R.20- 1.30 klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is gesponsord door PARTY SERVICE JAN VERMUNT


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 3 juni 2018
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr R van den Hoogen
T Hr M Dusomos
Vt Hr J Jobse
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 225.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 175.- + PAS HAM pakket
3e prijs: € 125.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint Oedenrode
2 JONAS VERVOORT GISCA CANTOS DINTELOORD
3 Ortwin Kommers Figo d'Oase Vigo D'arsouilles lepelstraat
4 Ozgur Ozkan Divino J.K.H.Z Numero Uno Helmond
5 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
6 Dominique Greeve Charley Brown B B - Z Chippendale Z Rucphen
7 Jil Buijze Falco Baltic vdl Oudelande
8 Morten Djupvik Farusa Quidams son gilze
9 Siebe Kramer Gulina BH Toulon Oud beijerland
10 13 Bas Moerings Hardesther Kannan Roosendaal
11 Bas Theeuwes Dopharma's Giovanni Zambesi Owmiddelbeers
12 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eindhoven Cicero sint-oedenrode
13 47 Belinda de Graaf Go Dence Mylord Carthago Eemdijk
14 377 Hani Kamal Bsharat Furhy L Namelus R Essen
15 Kelly Jochems Bontendro Contendro achtmaal
16 67 Nikita Cheung Incredible v/d Laarse Heide Z Indoctro Zundert
17 Noelle van der Velde El chapo Der senaat Rijsbergen
18 Kees Lips gaillards son gaillard de la pomme hoogstraten
19 Sailuby Lertratanaicha Gaudi . Rucphen
20 383 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Lierop
21 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Alice Aristo Helmond
22 Braden James Geisha Zirocco Blue Putten
23 Vincent Bourguignon Cartage Gold Cartoon Zeewolde
24 Boy Peels Daranta Heartbreaker Waalre
25 Casper Meegdes Greatest Quality Indoctro Huijbergen
26 88 Sam van der Venne contador z chippendale z Ossendrecht
27 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
28 Jack Ansems For Ever Tangelo v/d Zuuthoeve Sint Oedenrode
29 Jorn van Kuyk Logtenburgs Goldy Shot Ukato langeweg
30 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
31 Dominique Greeve Maestro BB Namelus Rucphen
32 73 Sarah Duggan Tina van de Laarse Heide Z Tangelo van de Zuuthoeve Zundert
33 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel gilze
34 Thomas Mertens Blom`s Hiek`n Falaise de Muze etten-leur
35 Bianca Schoenmakers Get Over It HDH Cream On Top Geldrop
36 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
37 Marwin van den Nieuwenhuijzen Gigi-carmen Bacardi VDL sint-oedenrode
38 89 Tamara Danning Firebird indoctro Wouw
39 Morten Djupvik Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle gilze
40 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
41 313 Doron Kuipers Freestyle NN
42 Siebe Kramer Mr. Pancake Quickstar Oud beijerland
43 Noelle van der Velde Q en Q Z Quidam De Revel Rijsbergen
44 Vincent Bourguignon Flash Spartacus Zeewolde
45 68 Nikita Cheung Quintina vd Laarse Heide Z Quintessence vd Laarse Heide Z Zundert
slepen (10 minuten)
46 Tamara Klop Bitcoin Glasgow-w Vh Merelsnest Oudenbosch
47 323 Tim Franssen Guillaume Heartbreaker Gilze
48 20 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
49 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
50 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Owmiddelbeers
51 Sacha de Wit Gam Sara Baltic ossendrecht
52 12 Bas Moerings Hervesther Elvis ter Putte Roosendaal
53 48 Belinda de Graaf Nut Specials Ecantos Cantos Eemdijk
54 Boy Peels Lotta Granada - Waalre
55 Kees Lips name it namelus hoogstraten
56 Hani Kamal Bsharat Dilandra Namelus R Essen
57 78 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Sint-oedenrode
58 Bas Theeuwes Dopharma's Goedzo Vittorio Owmiddelbeers
59 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint Oedenrode
60 Kelly Jochems Levado van het Molenrietveld Der-Senaat achtmaal
61 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
62 314 Doron Kuipers F. Termie R 12 Lasino
63 Gerd Jan Horsmans Hatrona Eldorado van de zeshoek Tull en 't Waal
64 384 Braden James Grand Desert Stakkato Putten
65 Tamara Danning Favorite du roi Heartbreaker Wouw
66 Bart Lips Leroy Brown SW Lupicor Biest-Houtakker
67 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Boekel
68 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
69 Angela van Daatselaar Hilandra De La Vie Flipper D' Elle Nijkerkerveen
70 387 Martijn Bouwman Rádiháza Idill Hamlet Nijkerk
71 Megan Laseur Last Romance Canto Putten
72 Morten Djupvik Jamira Verdi gilze
73 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
74 Tamara Klop Gaudi van de Molendreef Gigolo van de Molendreef Oudenbosch
75 Bianca Schoenmakers Gibeon HDH Indoctro Geldrop
76 Renske Kroeze Grandesa B Spartacus prinsenbeek
77 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Lierop
78 Maria Jorgensen Florette Indoctro gilze
79 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue sint-oedenrode
80 11 Geert Moerings Hastha Vigo d'arsouilles Roosendaal
81 Ozgur Ozkan Wishe’s Crown Wish jk horse trucks Helmond
82 315 Doron Kuipers Jarisca -
83 Sacha de Wit Hugo Boss Baltic ossendrecht
84 Dominique Greeve Gialotti Vleut Rucphen
85 Sailuby Lertratanaicha Vrauke W Corland Rucphen
86 Gerd Jan Horsmans Gravin ES Falaise de Muze Tull en 't Waal
87 90 Tamara Danning Jeepiler Cicero van paemel z Wouw
88 Thomas Mertens Blom`s Lucky cassanova etten-leur
89 Boy Peels Eliene Z - Waalre
90 346 Tim Franssen Napoli Nabab de reve Gilze
91 98 Franka van der Louw Galileo Kashmir Van Schuttershof Tull En 't Waal
92 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint Oedenrode