R.17- L 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is door DEBA BEDRIJFSWAGEN - Etten Leur.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 juni 2018
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw A Kuijer
T Hr M Dusomos
Vt Hr C Struyk
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 150.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 100.- + PAS HAM pakket
3e prijs: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Brosens Galanty Zirocco Blue Vdl castelré
2 83 Tamara Danning happy hour Quality time Wouw
3 Tim Koch Happy Feet Arizona Bergen op Zoom
4 Mark Jespers Faith in blue Zirocco blue prinsenbeek
5 Maaike Theunis Haricot Verts Nabab de Reve Moerstraten
6 Dennis Wauben Foriste NN Molenschot
7 Christel Roks Cognac Z Contender sprundel
8 34 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
9 JONAS VERVOORT MONELLA MONTELINI DINTELOORD
10 Christy Dictus Fupord van Beek nn Achtmaal
11 Margo van Nijnatten High Quality CS Chello III Castelre
12 27 Laurie Peeters Enjoy Cantos Breda
13 45 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
14 Marjon Peeters Babalouska Hold Up Premier Zundert
15 Melissa Masseurs Kartina Carthino Z Roosendaal
16 65 Nikita Cheung Noberlina v/d Laarse Heide Nabob de Reve Zundert
17 36 Rik Stolte Gangstar Tangelo vd Zuuthoeve Lunteren
18 38 Yke Horstink Djivoli van de Groote Kamps Z Denzel van het Meulenhof Hoornaar
19 257 Doron Kuipers I like van het heerenhuijs Dallas vdl
20 Gerd Jan Horsmans Haja ES NN Tull en 't Waal
21 192 Wendy Van Sprundel Cantaloup Z Crown Z
22 Arlette Verschuren Verbo's Hachi Cardento Loon op Zand
23 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
24 3 Jilly Laros Hakan Tangelo van de Zuuthoeve
25 117 Alien Baelden Ignazio Zirocco Blue Dinteloord
26 255 Bas van Opstal Hydroxx Affelay
27 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz sint willebrord
28 Rob Brosens Highstreet Corland castelré
29 349 Noelle van der Velde Companion Cartano Rijsbergen
30 341 Tamara Danning Ipon du roi Starpower Wouw
31 311 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
32 104 Elizabeth Karlsen Jamira Verdi Gilze
33 Florent Negrel imortelle elcapone Lierop
34 Judith van Kalmthout Fenna Cardento Schijf
35 Janne Paridaans Larona van het Eelshof Der Senaat 111 Oud-Turnhout
36 Thomas Mertens Blom`s Idense Zirocco Blue VDL etten-leur
37 ALice Lazzarini Hindy Inshallah De Muze Schijndel
38
39 Tim Koch Ilonka van de Marehoeve Zirocco Blue Bergen op Zoom
40 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R Boekel
41 Sindy Kruisselbergen Hono clinton Weelde
42 Suzanne Raming In the Mood nn Schijf
43 Tess Tonies Unica S US Berghem
44 Thijs Meulemeesters Individu Starpower Boekel
45 348 Gerd Jan Horsmans Innocent Zambesi Tull
46 258 Doron Kuipers Haran Eldorado Van De Zeshoek
47
48 Wilma Stouten Ienemiene Indoctro Serooskerke
49 Dennis Wauben Grisette NN Molenschot
50 Rowena de Weert Anne Rox Du Vlist Z Alcazar Heerle
51 30 Luke Suijkerbuijk TINA Z Tyson Rucphen
52 111 Lizzy van der Vorst Future pride of architect Springtime Geldrop
53 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten
54 Mats Joris Contact Onbekent Moerstrateb
55 64 Nikita Cheung Talentina vd Laarse Heide Z Taloubet Z Zundert
56 63 Sarah Duggan Tjarlina van de Laarse Heide Z Tangelo van de Zuuthoeve Zundert
57
58 Hilke Mouws Lion Canabis Wuustwezel
59 121 Loeske Veenendaal Pand & Paard's Cranberry Ice Z Candillo Z Chaam
60 Jorn van Kuyk infinity diamant de semily langeweg
61 Loes Kivits I-AM I'm Special de muze sprundel
62 Jonna Balk Swarovski Divano Haarlem
63 Mark Jespers Ibramovich nn prinsenbeek
64 85 Tamara Danning Harmony Quality time Wouw
65 Olivier van der Vaart Ginola NN Terheijden
66 26 Eline Moerings Ralvesther Calvaro Z Roosendaal
67 Imke Kort Tjambika Indoctro Lewedorp
68 225 Gabryella Dufour Immortelle Elcapone Lierop
69 318 Rob Brosens Henriette Baltic Castelré
70 304 Gerd Jan Horsmans Stakkato Blue Stakkato Tull
71 259 Doron Kuipers Helvetia Moeders W Tangelo v/d Zuuthoeve