Sluiten Terug naar Concours.nl

Coby IFS Prix

CDI Ponies
Team Test Ponies
Friday, June 2, 2017          Competition: 11          Arena: 3

Judges
H Mr. Maarten van der Heijden (NED)
C Ms. Orsolya Hillier (HUN)
B Mr. Clive Halsall (GBR)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
139
10:00 BUTTINI
Gelding/Black/2002/19YO/ x /105OU25
Klaudia HALELA
Power Nord Sp. z o.o.
POL
2
125
10:08 BODETHAL'S NOBLE BOY
DSP/Gelding/Chestnut/2008/13YO/NOBLE MAN x TETWORTH CRIMSON LAKE/104TJ04
Iginia MELONI
T.G. Meloni
NED
3
110
10:16 RFS SOCRATES
Gelding/Bay/2010/11YO/SARKOZY x RUDGEWAY CHARMING PRINCE/105FQ25
Leah MURPHY
Jo Wright
IRL
4
101
10:24 N-CONSTANTINO V/D BOLKERHOEVE
BWP//Bay/2009/12YO/ x /105MR73
Maud ADRIAENSEN
Staf Goovaerts
BEL
5
113
10:32 TOP HERO 2
WESTF/Gelding/Bay/2010/11YO/TOP CHAMPY x /105NQ51
Lauret BRINKMAN
J.A.M. Brinkman
NED
6
116
10:40 GOLDEN CHALLENGE
WESTF/Stallion/Palomino/2008/13YO/FS GOLDEN MOONLIGHT x FS CHALLENGER/105AP85
Else FELIX
J. Felix
NED
7
104
10:48 UNDER COVER FAST
Stallion/Black/2008/13YO/LATIMER (DE) TRAK x CANSAS/104RF87
Charlotte PALAS
Madame NOLWEN ROUXEL
FRA
8
126
10:56 DEL PIERO
NRPS/Gelding/Bay//DE VITO II x EVENAAR/102UN45
Tatum NUGTEREN
Peter NUGTEREN, Simone NUGTEREN
NED
9
114
11:04 REEKAMP'S EMPEROR
Gelding/BlackBay/2008/13YO/ORLANDO x BRUMMERHOEVE'S BOSS/105FU01
Sienna BROUWER
M.J.M. Lenting
NED
10
138
11:12 MOLENHORN'S CASANOVA
Gelding/Chestnut/2003/18YO/VITA NOVA'S GOLDEN BORIS x JULIO MARINER/104RL95
Nina WOERTS
Mevrouw P. Senel-de Caes
NED
Break (15 minutes)
11
133
11:35 DORNIER
WESTF/Gelding/Chestnut/2005/16YO/D'ARTANGNON x LANDOIS AS/104NO16
Britt VAN GELDER
J. Kooistra
NED
12
132
11:43 ORCHID'S SYRIA
Mare/Bay/2008/13YO/KANSHEBBER x WATERSHOF PRETENDENT/104MY27
Sanne VAN DER POLS
Christian KULLMANN
NED
13
107
11:51 ELLA
KWPN/Mare/Grey/2009/12YO/CAESAR 171 x SANTANO/105ES48
Sophie WILLIAMS
Kate Williams
GBR
14
115
11:59 MAJOS CANNON
NRPS/Stallion/Chestnut/2002/19YO/MARCHI x HASSAN II/NED41608
Senna EVERS
Senna Evers
NED
15
122
12:07 SCHERMEER'S HOF KING LOWIE
Gelding/Dark Chestnut/2008/13YO/HEITRAK'S MARVIN x RIETHEIM'S HILBERT/104OE66
Laura KOMPIER
L.A. Kompier
NED
16
140
12:15 FS DORIAN GRAY
RHEIN/Stallion/Chestnut/2010/11YO/FS DON?T WORRY x FS COCKY DUNDEE/105NM45
Emma LUERSMAN
E. Luersman
USA
17
108
12:23 MYSTERY DANCER
Mare/Grey/2005/16YO/VEENSTRA'S PROMISE x BOKKESPRONG CZARDAS/104PO94
Fanni MALACZKOV
J.W. Dees & M.A.R. Dees van Maanen
HUN
18
124
12:31 MOVIE STAR
Mare/Chestnut//HAGELKRUIS VALENTIJN x ORCHARD D' AVRANCHES/104ZV41
Marten LUITEN
Willem & Hilda Luiten & Mevr. H. Drent
NED
19
105
12:39 ROSEWATER I CLAUDIUS
Gelding/Chestnut/2006/15YO/CAESAR 171 x DORNICK B/105IC05
