R 11 - Klasse M - 2fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is gesponsord door RESTAURANT LE JARDIN


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 31 mei 2018
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw T Kommers
T Mw A Dijkshoorn
Vt Mw A Kuijer
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 200.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 160.- + PAS HAM pakket
3e prijs: € 120.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
14:30 1 319 Olivier van der Vaart Halina-Gold Andiamo Breda
14:32 2 214 Danny Willems Imaginary Namelus Oosteind
14:35 3 Thomas Mertens Blom`s Heaven Inshallah de Muze etten-leur
14:37 4 Anoek van der Pluijm Heldorado Eldorado van de Zeshoek Made
14:40 5 Marwin van den Nieuwenhuijzen Giola Spartacus sint-oedenrode
14:42 6 Janne Paridaans Fantastique van het Eelshof Electro Oud-Turnhout
14:45 7 Braden James Hinde Charisma Putten
14:47 8 JONAS VERVOORT GISCA CANTOS DINTELOORD
14:50 9
14:52 10 208 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
14:55 11 Kelly Jochems Levado van het Molenrietveld Der-Senaat achtmaal
14:57 12 Martijn Verpoort Givenchy Hamlet Veghel
15:00 13 211 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento Meliskerke
15:02 14 Renske Kroeze Can Fly nn prinsenbeek
15:05 15 Wout Vlemmix Concia Conoglia hoogeloon
15:07 16 Katie Fletcher Bridgetown Z Big Star Junior hoogeloon
15:10 17 57 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Poortvliet
15:12 18 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor Riel
15:15 19 74 Tamara Danning Geronimo Zambesi Wouw
15:17 20 215 Rob Brosens Gringo du Thurin Glasgow vh Merelsnest Castelré
15:20 21 188 Tim Franssen GALOUTINA C BALOUBET DU ROUET Gilze
15:22 22 Danny Willems Heavenley Blue Vleut Oosteind
15:25 23 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno Etten Leur
15:27 24 77 Mauro Soeteman Golden World Quintago Hoeven
15:30 25 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
15:32 26 275 Jeanine Schep Gabri Voltaire Tull En 't Waal
15:35 27 Wendy Smits Dialinde Cardento Raamsdonksveer
15:37 28 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
15:40 29 Olivier van der Vaart higo Action breaker breda
15:42 30 Maxi de Weert Frivole Quasimodo van de Molendreef Ossendrecht
15:45 31 Patricia Tijssen Almighty Odermus R Breda
15:47 32 Anoek van der Pluijm Hero Bodinus Made
15:50 33 JONAS VERVOORT FARAH ZIROCCO BLUE DINTELOORD
15:52 34 273 Gerd Jan Horsmans G-star NN Tull
15:55 35 Pieter Rutten Gamble Arezzo Rucphen
15:57 36 153 Braden James Hyperion Hos d'O Putten
16:00 37 292 Pieter-jan de Visser Ginnyvona Eldorado van de Zeshoek Woensdrecht
16:02 38 Kelly Jochems Elite - achtmaal
16:05 39 Marwin van den Nieuwenhuijzen Hagan van Gogh sint-oedenrode
16:07 40 Sabrina van Rijswijk Happyfee Grison Vd bisschop Pijnacker
16:10 41 Dian de Jong FLEUR Zavall Vdl Oudenbosch
16:12 42 Bas Knijff Hangover van de Postbaan Nabab de reve Oude Tonge
16:15 43 96 Tamara Danning Fantasia Watch me Wouw
16:17 44 Janne Paridaans Elton van het Eelshof Apollo vh Lindebos Oud-Turnhout
16:20 45 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergen
16:22 46 18 Brian Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
16:25 47 6 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
16:27 48 Christy Dictus Ella connor Achtmaal
16:30 49 Jorn van Kuyk hyperion dutch design langeweg
16:32 50 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
sleeppauze (10 minuten)
16:45 51 Thomas Mertens Blom`s Holiday Arko III etten-leur
16:47 52 284 Olivier van der Vaart Hilton Zirocco Blue Terheijden
16:50 53 Danny Willems Ipad Etoulon Oosteind
16:52 54 Martijn Verpoort Gomez Eldorado Veghel
16:55 55 82 Kristel van der Venne klokkarstua kashmir van t schuttershof Ossendrecht
16:57 56 Lucille Billet Giant Hood BS Sisley de la tour Vidal Rijsbergen
17:00 57 Maria Jorgensen Florette Indoctro gilze
17:02 58 Mark Jespers Harvey Baltic prinsenbeek
17:05 59 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Lierop
17:07 60 Anoek van der Pluijm Holly Hunter Mermus R Made
17:10 61 306 Gerd Jan Horsmans Celinda z Calvino Z Tull
17:12 62 Morten Djupvik Hunter D'Oase Elvis Ter Putte gilze
17:15 63 Wilma de Bruijn Freddy Caleandro Wouw
17:17 64 Bregje Martens Flinx Zirocco Blue Etten-Leur
17:20 65 60 Nikita Cheung Bella donna van de laarse heid Bustique Zundert
17:22 66 JONAS VERVOORT CALEANDRO D'HOTOT CALEANDRO DINTELOORD
17:25 67 Rob Brosens Cassila DH Z Cupido castelré
17:27 68 128 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Loon Op Zand
17:30 69 84 Tamara Danning Hapiness Zambesi Wouw
17:32 70 293 Bas Knijff Lil bis sis Zippit Oude
17:35 71 Vera Heyms El Ganador G Warrant Oirschot
17:37 72 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
17:40 73 289 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
17:42 74 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
17:45 75 187 Tim Franssen Farah van pottelberg Toulon Gilze
17:47 76 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Lierop
17:50 77 Thomas Mertens Blom`s Hiek`n Falaise de Muze etten-leur
17:52 78
17:55 79 Sjors van Oorschot Goodlord-gold Cardento Berghem
17:57 80 9 Mitchel Sonneveld Horeca G Z Hooch
18:00 81 Renske Kroeze Great tikila Carosso VDL prinsenbeek
18:02 82 Sabrina van Rijswijk Lely vd Bisschop Elvis ter Putte Pijnacker
18:05 83 Hani Kamal Bsharat Furhy L Namelus R Essen
18:07 84 175 Lucinda Okkerman Firefee Grison Vd bisschop
18:10 85 Fabienne van Hemsbergen Navarre's Zabelle Z Zidane van Landzicht Made
18:12 86 Michelle van Hemsbergen Navarre's Happyness Van Gogh made
18:15 87 Gerd Jan Horsmans Hiolita W Falaise de Muze Tull en 't Waal
18:17 88 61 Nikita Cheung Snow-flake vd Laarse heide Stakato Zundert
18:20 89 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Made
18:22 90 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles achtmaal
18:25 91 Wilma de Bruijn Cognac Z Contender Wouw
18:27 92 Marwin van den Nieuwenhuijzen Hercules Spartacus sint-oedenrode
18:30 93 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
18:32 94 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
18:35 95 70 Tamara Danning Favorite du roi Heartbreaker Wouw
18:37 96 Janne Paridaans Frivolle van het Eelshof Apollo vh Lindebos Oud-Turnhout
18:40 97 Thomas Mertens Blom`s Zlatan Zandor Z etten-leur