Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Afmelden en/of wijzigen kan tot woensdag 29 augustus 11.00 uur. daarna zitten er helaas kosten aan verbonden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 1 september 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 13.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 46 Micky v.d. Oetelaar Heavens Fire Spartacus Veghel
2 222 Jarno van Erp Imposant NN Oss
3 21 Jari van de Biggelaar Gorchidee Balou du Rouet Geffen
4 135 Tijn Vulders NN NN Heeswijk-dinther HC
5 79 Kees Hage Ietsiepietsie nn Uden
6 178 Nina van Hedel Hobble Kortenbos Numero Uno Berlicum
7 168 Joffra Schaap Zamira Zambesi
8 167 Jan-willem Schaap Fucinda Lord Z
9 188 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp Nb
10 241 Danny Willems Jagger Indoctro
11 52 Annabelle Poels Ibiza Cartano Oeffelt
12 232 Anke Jansen Clinline Z Clintissimo Z
13 116 Britt Schippers Faithfull Roven Berlicum
14 147 Annette Swinkels Hare Majesteit Ustinov Deurne
15 63 Wim Willems Delymora R Sydney Beuningen
16 182 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland
17 170 Jan Albers Lorentz Le Roy
18 61 Thieu Timmermans hibicus springtime Vlijmen
19 73 Jeroen van Boekel Impact Warrant Uden
20 82 Herma Sikking Harvey Breitling Berlicum
21 223 Jarno van Erp Lf Only Zirocco Blue VDL Oss
22 166 Henk Nooijen Think Twice Obelix
23 124 Connie Sturgess Stuart Z Spartacus Gemonde
24 16 Alexander Vincentius Impossible Zirocco Blue Heesch
25 47 Micky v.d. Oetelaar Imagine Canabis Z Veghel
26 25 Marlie van de Wetering evita berlin Heesch
27 4 Simone Wiggers Ferara H Ulano H Rosmalen
28 7 Demelza Cannemeijer Fabulous BDV Delatio Wijchen
29 107 Marloes Thoonen Hoby Keysershof Astrello Oeffelt
30 86 Hanneke Vulders Veld Omheiningen Innocence Farthago the Trebox Schaijk
31 132 Rene Voet Hamilton Onbekend Volkel
32 245 Janneke Dekkers fabiola -- Heeswijk HC
33 98 Fleur van Erp Kentuky Z Kannan Boekel
34 224 Jarno van Erp Grace Al Capone Oss
35 55 Maxime van Heeswijk Dior VS Z Diarado Veghel
36 40 Guus Mulders Experiment Pierrot Berghem
37 19 Maartje Siemons Harly Baltic VDL Linden
38 10 Judith van den Nieuwenhuijzen Izaminka B Canabis Z Sint-oedenrode
39 210 Thessa Rongen Candirena Z Candillo Z
40 184 Levi Driessen Lancero Dancer Jaleo du Defey Esch
41 228 Henny Dekkers Go To Blue nn HC
42 195 Dirkje Manders High-Jumper Carambole Odiliapeel
43 198 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
44 199 Evy Kras Cameroon H Caressini L Macharen
45 130 Hein Heeren Irosa warrant Odiliapeel
46 22 Jari van de Biggelaar Naomi van www.olland.biz Eldorado van de zeshoek Geffen
47 240 Danny Willems Cami xx
48 80 Jan Litjens Harrona Tangelo vd Zuuthoeve Uden
49 81 Kees Hage hyrette vittorio Uden
50 99 Britt van Erp H.Emeralda Emerald Boekel
51 233 Anke Jansen Daisy Dallas VDL
52 115 Britt Schippers Impossible S Quality Time Berlicum
53 146 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne
54 64 Wim Willems Fabulous One Electro Beuningen
55 140 Tijn Vulders NN NN Heeswijk-dinther
56 225 Jarno van Erp Figaro - Oss HC