijst
aansluitend Z2 proef 91 Deelnemerslijst
aansluitend Z2 proef 92 Deelnemerslijst
aansluitend M2 proef 37 Deelnemerslijst
aansluitend BB proef 16 Deelnemerslijst
aansluitend BB proef 17 Deelnemerslijst
aansluitend M1 proef 32 Deelnemerslijst