4 - Klasse ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Kliniek ViaSana Prijs

Klasse Z - 1m35

Twee Fasen Tabel A/A  (KNHS art. 274.5.c)

Donderdag 26 juli 2018           *09:00*         Rubriek 4

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 26 juli 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 174 Frank Schuttert Alanix Hero Z Aganix du Seigneur Meeuwen
2 0 Monique van den Broek Chellano II Contender Sevenum
3 43 Lars Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini II Egchel
4 Miranda Harrington Gravin A - Ospel
5 Anne - Marie Poels Going for gold Toulon Swolgen
6 Sanne Thijssen No Fear Vd Tichelrij Z Numero Uno sevenum
7 116 Leon Thijssen Stippel Cartano Sevenum
8 80 Mel Thijssen Falina Emilion Sevenum
9 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
10 Nick van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
11 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
12
13 Oda Charlotte Lyngvar Guapa Cantos Baarlo
14 Sophie Hinners K Zoom D'heyboght Diarado Baarlo
15 Joost Martens Flip Zirroco blue Sevenum
16 Robbert Ehrens Classe Clearway Weert
17 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno Asten Heusden
18 Viktoria Schmidt Sir Douglas Douglas VDL Kessel
19 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento koningslust
20 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
21 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Maset Sevenum
22 Mathijs van Asten Quint vh Maarlo Quidam De Revel IJsselsteyn
23 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
24 Marc Beckers Granito Roggel
25 Joey Alberti Ekarla van de Horst Canturano einighausen
26 18 Patrick Lemmen Eline Maria M Diamant de Semilly Baarlo
27 121 Tim van de Oetelaar Faran Querly-Elvis Kessel
28 Pieter Keunen Gaspahr Berlin kessel
29 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL kessel
30 115 Frank Schuttert Claus Dieter Clarimo ASK Meeuwen
31 Maja Burnell Ixy van de Nachtgaele Echo Van Neerenbosh ysselsteyn
32 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
33 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z Ospel
34 Anne - Marie Poels Dior Up to Date Swolgen
35 Sanne Thijssen Carinja 18 For Fashion sevenum
36 0 Leon Thijssen Illinois Ioawa Sevenum
37 Mel Thijssen Go go jumbo Mylord Carthago sevenum
38 Joep van der Kampen Valentino Vulkano Sevenum
39 Renee de Weert Enzo Van Gogh Sevenum
40 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
41 32 Malin Parmler Freedom Astrello Mierlo
42
Parcours verkennen (5 minuten)
43 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
44 Alise Oken Shangri-La Cardento 933 Baarlo
45 106 Aniek Poels Evivera Contendro Swolgen
46 Kessy van Berlo Erma Larino Veghel
47 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-oedenrode
48 Joost Martens Dalihay Van Gogh Sevenum
49 161 Robbert Ehrens Gipsy of Heritage Grandeur Weert
50 Rob van Bussel Dubha D Cassini Asten Heusden
51 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
52 Viktoria Schmidt Diva HX Indoctro Kessel
53 Perry Geryl lets go Lordanos Kelpen Oler
54 Joy Lammers Fellie Ukato Hamont
55 120 Tim van de Oetelaar Godyno Bodinus Kessel
56 87 Mathijs van Asten Callgirl Cassini II Ijsselsteyn
57 Pieter Keunen Footlose HX Bustique kessel
58 76 Liza Tiebot Circle of Love Cento Wanssum
59 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
60 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
61 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
62 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythuysen
63 Stella Rohlcke Joker vd Vlasbloemhoeve Wandor vd Mispelaere Someren
64 Karina Aziz Ujade ste Hermelle Diamant de Semilly Heelweg
65 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp
66 97 Silje Isdal Eide Hullahoep Heartbreaker Weert
67 Emile Tacken Zamar Canturo Meterik
68
69 Beau Schuttelaar Fugon Ultimo Tegelen
70 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
71 Marit Huige Gigi van de Wiel Canturo Nisse
72 0 Aniek Poels Edwina Berlin Swolgen
73
74 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Elsendorp
75 Thijs Derks Gimondi Eldorado vd Zeshoek Elsendorp
76 34 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
77 68 Jack Ansems Farino Vaillant Sint-oedenrode
78 Maja Burnell Carnaval Komombo Onbekend ysselsteyn