Pony's D-Z2 Individuele proef


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Verreden wordt de FEI individuele proef voor pony's.

Deze rubriek wordt gesponsord door: Dealerleasing BV


Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 28 september 2013
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H Dhr. D. de Haas
C Mw. V. Lindemann
M Dhr. F. Nijskens
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
08:30 1 426 Tessa de Groot Timo Coelenhage's Purioso Riel
08:38 2 217 Merel Hooijer Deja Vu Dornik B Kwadijk
08:46 3 411 Ilona van Veldhuizen I Am The King Idzard Zwolle
08:54 4 428 Johan Kral Stella Orchard Boginov Zoetermeer
09:02 5 420 Kimberley Mank Molenwiel's Staysie Leuns Veld's Lord Hellevoetsluis
09:10 6 251 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Oosteind's Rocc Anjershof Rocky St. Willebrord
09:18 7 322 Daphne van Peperstraten Donata Dreamdancer Oude Tonge
09:26 8 271 Guusje van Heeswijk Amigo - Spoordonk
09:34 9 403 Anouk Gerrits Jannick Leunsveld Lord Sint-michielsgestel
Pauze (18 minuten)
10:00 10 233 Laura van Eyken Poseidon B Prometheus B Lommel
10:08 11 401 Bridget de Raat Oakley's Robbie Woldhoeve's Silco Den Helder
10:16 12 330 Rianne Kooistra Leuns Veld?s Winston Bodo Jonkerslan
10:24 13
10:32 14 367 Coco Soffers Don't Forget Me Don't Forget Nispen
10:40 15 408 Suzanne Kleijwegt Dano's Miracle Ks Bodo Heinkenszand
10:48 16 413 Zoe Schipper Dolce Vita Valido Nieuw Buinen
10:56 17 353 Veronique van der Panne Rhyfedd Spike Veenstra ' S Promise Benschop
11:04 18 325 Manon Remmits Nikita Van Den Hout Aester El Nino Horssen
Pauze (18 minuten)
11:30 19 424 Mandy van den Hoek Cappuccino Tyme Charivari Sleeuwijk
11:38 20 245 Britt van der Panne Vitell W Vita Nova's Hanassie Kockengen
11:46 21 374 Lisa Bekkers Nocturn Van De Beekerheide Neptune Van De Beekerheide Liempde
11:54 22 220 Lieke van de Ven Caine Composer Van De Beekerheide Valkenswaard
12:02 23 384 Kaylee Gouda Don Camillo Du Bois Dornick B Velserbroek
12:10 24 283 Ilse Vergouwen Denver De Vito Ii Oud-gastel
12:18 25 361 Yoeki Bos Hof Ter Eekter's Jinx Orlando De Hoef
12:26 26 332 Suzanne Glas Theo Diabolo Danny Gold Wognum
12:34 27 300 Celine Jeurissen Donnertraum Donnerwetter Landgraaf
Pauze (33 minuten)
13:15 28 365 Denise van Lin Djinteequa Edgar Velden
13:23 29 207 Romee van Paassen Keulse Hoeve,s Zico Rietheims Hilbert Rotterdam
13:31 30 252 Lisanne Zoutendijk Champ of Class Champion de luxe St. Willebrord
13:39 31 272 Guusje van Heeswijk Klavertje Character Condor Spoordonk
13:47 32 260 Mercedes Verwey Brouwershaven?s Nairobi Woldhoeve's Silco Hem
13:55 33 239 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Stolwijk
14:03 34 219 Milou van Engeland Campsterhoven's Baldato Orchard Boginov Westerhoven
14:11 35 431 Esmee Donkers Boticelli Brillant Xx
14:19 36 357 Myrthe Wedda Golden Sunlight Mw -- Ijsselstein
14:27 37 435 Demy Kurstjens Nina Van De Beekerheide Neptune Van De Beekerheide Xx