Do - L Klassiek met ingesloten barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek gesponsord door RABOBANK WEST BRABANT


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 31 mei 2018
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw A Dijkshoorn
T Mw A Kuijer
Vt Mw T Kommers
O Hr J Wilmink
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 150.- + deken VERKEERSSHOOL BLOM
2e prijs: € 100.- + PAS HAM pakket
3e prijs: € 75.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
12:00 1 213 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind
12:02 2 228 Martine van den Eynden I. Zarah Den Ham Blue
12:04 3 91 Annemieke Lips Hoagy Cantos Ooltgensplaat
12:07 4 Gabryella Dufour Henrico nvt Lierop
12:09 5 288 Judith van Kalmthout Fenna Cardento Schijf
12:11 6 Olivier van der Vaart cannavaro Cameron terheijden
12:14 7 Thomas Mertens Blom`s Idense Zirocco Blue VDL Oud Gastel
12:16 8 195 Sacha de Wit Igor Carthino Z Ossendrecht
12:18 9 79 Tamara Danning Impuls du roi Braveheart Wouw
12:21 10
12:23 11 154 Dries Van der Linden evilet van beek nn Essen
12:25 12 Sabrina van Rijswijk Badrina Bamako Pijnacker
12:28 13 298 Tim Franssen Magique de Peap Tin tin de la pomme Gilze
12:30 14 304 Gerd Jan Horsmans Stakkato Blue Stakkato Tull
12:32 15 Wout Vlemmix Ghitta Eldorado van de Zeshoek hoogeloon
12:35 16 Bas Knijff Anice van de postbaan Asca Z Oude Tonge
12:37 17 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosterhout
12:39 18 Danny Willems Igor Air jordan Oosteind
12:42 19 229 Martine van den Eynden Evillette van Beek Clinton 1
12:44 20 Annemieke Lips Ibantos Canabis Ooltgensplaat
12:46 21 141 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
12:49 22 Jilly Laros Hakan Tangelo van de Zuuthoeve Langeweg
12:51 23 Kees van Dalen Gwendoline Forlani Z Griseldi Tholen
12:53 24 Katie Fletcher Bridgetown Z Big Star Junior hoogeloon
12:56 25 Maxi de Weert Haddock Baltic Ossendrecht
12:58 26 Olivier van der Vaart houdini namelus terheijden
13:00 27 196 Sacha de Wit Investment Action Breaker Ossendrecht
13:03 28 242 Rob de Bruyn Gambit Brainpower Hooge
13:05 29
13:07 30 305 Gerd Jan Horsmans Nankin van Strokapelleke Zirocco Blue Tull
13:10 31 95 Tamara Danning Hoepla Q.Breitling Wouw
13:12 32 159 Renske Kroeze Nearly Perfect nnb Prinsenbeek
13:14 33 Dries Van der Linden fadut van beek fantomas Essen
13:17 34 Braden James M-Holliday Zilverstar Putten
13:19 35 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar Meliskerke
13:21 36 Danny Willems I'm Special Ircolando Oosteind
13:24 37 Gabryella Dufour Immortelle Elcapone Lierop
13:26 38 230 Martine van den Eynden Gezan van Beek Contendro 1
13:28 39 299 Tim Franssen Ghana FS Glasgow vt Merelsnest Gilze
13:31 40 Sabrina van Rijswijk Nobel Vd bisschop Gemini Pijnacker
13:33 41 Noelle van der Velde Companion Cartano Rijsbergen
13:35 42 Jemaica Adam Geneve SPO Canturano Achtmaal
13:38 43 200 Melanie van de Graaf Hilde Durrant
13:40 44 Wout Vlemmix Gogo Mr Blue hoogeloon
13:42 45 Annemieke Lips Icantos Canabis Ooltgensplaat
13:45 46 Froukje van Hees Hindebalia Vleut Oud Gastel
13:47 47 156 Eline Moerings Ralvesther Calvaro Z Roosendaal
13:49 48 201 Natasha Herjawan Happy Rose - Rucphen
13:52 49 271 Gerd Jan Horsmans Andokilly Andiamo Tull En 't Waal
13:54 50 309 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze Achtmaal
13:56 51 303 Marinca van den Heerik Hadaffia Grison van den Bisschop
13:59 52 Tamara Danning Idole du roi Zambesi Wouw
14:01 53 Sacha de Wit Izzy Corland OSSENDRECHT
14:03 54 Jorn van Kuyk Indipendent Quality time Langeweg
14:06 55 243 Rob de Bruyn Geneve Quality Time Hooge
14:08 56 Claudia Verburgt H Rubertha R Den Ham Blue hoogeloon
14:10 57 Olivier van der Vaart unique promesse z Ogano Sitte terheijden
14:13 58 Danny Willems Cornado Cassaro Oosteind
14:15 59 231 Martine van den Eynden Hurricane Numero Uno