Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

14- Klasse B

rubriek start om 12.00 uur

Extra prijs: Waardebon Duval Horseproducts

Stal plaatje van Laser Werk Zeeuws Meisje


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moederx VMM / Fokker
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Rafaéla van den IJssel
R. van den IJssel
Geppetto
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2011/Quality Time x Darco x geen idee / Geen idee
2
Maxi de Weert
Nnnn
NN HC
Ruin/Donkerbruin/2012/NN x Nnnn x NNnn / Nnnnnn
3
Rowen Jansen
Rowen Jansen
Infinity
Merrie/Bruin/2013/Dexter R x Nummero uno x Renville / Inghe glerum
4
5
6
Melissa Kees
fam. kees
Haiko boy
Ruin/Donkerbruin/2012/inshallah de muze x ekstein x zion / fam kees
7
Yvonne Goetheer
M. van de Plasse
Valentino
Ruin/Donkerbruin/2002/Flemmingh x Kroonjuweel x Marybelle / geen idee
8
9
Wendy Vlaminck
Vlaminck w
Champion
Ruin/Bruin/2007/Verdi vdl x Animo x Zalmeco / Franken
10
Alice Nijsse
Alice Nijsse
Quick Laura P
Merrie/Vos/2006/onbekend x onbekend x onbekend /
11
Bastiaan Broeksema
A.B. Broeksema
Netsky
Ruin/Donkerbruin/2013/Quaterback x Pavarotti v/d Helle x Gratulant / N. Geerts
12
Inge Timmerman
Inge Timmerman
Merle
///NN x onbekend x onbekend / onbekend
13
Janis van Overveld
J van overveld
Creme de la creme
Merrie/Valk//Cream in top x Golden benjamin x Zilag / K.s Vos A.Vos
14
15
Amber de Ridder
Amber de Ridder
Banderas S Z
Ruin/Schimmel/2012/Bella Baloubet x Quite Easy x Quidam de Revel / EJC van Straaten
16
Sandra Breemerkamp
Sandra Breemerkamoa
Zonnefleure
Merrie/Bruin/2004/Flemmingh x argus x /
17
18
Lisanne Janse
Jan Janse
Bobby v/d Favorite
Ruin/Bruin/2006/Karandasj x Painters Row x /
19
Meike Boone
M.J. Boone-de Voogd
Clarentino van de Mispelaere
Ruin/Bruin/2015/Clarimo x Caretino x Contender / Van de mispelaere
20
Britt van den Eijnden
Fam. van den Ein
Just for you
Ruin/Bruin/2014/Numero Uno x Oklund x Voltaire / Vd Eijnden
21
Dries Van der Linden
D&m Horse Service en fam van der eijken
Lemoncello
Ruin/Bruin/2016/Etoulon x Vaillant x Nn /
22
Chenna Van der Voort
John van der voort
Stoutens Iranga
Merrie/Vos/2013/Durango VDL x Namelus R x Concorde /
23
Miranda van den Broeke
A van den Broeke
Jarizzo Blue
Ruin/Schimmel Bruin Geboren//Zirocco Blue x Goodtimes x Master / Adri van den Broeke
24
Cedric Vanleerberghe
Geen
Queen bee
Merrie/Lichtbruin/2016/Tangalo van de zuuthoeve x Geen x Geen / Geen
25
Kelly Steijn
Steijn
cathinka van chapelbridge z
Ruin/Bruin/2015/carrera VDL x jus-depomme x Jus-depomme / Steijn
26
Christine Breunesse
fam. Breunesse
Empereur
Ruin/Bruin/2009/Elvis Ter Putte x Dollar de La Pierre x onbekend / Piet Huige
27
Chloë Roegiers
Chloë Roegiers
Anouk van Chapelbridge Z
Merrie/Bruin/2015/Armitage x Quidam de Revel x Corrado I / Stal de Beule
28
Annemiek Noteboom
A. Noteboom en H. Noteboom-van Dalen
Orlando H
Ruin/Bruin/2014/Cumthago C x Orlando vd heffinck x Seclusive xx / Victor Hermans
29
Christel Roks
Christel Roks
Lavita
Merrie/Vos/2016/Global Express x Darco x Contender / B Roks
30
Laura Kole
Laura Kole
Billy Jean
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2015/Balou du Rouet x Corrado 1 x . / Wouter Meessens
31
Mandy Deurloo
Fam. Moerings
Megasthar
Ruin/Bruin/2017/Thunder van de zuuthoeve x Andiamo x Farmer / Fam. Moerings
32
Maxi de Weert
Nnnn
NN HC
Ruin/Donkerbruin/2012/NN x Nnnn x NNnn / Nnnnnn
33
Mare Vrolijk
Voshoeve
Voshoeve’s Daro
Ruin/Bruin/2008/Carolus II x Hemmingway x Amethist / J. Heins
34
35
Rowen Jansen
Rowen Jansen
Iliarose hv
Merrie/Bruin/2013/Nummero uno x Contendro I x Lancelot / Jan van beek
36
Kirsten Steijn
Onbekend
Hopefull
Ruin/Bruin/0001/Indoctro x chin chin x Onbekend / Onbekend

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 8-8-2022 17:40