R.22- 1.40 klassiek met winning round


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De beste 25% plaatsen zich voor de GROTE PRIJS VAN VERKEERSSCHOOL BLOM


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 3 juni 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr M Dusomos
T Mw T Kommers
Vt Hr R van den Hoogen
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
2 JONAS VERVOORT TEAVANTA II C Z TREASURE Z DINTELOORD
3 Bart Lips Bent Vancouver Biest-Houtakker
4 24 Bas Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
5 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
6 Casper Meegdes Dimaggio de Bellerose Vagabond de la Pomme Huijbergen
7 Sailuby Lertratanaicha Cagena Calvino Z Rucphen
8 Ellen Zwijnenberg Boeve's Cointreau Cassini I Overlangel
9 223 Gabryella Dufour Cicer nvt Lierop
10 Giampiero Garofalo Balpar De Trebox Z Baloubet Du Rouet Schijndel
11 Annelies Boer Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno Wateringen
12 388 Henk van de Pol Illustre Bently van de Heffink
13 328 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
14 Kelly Jochems Egwel Singapore achtmaal
15 244 Kim Emmen Audi's Fiolota Diamant de Semily Dinteloord
16 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint oedenrode
17 69 Sarah Duggan Bellisimo van de Laarse Heide Berlin Zundert
18 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud Beijerland
19 356 Ahmad Hamcho cartagena 17 elite celles tial
20 Thomas Mertens Blom`s Funaniem Unaniem etten-leur
21 Anoek van der Pluijm Elcapone M Baloubet Du Rouet Made
22 Angela van Daatselaar Quilon Quintero Nijkerkerveen
23 Anne van Vulpen Fajoecha BH Indoctro Vleuten
24 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
25 Bas Knijff Cassius Clay Calvino Z Oude Tonge
26 342 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
27 267 Doron Kuipers Freestyle NN
28 Dries Van der Linden fellow van het moerven zirroco blue essen
29 329 Raad Nasser Dolce M Faldo Middelbeers
30 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
31 Gerd Jan Horsmans Faunus Diamant de Semilly Tull en 't Waal
32 Hani Kamal Bsharat King of Diamonds Prince V D Wolfsakker Essen
33 389 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly
34 Bart Lips Feddebezi SW Contendro Biest-Houtakker
35 Iago Fratti Don Cello Douglas Mierlo
slepen (10 minuten)
36 Jack Ansems Diego Vaillant Sint Oedenrode
37 JONAS VERVOORT CIBALIA NUMERO UNO DINTELOORD
38 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
39 Maaike Theunis TTO Douala L' Esprit Moerstraten
40 Sabrina van Rijswijk Everest - Pijnacker
41 Noelle van der Velde Zamora Quasimodo Z Rijsbergen
42 307 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi
43 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
44 Thom de Koff Emmerson Cicero Z van Paemel Renswoude
45 392 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint Oedenrode
46 Tim Franssen Gaucho Verdi Gilze
47 Vincent Bourguignon Isaura pracht Nn Zeewolde
48 23 Bas Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
49 280 Ibrahim Bisharat Old Chap Tame Carthago
50 390 Bert-jan van de Pol Erp van www.Olland.bis Amadeus
51 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
52 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
53 Casper Meegdes Efremov Ustinov Huijbergen
54 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss.
55 357 Ahmad Hamcho lola locarno
56 268 Mandy Grootegoed Didola Con Air Roosendaal
57 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve achtmaal
58 251 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
59 Koen Leemans Grace van de Werf Querlybet Hero middelbeers
60 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint oedenrode
61 Nick van der Graaf Dream Weaver Vaillant rucphen
62 nils vanhees Himalaya nn zandhoven
63 Ozgur Ozkan Cassius Clay J.K.H.z Vleut Helmond
64 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Overlangel
65 Raad Nasser Edimero Warrant Middelbeers
66 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
67 Sarah Duggan Dublin Cantos Zundert
68 367 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud
69 Gabryella Dufour Dior Onbekend Lierop
70 Giampiero Garofalo Dutch Design NN Schijndel
71 Thomas Mertens Blom`s Kasper Nabab de reve etten-leur
72 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss.