2 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Manton Grange Farms Prijs

Klasse Z - 1m30

Twee Fasen Tabel A/A (KNHS art. 274.5.c)

Woensdag 25 juli 2018           *12:15*         Rubriek 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 juli 2018
Tijd: 12:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 91 Emile Tacken Armani Namelus Meterik
2 Johan Klein Zieverink Hokyra Fortuna Zambesi Elsendorp
3 Niels Knape Garibaldi Toulon Swalmen
4 0 Nicole Mestrom Lombardi Luxius Swalmen
5 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R Mariahoop
6 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
7 Beau Schuttelaar H Amelusina Rubert R Tegelen
8 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II Sevenum
9 Maud Schouwenberg Quiraconda Quidam de revel Swalmen
10 Nadine Timmerman Excavator Arezzo vdl Vrouwenpolder
11 Marit Huige Gigi van de Wiel Canturo Nisse
12 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
13 135 Catherine Pasmore Carmela Z Candillo Z Eindhoven
14 Esther Roeven Fiesto Zirocco Blue VDL Maasbree
15 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
16 0 Jorn Emschove VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
17 Robby Krowoza Nyons Z Napels Roermond
18 Marc Beckers Granito Roggel
19
20 Jil Buijze Falco Baltic vdl Oudelande
21 Rob Heyligers Hello Afellay Asten
22 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
23 66 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL Veghel
24 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
25
26
27 Mel Thijssen Falina Emilion sevenum
28 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
29 Johan Klein Zieverink High Limit Elsendorp
30 Zoltan Szucs Fulrike Utica Van Gogh Kessel
31 Niels Knape Cedric Cassini Swalmen
32 Nicole Mestrom Coming Love HL Chico`s Boy Swalmen
33 Nicole Caris Gentle Last Man Standing Mariahoop
34 Luuk van den Kerkhof Edwina Harley VDL Kessel
35 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique Tegelen
36 Mathijs van Asten Bloom du Plessis Orient Express IJsselsteyn
37 0 Silje Isdal Eide Lazzura Larinus W Weert
38 0 Tom Martens Gambler Spartacus TN Ospel
39 Timothy Hendrix Hendrick's HX Bustique Baarlo
40 0 Oda Charlotte Lyngvar Hokuspokus Contendro I Baarlo
41 Tim van de Oetelaar Harlekijn vd Horst Quality Time Kessel
42 130 Pieter Keunen Nicolo Namelus R Kessel
43 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus Sevenum
Parcours verkennen (5 minuten)
44 170 Liza Tiebot GinGin Balia SMH Chin Chin Wanssum
45 Renee de Weert Elysse Nabab de Reve Sevenum
46 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
47 Ralph Slaats Pres d'ici Quidam de Revel Waalre
48 Maja Burnell Ixy van de Nachtgaele Echo Van Neerenbosh Ysselsteyn
49
50
51 Teun Vestjens Count Down 3 Crawford Sevenum
52 Peter Bulthuis Lolita Cento Echt
53 Anne - Marie Poels Navarino Numero Uno Swolgen
54 53 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
55 Aniek Poels Calina Casall Swolgen
56 45 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
57 Teddy van de Rijt Gino Echo van 't Spieveld Nuenen
58 0 Kimberley Winsingh Genesis Onbekend Baexem
59 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
60 Joey Alberti Gigaberlina Baltic VDL einighausen
61
62 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
63 94 Rob Heyligers Hoeheetdie Quasimodo Asten
64 163 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint-oedenrode
65 Mel Thijssen Cartolana Cartogran Sevenum
66
67 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
68 Perry Geryl Hamilton Glascow Kelpen Oler
69 Hilary Scott Oaks Clovelly Conquistador Valkenswaard
70 87 Mathijs van Asten Callgirl Cassini II IJsselsteyn
71 Liza Tiebot Winchester Guidam Wanssum
72
73 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
74 69 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
75
76 0 Frank Schuttert Girocco D Zirocco Blue VDL Meeuwen
77
78 0 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
79 Peter Bulthuis Bellino Ready Boy Echt
80 Jasper Bulthuis Cellino Cliostro Echt
81 158 Anne - Marie Poels Danube Rouge Danelzo Swolgen
82 52 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
83 Aniek Poels Diserta - Swolgen
84 Maja Burnell Carnaval Komombo Onbekend ysselsteyn
85 Jessica Barbieri Idagio van het Nerenhof Diktator van de Boslandhoeve Heelweg
86 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
87 Ralph Slaats Fabio Calvaro Z Waalre
88 160 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL Kessel