Sluiten Terug naar Concours.nl

Mercedes-Benz Automotions Prix

CDI Juniors
Individual Test Juniors
Friday, June 2, 2017          Competition: 10          Arena: 2

Judges
E Ms. Maria Schwennesen (AUS)
C Mr. Magnus Ringmark (SWE)
M Mr. Fouad Hamoud (ALG)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
328
10:00 ZITELDO
KWPN/Gelding/Chestnut/2004/17YO/ROYAL DANCE x /105AL88
Mylene SPAAK
M. Spaak
NED
2
317
10:08 AMOS
KWPN/Gelding/Bay/2005/16YO/FLEMMINGH x SANDRO HIT/105PA91
Annelotte FELIX
J. Felix
NED
3
319
10:16 VINCE
KWPN/Gelding/Black//OO SEVEN x KENNEDY/105OL33
Meike KROOT
Meike KROOT, W.j.p.m. KROOT
NED
4
312
10:24 FIERO OLD
OLDBG/Stallion/Bay/2006/15YO/FIDERTANZ x SANDRO HIT/103TL05
Viola Lucrezia SANSONE
sansone viola
ITA
5
310
10:32 DONNA FRIDERIKA
Mare/Bay/2008/13YO/DON FRIDERICO x DON RICO/105EQ76
Benedek PACHL
Pachl P‚ter
HUN
6
315
10:40 R.BANDERAS
NRPS/Gelding/Bay//RADETZKY x MATADOR II 53 3366/104YS02
Amber DE GROOT
S.J.M. de Groot & N.Broekhuizen
NED
7
340
10:48 SIR BLACK
OLDBG/Gelding/Black/2010/11YO/ x /105LA80
Anastasiya CHERDAK
Golubyeva Viktoriya
UKR
8
331
10:56 GREENPOINT'S CUPIDO
KWPN/Gelding/Bay//JOHNSON TN x DUKO/105KX74
Daphne VAN PEPERSTRATEN
A.P.C. van Peperstraten
NED
9
321
11:04 DESPERADO
KWPN/Gelding/Bay/2008/13YO/FLORENCIO 2 x CLAVECIMBEL/105OF31
Zoe KUINTJES
C.G.M. Buuron
NED
10
303
11:12 TIMOR
KWPN/Gelding/Bay/2000/21YO/MATTERHORN x INDOCTRO/103WC90
Lea BONIFAY
Madame Laurence BONIFAY
FRA
Break (15 minutes)
11
330
11:35 BOND'S PAINTING
KWPN/Gelding/Bay/2006/15YO/OO-SEVEN x SILVANO N/104RU54
Chiel VAN BEDAF
J.C.M.Timmers & Dressuurstal van Bedaf
NED
12
335
11:43 SERGIO ROSSI
OLDBG/Stallion/darkbay/2005/16YO/SIR DONNERHALL x ROSENKAVALIER/104IC53
Yoann PINTO
Vorwerk-Happ, Gudula
POR
13
327
11:51 EYECATCHER
KWPN//Bay/2009/12YO/SPIELBERG x NEOSTAN/105QP28
Eva SIJTSMA
E. Sijtsma
NED
14
325
11:59 DECO
KWPN/Gelding/Black Bay/2008/13YO/PAINTED BLACK x /105KI53
Britney SCHUT
J.J. Schalekamp
NED
15
311
12:07 ZAZOU
KWPN/Gelding/Bay//OO SEVEN x JAZZ/104VN62
Alana CAZABON
Mr David Patrick
IRL
16
313
12:15 ZON PRIMAIRE W
KWPN/Mare/Bay/2004/17YO/DON PRIMAIRE x WELT HIT LL/104DD33
Benth DE GRAAF
G.A.D. & P. de Graaf & Benth de Graaf
NED
17
314
12:23 HEXAGON'S ZODINDE
NRPS/Mare/Bay/2004/17YO/HEXAGON'S LOUISVILLE x RUBIQUIL/103LD18
Amber DE GROOT
L.A.van Lieren & E.C.L.Janse
NED
18
333
12:31 PATRICK
Gelding/Bay/2008/13YO/ x /104ZX18
Romy VREUGDENHIL
N.A. Vreugdenhil
NED
19
323
12:39 DACAR'S DREAM
KWPN/Gelding/Chestnut/2008/13YO/JOHNSON x ROUSSEAU/104YC68
