Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

14- Klasse B

rubriek start om 12.00 uur

Extra prijs: Waardebon Duval Horseproducts

Stal plaatje van Laser Werk Zeeuws Meisje


Nr
Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder / Fokker
Klasse Stijl Straf Tijd
1 Rafaéla van den IJssel
R. van den IJssel
Geppetto
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2011/Quality Time x Darco /Geen idee
75.5 0 73,76
2 Inge Timmerman
Inge Timmerman
Merle
///NN x onbekend /onbekend
68.5 0 70,98
3 Amber de Ridder
Amber de Ridder
Banderas S Z
Ruin/Schimmel/2012/Bella Baloubet x Quite Easy /EJC van Straaten
P-B 73 0 74,93
4 Meike Boone
M.J. Boone-de Voogd
Clarentino van de Mispelaere
Ruin/Bruin/2015/Clarimo x Caretino /Van de mispelaere
P-B 71 0 73,99
5 Alice Nijsse
Alice Nijsse
Quick Laura P
Merrie/Vos/2006/onbekend x onbekend /
P-B 70 0 63,37
6 Cedric Vanleerberghe
Geen
Queen bee
Merrie/Lichtbruin/2016/Tangalo van de zuuthoeve x Geen /Geen
75 0 75,25
7 Laura Kole
Laura Kole
Billy Jean
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2015/Balou du Rouet x Corrado 1 /Wouter Meessens
P-B 71 0 64,78
8 Rowen Jansen
Rowen Jansen
Iliarose hv
Merrie/Bruin/2013/Nummero uno x Contendro I /Jan van beek
63 0 68,43
9 Chloë Roegiers
Chloë Roegiers
Anouk van Chapelbridge Z
Merrie/Bruin/2015/Armitage x Quidam de Revel /Stal de Beule
P-B 80 0 71,81
10 Mare Vrolijk
Voshoeve
Voshoeve’s Daro
Ruin/Bruin/2008/Carolus II x Hemmingway /J. Heins
P-B 72.5 1 80,28
11 Wendy Vlaminck
Vlaminck w
Champion
Ruin/Bruin/2007/Verdi vdl x Animo /Franken
67.5 1 81,73
12 Yvonne Goetheer
M. van de Plasse
Valentino
Ruin/Donkerbruin/2002/Flemmingh x Kroonjuweel /geen idee
67.5 1 81,75
13 Dries Van der Linden
D&m Horse Service en fam van der eijken
Lemoncello
Ruin/Bruin/2016/Etoulon x Vaillant /
P-B 75.5 4 73,91
14 Kelly Steijn
Steijn
cathinka van chapelbridge z
Ruin/Bruin/2015/carrera VDL x jus-depomme /Steijn
P-B 71 4 72,05
15 Bastiaan Broeksema
A.B. Broeksema
Netsky
Ruin/Donkerbruin/2013/Quaterback x Pavarotti v/d Helle /N. Geerts
71 4 77,36
16 Melissa Kees
fam. kees
Haiko boy
Ruin/Donkerbruin/2012/inshallah de muze x ekstein /fam kees
67.5 4 70,82
17 Mandy Deurloo
Fam. Moerings
Megasthar
Ruin/Bruin/2017/Thunder van de zuuthoeve x Andiamo /Fam. Moerings
P-B 67.5 4 78,55
18 Kirsten Steijn
Onbekend
Hopefull
Ruin/Bruin/0001/Indoctro x chin chin /Onbekend
66.5 4 68,08
19 Sandra Breemerkamp
Sandra Breemerkamoa
Zonnefleure
Merrie/Bruin/2004/Flemmingh x argus /
P-B 65.5 5 79,14
20 Annemiek Noteboom
A. Noteboom en H. Noteboom-van Dalen
Orlando H
Ruin/Bruin/2014/Cumthago C x Orlando vd heffinck /Victor Hermans
80 8 73,91
21 Britt van den Eijnden
Fam. van den Ein
Just for you
Ruin/Bruin/2014/Numero Uno x Oklund /Vd Eijnden
70 8 75,36
22 Christel Roks
Christel Roks
Lavita
Merrie/Vos/2016/Global Express x Darco /B Roks
P-B 65.5 8 64,77
23 Janis van Overveld
J van overveld
Creme de la creme
Merrie/Valk//Cream in top x Golden benjamin /K.s Vos A.Vos
63.5 8 75,73
24 Rowen Jansen
Rowen Jansen
Infinity
Merrie/Bruin/2013/Dexter R x Nummero uno /Inghe glerum
67.5 9 80,73
25 Chenna Van der Voort
John van der voort
Stoutens Iranga
Merrie/Vos/2013/Durango VDL x Namelus R /
P-B 65.5 17 97,43
26 Miranda van den Broeke
A van den Broeke
Jarizzo Blue
Ruin/Schimmel Bruin Geboren//Zirocco Blue x Goodtimes /Adri van den Broeke
60 19 103,00
27 Lisanne Janse
Jan Janse
Bobby v/d Favorite
Ruin/Bruin/2006/Karandasj x Painters Row /
P-B 3xW
28 Christine Breunesse
fam. Breunesse
Empereur
Ruin/Bruin/2009/Elvis Ter Putte x Dollar de La Pierre /Piet Huige
3xW

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 8-8-2022 18:20