Clare HOLE
L Rawlinson
GBR
20
123
12:47 BOLDERMANS BOSTON
Gelding/Chestnut/2010/11YO/BOWE x /105OW30
Jessica LEENDERS
M.H.M.B.Leenders
NED
Break (25 minutes)
21
102
13:20 MINERVA BIJOU
RHEIN/Gelding/Grey/2004/17YO/BOOMER x DERBINO/105NP72
Zoe NIESSEN
Katrien Severijns
BEL
22
117
13:28 BAUMANN'S DESPINO
WESTF/Gelding/Chestnut//FS DON’T WORRY x /105KC04
Thessa GILBERS
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
23
128
13:36 WADDENHOEK'S MERLIN
Gelding/Bay//HEITRAK'S MARVIN x /105OX36
Nova RAVE
J E JOCHEMS
NED
24
131
13:44 RHYFEDD SPIKE
Gelding/Dun/2004/17YO/VEENSTRA ' S PROMISE x FRONARTH LLEWELYN/103NY50
Fleur VAN DE GRAAF
SDG finance holding
NED
25
134
13:52 HAASENDONCK S SULTAN
Gelding/Bay/1999/22YO/NIEUWMOEDS PATRICK x BEYERLODGE DIAMOND M/BEL40012
Lara VAN NEK
Lara van Nek
NED
26
137
14:00 DENVER
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/17YO/DE VITO II x CONDOR OX/104EJ96
Tess VERKADE
J. Verkade
NED
27
120
14:08 BO
/Chestnut/2004/17YO/ x /105QP01
Lisa JOOSSE
L.Joosse
NED
28
129
14:16 REEDBORDER AMAZING
Gelding/Chestnut/2008/13YO/BODO x BOKKESPRONG CZARDAS/105BX84
Kiki ROMNEY
K.L.L. Romney
NED
29
136
14:24 MATCHO D VAN PRINSENHOF'S
Gelding/Black/2008/13YO/KULBERG'S LANCELOT 20011327 x DIOGENES KAY 215/104ZC22
Pem VERBEEK
L.Verbeek
NED
30
109
14:32 DANO'S MIRACLE KS
Gelding/Palomino/2005/16YO/BODO x VERONA'S BO-GI/104CD50
Panka NAGY
A.Kleijwegt
HUN
Break (15 minutes)
31
106
14:55 VALHALLAS ZORRO
/Black/2009/12YO/VALHALLAS (DK) LORD MATRAFAL x FJORDGLIMTS SIR JOHNSON/104PU94
Holly KERSLAKE
Holly Kerslake & Carl Trock
GBR
32
130
15:03 ELIN'S NONCISDADOR
HANN/Stallion/Grey//NOSTRADAMUS x LP NIXEN/102YK97
Micky SCHELSTRAETE
R. VAN DER LOF- ROUWHOF
NED
33
135
15:11 LEUNS VELD'S WALTER
/Bay/2007/14YO/ORCHARD BOGINOV x AESTER EL NINO/105OF41
Carlijn VAN OERLE
N. VAN OERLE
NED
34
111
15:19 DON CAMILLO DU BOIS
NRPS/Gelding/Buckskin/2004/17YO/DORNICK x EDUARD/103HX59
Shanna BAARS
H. Baars
NED
35
121
15:27 BEAUTY STAR
Mare/Bay/2005/16YO/ x /105OF24
Jo-Anne KOCH
M. Boezel
NED
36
112
15:35 CHARMING FORET
Gelding/Chestnut/2005/16YO/BODO x LEUNS VELD'S ELEGANT/104GY13
Brandy BOS
Brandy Bos
NED
37
103
15:43 BUTTERFLY DEW DROP
SBS/Mare/Grey/2007/14YO/FLORENCIO x POLARIS HAROLD/105MI43
Alexandre CHERET
M. Alexandre CHERET-SEGURET
FRA
38
127
15:51 BODETHAL'S KOSIMA
DSP/Mare/Chestnut/2002/19YO/SPEYKSBOSCH NELSON x WOLDBERG'S BART/102XF36
Sam OUDHOF
J.C.Oudhof & S.Oudhof-Heetebrij
NED
39
118
15:59 DON CARINO DU BOIS
NRPS/Gelding/Palomino/2004/17YO/DEINHARD B x CONDOR OX/105NI70
Isabelle HARBERS
I.C. Harbers
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 25-2-2021 03:08