R.19- 1.30 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Gesponsord door de KARPACK prijs


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 2 juni 2018
Tijd: 16:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr M Dusomos
T Mw A Kuijer
vt Mw T Kommers
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 250.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 200.- + PAS HAM pakket
3e prijs: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gabryella Dufour Cicer nvt Lierop
2 365 Morten Djupvik Genetic Loma SB ll Con Polydor Gilze
3 Renske Kroeze Grandesa B Spartacus prinsenbeek
4 377 Hani Kamal Bsharat Furhy L Namelus R Essen
5 Jarno van Erp Chinook Cinea Go Argentinus Oss.
6 Jil Buijze Falco Baltic vdl Oudelande
7 379 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
8 Thijs Meulemeesters Commissaris Casanova z Boekel
9 262 Doron Kuipers F. Termie R 12 Lasino
10 Thomas Mertens Blom`s Funaniem Unaniem etten-leur
11 291 Tamara Klop Bitcoin Glasgow-w Vh Merelsnest Oudenbosch
12 Anoek van der Pluijm Elcapone M Baloubet Du Rouet Made
13 Imke Kort Cronini Tygo Lewedorp
14 325 Rob de Bruyn Geneve Quality Time Hooge Mierde
15 Giampiero Garofalo Casquette Z NN Schijndel
16 JONAS VERVOORT CALEANDRA CALEANDRO DINTELOORD
17 nils vanhees Himalaya nn zandhoven
18 110 Tom Fonken Gaillioux van de zelm Nonstop Meerle
19 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel gilze
20 Kees Lips gaillards son gaillard de la pomme hoogstraten
21 374 Gabryella Dufour Henrico nvt Lierop
22 Kaylee Heynen Chanel van de laarse heide Carolus ll Gilze
23 Mark Jespers Easy NN prinsenbeek
24 Morten Djupvik Farusa Quidams son gilze
25 381 Charlotte Fokker Chippendale III Z nn
26 Hani Kamal Bsharat Dilandra Namelus R Essen
27 326 Jarno van Erp Fiësto Go Ziesto go zinea Oss.
28 Sjors van Oorschot Goodlord-gold Cardento Berghem
29 87 Sam van der Venne contador z chippendale z Ossendrecht
30 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
31 Bart Lips Celine Z Cesano II Biest-Houtakker
32 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
33 380 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
34 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Boekel
35 JONAS VERVOORT TEAVANTA II C Z TREASURE Z DINTELOORD
36 360 Kim Emmen GEMINI CARDENTO Dinteloord
sleeppauze (15 minuten)
37 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
38 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
39 357 Ahmad Hamcho lola locarno
40 Raad Nasser Dolce M Faldo Middelbeers
41 368 Thomas Mertens Blom`s Lucky cassanova Etten-leur
42 Ortwin Kommers Figo d'Oase Vigo D'arsouilles lepelstraat
43 Noelle van der Velde Q en Q Z Quidam De Revel Rijsbergen
44 261 Doron Kuipers Jarisca -
45 280 Ibrahim Bisharat Old Chap Tame Carthago
46 Marilyn Vorsselmans Lamaase vant bosveld Flamenco Weerselo
47
48 Jarno van Erp Flying Boy Onbekend Oss.
49 366 Morten Djupvik Hunter D'Oase Elvis Ter Putte Gilze
50 Jorn van Kuyk Logtenburgs Goldy Shot Ukato langeweg
51 Kees Lips name it namelus hoogstraten
52 176 Lianne Kuypers Florida Balia Bustique
53 28 Luke Suijkerbuijk Degina Dulf Van Den Bisschop Rucphen
54 Maria Jorgensen Florette Indoctro gilze
55 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
56 369 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Lierop
57 193 Ozgur Ozkan Cassius Clay J.K.H.z Vleut Helmond
58 343 Dian de Jong FLEUR Zavall Vdl Oudenbosch
59 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve achtmaal
60 Giampiero Garofalo Dutch Design NN Schijndel
61 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
62 Janne Paridaans Fantastique van het Eelshof Electro Oud-Turnhout
63 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno etten-leur
64 Noelle van der Velde El chapo Der senaat Rijsbergen
65 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
66 256 Bas van Opstal Excellent Lexicon
67 356 Ahmad Hamcho cartagena 17 elite celles tial
68 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Oss.
69 263 Doron Kuipers Cukuta Carthago
70 Raad Nasser Edimero Warrant Middelbeers
71 378 Hani Kamal Bsharat King of Diamonds Prince V D Wolfsakker Essen
72 Morten Djupvik Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle gilze
73 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Lierop