R.21-1.35m klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

rubriek gesponsord door TIMMERMANS VERZEKERINGEN


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 3 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw T Kommers
T Hr R van den Hoogen
Vt Hr M Dusomos
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 250.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 200.- + PAS HAM pakket
3e prijs: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 174 Boy Peels Estafette Zirocco Blue Waalre
2 327 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss.
3 237 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly Sint-oedenrode
4 Anoek van der Pluijm Go Go F Corland Made
5 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Owmiddelbeers
6 51 Belinda de Graaf Diabolo Clinton Eemdijk
7 265 Doron Kuipers Cukuta Carthago
8 Gerd Jan Horsmans Gabbana Numero Uno Tull en 't Waal
9 Jorn van Kuyk Ancroyable Emilion langeweg
10 364 Siebe Kramer fiesta Kannan Oud
11 Patricia Greeve Glenne Cardento Rucphen
12 Marilyn Vorsselmans Lamaase vant bosveld Flamenco Wuustwezel
13 210 Thomas Mertens Blom`s Funaniem Unaniem Etten-leur
14 Vincent Bourguignon Flash Spartacus Zeewolde
15 Dane Hoeve Davinci Andiamo Hulten
16 Denize van der Poel Wiske indoctro wouwse plantage
17 101 Hanneke Mulderij Diesel Canturano Nijkerk
18 227 Jack Ansems Diego Vaillant Sint
19 Thom de Koff Ferran V Indorado 3927 Cm
20 Martijn Bouwman Esmée Carthino Z Nijkerk
21 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
22 Koen Leemans dopharma's egorite namelus middelbeers
23 Ellen Zwijnenberg Boeve's Cointreau Cassini I Overlangel
24 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
25 Raad Nasser Levisto Adorado Middelbeers
26 Tamara Klop Carpe Diem Indoctro Oudenbosch
27 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
28 172 Boy Peels Ferari Zeldenrust NN Waalre
29 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo sint willebrord
30 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R Wateringen
31 Dries Van der Linden goldspring van st anneke z glasgow essen
32 Jarno van Erp Evolution Go Carthino Z Oss.
33 Gerd Jan Horsmans Grieg Indoctro Tull en 't Waal
34 Anoek van der Pluijm Google Querlybet Hero Made
35 391 Braden James Zumba nn Putten
36 120 Cheryl Sjouke Peu Blanche B Peter Pan Den Haag
37 Giampiero Garofalo Casquette Z NN Schijndel
38 Iago Fratti Flying Dream Zapatero VDl Mierlo
39 Jorn van Kuyk grandioso Hose do langeweg
40 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z achtmaal
41 250 Kim Emmen audi's farah arezzo vdl Dinteloord
42 Mark Jespers Ninjo's Ecolano Corland prinsenbeek
43 Angela van Daatselaar Quilon Quintero Nijkerkerveen
44 46 Belinda de Graaf Gaia Cantos Eemdijk
45 218 Bert-jan van de Pol Finn Cornet Obolenski
46
47 388 Henk van de Pol Illustre Bently van de Heffink
48 Morten Djupvik Genetic Loma SB ll Con Polydor gilze
49 Patricia Greeve Guilietta Clinton Rucphen
50 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
51 363 Siebe Kramer Donnafugata Ginus Oud
52 Thomas Mertens Blom`s Kasper Nabab de reve etten-leur
53 Tim Franssen andra z andiamo Gilze
54 Koen Leemans Dopharma's Cooper Casantos middelbeers
55 Noelle van der Velde Tylien Tyson Rijsbergen
56 157 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
57 Marwin van den Nieuwenhuijzen Spock Startrek sint-oedenrode
58 Annelies Boer Gogo- Nevada Ustinov Wateringen
59 386 Vincent Bourguignon Sankito Sandro Boy Zeewolde
60 71 Sarah Duggan Connah Laytender Zundert
61 173 Boy Peels Plus NN Waalre
62 266 Doron Kuipers Gucci nn
63 Jack Ansems Farino Vaillant Sint Oedenrode
64 Jarno van Erp Felix Al Capone Oss.
65 Renske Kroeze Easy Boy Cardento Prinsenbeek