R 13 5 jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is gesponsord door VAN OERS AC

Voor het HOOGST geplaatste KWPN paard is er een deken beschikbaar gesteld door KWPN WEST BRABANT

Hoogte hindernissen: +/- 1.20m

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 1 juni 2018
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr M Dusomos
T Mw T Kommers
Vt Mw I Veeke
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 300.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 250.- + Hampakket PASHAM
3e prijs: € 175.- + deken KWPN West Brabant
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
11:00 1 Thijs Meulemeesters Indy Up to date Boekel
11:02 2 Annemieke Lips Icantos Canabis Ooltgensplaat
11:05 3 Denize van der Poel Ingar endy vde cardento wouwse plantage
11:07 4 Bart van Ooyen Iglesias Quasimodo van de Molendreef Houten
11:10 5 147 Dries Van der Linden Imago nn Essen
11:12 6 Nick van der Graaf I am Dexter rucphen
11:15 7 295 Vincent Bourguignon HH Diamant blue - Zeewolde
11:17 8 Franco Garavaglia Isasinaa Eldorado Van't Zeshoek Poppel
11:20 9 Pieter-jan de Visser Ice Zoetendaele Z Iceberg ST Woensdrecht
11:22 10 ALice Lazzarini Dastann Des Meulieres Quick Star Schijndel
11:25 11 113 Alien Baelden Ibalou Balou du Rouet Dinteloord
11:27 12 Cindy Perdaen It takes two Zambesi Philippine
11:30 13 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar meliskerke
11:32 14 nils vanhees no limit baltic zandhoven
11:35 15 Jeroen Heijmans Itendra Dallas VDL Oudenbosch
11:37 16 Jorn van Kuyk Indipendent Quality time langeweg
11:40 17 JONAS VERVOORT ISSUN BOSHI CARETINO GOLD DINTELOORD
11:42 18 Sacha de Wit Izzy Corland ossendrecht
11:45 19 Hilke Mouws Haenscorff´s Chic Z Cigaret JVH Z Wuustwezel
11:47 20 Giampiero Garofalo Irish Coffee Verdi Schijndel
11:50 21 Anoek van der Pluijm Iriz Eldorado van de Zeshoek Made
11:52 22 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ilitta B Ustinov sint-oedenrode
11:55 23 Nick van der Graaf Inpetto Harley rucphen
11:57 24 143 Sander Naber Ivaludine S Dallas VDL Holsloot
12:00 25 2 Geert Moerings Itwisth Twisther Roosendaal
12:02 26 Olivier van der Vaart cannavaro Cameron terheijden
12:05 27 Gabryella Dufour Immortelle Elcapone lierop
12:07 28 Annemieke Lips Ibantos Canabis Ooltgensplaat
12:10 29 Bart Lips Carolus Z Cormet du Lys Biest-Houtakker
12:12 30 Sabrina van Rijswijk Badrina Bamako Pijnacker
12:15 31 Renske Kroeze I'm Gold Caretino Gold prinsenbeek
12:17 32 Rob Brosens Noblesse Chopin castelré
12:20 33 Bart van Ooyen Catosca IIZ Carusso la Silla Houten
12:22 34 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Quidam NN Helmond
12:25 35 322 Tim Franssen Ghana FS Glasgow vt Merelsnest Gilze
12:27 36 Denize van der Poel Irocco vde Zirocco Blue Vdl wouwse plantage
12:30 37 80 Tamara Danning Idole du roi Zambesi Wouw
12:32 38 Hanneke Mulderij Ice Harley Nijkerk
12:35 39 Bas Knijff Irokka van de postbaan Montender Oude Tonge
12:37 40 JONAS VERVOORT IBIZA CALEANDRO DINTELOORD
12:40 41 245 Kim Emmen ICLOUD CALMANDO Dinteloord
12:42 42 Siebe Kramer Interest Toulon Oud beijerland
12:45 43 Braden James I am Special CB I'm Special de Muze Putten
12:47 44 177 Arjen van Diepen I know Durango De Weere
12:50 45 Maxi de Weert Glamoures Glasgow v/h merelsnest Ossendrecht
12:52 46 335 Nick van der Graaf Caciqe - Rucphen
12:55 47 285 Olivier van der Vaart Isa balia Falaise de muze Terheijden
12:57 48 Thijs Meulemeesters Interest Andiamo Boekel
13:00 49 114 Alien Baelden Indian Gold NN Dinteloord
13:02 50 144 Bas Moerings Ipsthar Denzel van 't Meulenhof Roosendaal
13:05 51 nils vanhees atina v&v arezzo zandhoven
13:07 52 Sacha de Wit Millstream's Insperation Etoulon VDL ossendrecht
13:10 53 Anoek van der Pluijm Icen Iceman de Muze Made
13:12 54 148 Boy Peels Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Waalre
13:15 55 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte sint-oedenrode
13:17 56 142 Sander Naber Imar VDL Carrera VDL Holsloot
13:20 57 Thomas Mertens Blom`s Idense Zirocco Blue VDL Oud gastel
13:22 58 Ozgur Ozkan jk horsetrucks lillifee Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
13:25 59 Gerd Jan Horsmans Innocent Zambesi Tull en 't Waal
13:27 60 Bart van Ooyen it's uno star Numero uno Houten
13:30 61 Denize van der Poel Igor vde indoctro wouwse plantage
13:32 62 Cedric Vanleerberghe D'amerique z Diamant de semilly Ertvelde
13:35 63 191 Tim Franssen ISARINA QUAPRICE BOIS MARGOT Gilze
13:37 64 Bas Knijff It's me Charisma Oude Tonge
13:40 65 Sabrina van Rijswijk Nobel Vd bisschop Gemini Pijnacker
13:42 66 332 Braden James Igor-W Air Jordan Putten
13:45 67 Cindy Perdaen It's mumbo-son Spartacus Philippine
13:47 68 Wout Vlemmix Evita Z Elvis ter Putte hoogeloon
13:50 69 Thom van Dijck ADSL van OLLand .biz Allegro Sint oedenrode
13:52 70 Sacha de Wit Newsflash van Overis S.P.O. Eldorade van de Zeshoek ossendrecht
13:55 71 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Interscaldes Egano Kruiningen
13:57 72 Olivier van der Vaart unique promesse z Ogano Sitte terheijden
14:00 73 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL s Heer Abtskerke
14:02 74 Anoek van der Pluijm Liscarrow Pacino Made
14:05 75 Tim Koch Isaac Numero Uno Bergen op Zoom
14:07 76 Lieke Vogels Nuit D'api Bisquet Balou Oirschot
14:10 77 Thomas Mertens Blom`s Icarus Biscayo etten-leur
14:12 78 336 Nick van der Graaf Imiracle NN Rucphen