Joelle PETERS
J.W.M.M. Peters
NED
20
326
12:47 ZIDANE
KWPN/Mare/Bay/2004/17YO/INSPEKTEUR x FRUHLING / LANDJONKER/104YY38
Florence SIEMER
Mevrouw A.C.J. Feijts
BEL
Break (25 minutes)
21
304
13:20 UNGARO DE MASSA
PSH/Gelding/Grey/2008/13YO/RUBIN ROYAL (DE) x XAQUIRO CIP/103UN68
Thomas DAVID
Monsieur SYLVAIN MASSA
FRA
22
339
13:28 DIAMOND FALLS
HANN/Gelding/Chestnut/2008/13YO/DON FREDERICO x /105AV18
Anastasiya CHERDAK
Viktoriya Golubyeva
UKR
23
329
13:36 WALDEMAR
KWPN/Gelding/Black/2003/18YO/NEGRO x INSPEKTEUR/105LE09
Sem STIEMER
H.G. Broekhuizen & S.M. Stiemer
NED
24
309
13:44 SALESMAN
OLDBG/Gelding/Chestnut/2005/16YO/SIR DONNERHALL I x ANDIAMO/102ZK24
Emely VAN LOON
Sandra & Arjan van Loon
GER
25
302
13:52 FBW RAINMAN
DSP/Gelding/Chestnut/2002/19YO/RUBICELL x DON PRIMERO/102QY06
Camille VANGHELUWE
Michele George & Wendy Laeremans
BEL
26
306
14:00 REMARKABLE
/Dark Brown/1998/23YO/ROYAL DIAMOND x FEINER STERN/102YJ14
Emily BRADSHAW
Mrs Susan Bradshaw
GBR
27
336
14:08 RATZINGER
RHEIN/Gelding/Blackbay/2004/17YO/RICARDOS x RUBIRANDO/103LG12
Polina IVANOVA
Coby van Baalen & Johann Hinnemann
RUS
28
316
14:16 SUPERIO
WESTF//Black/2008/13YO/ x /105QP23
Kristy DE ROO
K. de Roo
NED
29
320
14:24 PRIMEVAL BRITTSION
KWPN/Mare/Bay//SIR DONNERHALL x KRACK C/105AC89
Zoe KUINTJES
Primeval Stoeterij B.V.
NED
30
305
14:32 SOLEIL NOIR VOM ROSENHOF
HANN/Mare/Black/2006/15YO/STEDINGER x WELTMEYER/105OK11
Capucine NOEL
Madame CATHERINE NOEL
FRA
Break (15 minutes)
31
322
14:55 CHIREINE
KWPN/Mare/Black//PAINTED BLACK x CABOCHON/105MX25
Jade OORD
M.H. Ansems-Rozendaal
NED
32
318
15:03 BOLERO
KWPN//Chestnut/2006/15YO/ x /105OD56
Fleur HOVERS
Fleur Hovers
NED
33
334
15:11 IBIS
PZHK/Gelding/Chestnut/2008/13YO/CALDERON (OLD) x CZAD (SP)/104ZL52
Oliver WESTON
Elzbieta Weston
POL
34
308
15:19 MONSIEUR POMEROL
OLDBG/Gelding/Bay/2001/20YO/ x /105NK53
Maddy WHELAN
Peta Claridge
GBR
35
324
15:27 VERDI DE LA FAZENDA
KWPN/Gelding/Bay//FLORETT AS x SANDRO HIT/NED42406
Thalia ROCKX
P.A. Zavitz-Rockx & J.M.M. Rockx & J.J.M. Rockx
NED
36
337
15:35 DONNERFELD
LHBAT/Gelding/Bay/2008/13YO/DONNERBUBE II x /105FP12
Veronika KHUDOKORMOVA
BORODINA, Svetlana
RUS
37
332
15:43 CHARMANDER
KWPN/Gelding/dark bay/2007/14YO/HOHENSTEIN x DONNERHALL/105FB44
Nicole VERSCHOOR
C.H.T.Verschoor-Schalkwijk & Nicole Verschoor
NED
38
301
15:51 BLACK BEAUTY
KWPN/Gelding/Bay//GRIBALDI x OO SEVEN/105DH97
Suraya HENDRIKX
Rudi Hendrikx
BEL

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 6-3-2021 06:01