R.18 4 -jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubrieksponsor VAN MOSSEL AUTOMOTIVE GROEP

Voor het HOOGST geplaatste KWPN paard is er een deken beschikbaar gesteld door KWPN WEST BRABANT

De KWPN gefokte paarden zullen door de afdeling inspectie van het KWPN linieair gescoord worden. Het is mogelijk om uw paard ook aan te bieden voor stamboekopname. U moet dit dan kenbaar maken op het secretariaat. 

de 25% beste combinaties van deze rubriek worden in de finale rubriek uitgenodigd te strijden om de prijzen. 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 2 juni 2018
Tijd: 11:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
KW Hr A Kootstra
VS Hr G Franssen
Vz Hr M Dusomos
vt Mw. A Kuijer
O Hr J Wilmink
WP Hr M Beukers
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 122 Maurice van Vliet Great Gatsby Z Glasgow vh Merelsnest Hoeven
2 Anoek van der Pluijm J'adore Faya B Etoulon VDL Made
3 Olivier van der Vaart Jermie PP verdi terheijden
4 Pieter-jan de Visser bamaday z bamako de muze woensdrecht
5 202 Bas Moerings Jardin Etoulon Roosendaal
6 Annemieke Lips Javalanche Cidane Ooltgensplaat
7 372 Arjen van Diepen Joyful lady cara c Tornesch De
8 Bart Lips Janeiro Arezzo VDL Biest-Houtakker
9 239 Bart van Ooyen Janske C Rascin Houten
10 ALice Lazzarini Cattivo Casall Schijndel
11 353 Gerd Jan Horsmans Jensen ES Kannan Tull
12 35 Iris van de Graaf jack sparrow el salvador Etten-leur
13 362 Lisanne Verdonk Cis vd Tojopehoeve Cidane Oudenbosch
14 86 Sam van der Venne Jackson Cardento Ossendrecht
15 264 Doron Kuipers Just a Moment -e-star
16 337 Nick van der Graaf Jaipur douglas Rucphen
17 118 Alien Baelden Qi Dao Douglas Dinteloord
18 361 Anoek van der Pluijm Vince Z Vagrant Z Made
19 8 Mitchel Sonneveld Jillz Fernando
20 Giampiero Garofalo Babylone Baloubet Du Rouet Schijndel
21 Jennifer van Drimmelen First Lady Z Focus Meijel
22 Jeroen Bruens Joanna Etoulon Eindhoven
23 Olivier van der Vaart jill Action breaker breda
24 Pieter-jan de Visser Orian de Kalvarie Hakon de Kalvarie woensdrecht
25 Rob de Bruyn Jasper Numero Uno Hooge Mierde
26 41 Manon Lazeroms Jafanola Casimo Sprundel
27 240 Bart van Ooyen Junior Berlin vd Doornhoeve Berlin Houten
28 52 Sindy Kruisselbergen J'Adore Dakar VDL Weelde
29 Sjors van Oorschot Alaska van de Groenhoeve Asca z Berghem
30 Wilma Stouten Stoutens Jacrimoso Sandro Boy Serooskerke
31 54 Hilke Mouws Obaja Im special de muze Wuustwezel
32 333 Sander Naber Jamorkus W Cardento Holsloot
33 Annemieke Lips Juanita Nassau Ooltgensplaat
34 373 Arjen van Diepen Jarena WD Thagoras De
35 Bas Moerings Jesther Cardento Roosendaal
36 Janne Paridaans Olympia van het Eelshof Indoktro K van't Kattenheye Oud-Turnhout
37 352 Gerd Jan Horsmans Just Me ES Extase Tull
38 338 Nick van der Graaf Jacquemo Entertainer Rucphen
39 Kaylee Heynen Judaimee Etoulon VDL Tholen
40 287 Olivier van der Vaart Jaguar Harley Terheijden
41 247 Kim Emmen QUICKCOR QUICK STAR Dinteloord
42 Bart Lips Jubel ES Harley Biest-Houtakker
43 260 Doron Kuipers Jupiter Island Tangelo van de Zuuthoeve
44 33 Iris van de Graaf johnny gold caretino gold Etten-leur
45 Renske Kroeze Jade vd Beemdhoeve Diamant de Semilly Prinsenbeek
46 Dane Hoeve Oscar Numero Uno Hulten
47 Marieke de Bart Champagny Cavalo Z s Heer Abtskerke
48 Margo van Nijnatten Jumping Special El primero Castelre
49 Lisanne Verdonk Jamir Vittorio Oudenbosch
50 197 Ozgur Ozkan Lady lover Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
51 7 Mitchel Sonneveld A-Tizora Z Air Jordan Alpha Z
52 199 Patricia Nouws Jamorka Dakar VDL
53 58 Quinty van der Heijden Obelix Asterix Tilburg
54 241 Bart van Ooyen Jupiter Action breaker Houten
55 ALice Lazzarini Estoril Du Cedre Jarnac Schijndel
56 137 Sander Naber Johnson Nonstop Holsloot
57 204 Tim Koch Jolly jumper Carthino Z Bergen Op Zoom
58 Bas Moerings Jilsther Diamant de semilly Roosendaal
59 Giampiero Garofalo O'Bailey vh Brouwershof Darco Schijndel
60 340 Nick van der Graaf Jurenco Casimo Z Rucphen
61 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Origi van de Zesh Marius Claudius Kruiningen
62
63 Anoek van der Pluijm J-Star Big Star Made
64 370 Geert Moerings Java Arezzo VDL Roosendaal
65 248 Kim Emmen JEALOUSY SANDRO BOY Dinteloord
66 Olivier van der Vaart jododinus Etoulon terheijden
67 Jarno van Erp Jacquet Go Thunder vd Zuuthoeve Oss.
68 Gerd Jan Horsmans Jus d'orange Douglas Tull en 't Waal
69 Renske Kroeze Chellana Verlou Z Chellano Alpha Prinsenbeek
70 375 Anoek van der Pluijm Jimmy Namelus R Made