11 - Finale Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VDL Groep Prijs

Tabel A met Barrage 1m30 (KNHS Art. 238.2.b)

Zaterdag 28 juli 2018           *09:00*         Rubriek 11


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 28 juli 2018
Tijd: 09:00
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 216 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
2 Robby Krowoza Nyons Z Napels Roermond
3 Hilary Scott Oaks Clovelly Conquistador Valkenswaard
4 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
5 0 Ciaran Dreeling Valita S Calina Heeze
6 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree
7 53 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
8 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
9 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
10 Maud Schouwenberg Quiraconda Quidam de revel Swalmen
11 Jamie Cox Hurby Namelus R Horn
12 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
13 Rebekah Van Tiel Havel van de wolfsakker Hos d' O Poppel
14 Rory Horgan Garaghs Vivendi Ars Vivendi Baarlo
15 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
16 164 Yannick Hendrikx Gerry Butler carrera Heythuysen
17 Jessica Barbieri Idagio van het Nerenhof Diktator van de Boslandhoeve Heelweg
18 108 Sophie Hinners Hella Ukato Baarlo
19 Maja Burnell Carnaval Komombo Onbekend ysselsteyn
20 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria Hoop
21 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren
22 69 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
23 0 Wilma Hellstrom Cicci BJN Ci Ci Senjor Ask Heeze
24 Teddy van de Rijt Gino Echo van 't Spieveld Nuenen
25 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
26 0 Leon Thijssen Elvira Silverstar Sevenum
27 111 Oda Charlotte Lyngvar Chakira Sheraton Baarlo
28 45 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
29 Gerco Steeghs Giana Quasimodo Z Kessel
30 130 Pieter Keunen Nicolo Namelus R Kessel
31 29 Henry de Wulf Zumatra adelheid Z Zuchero adelheid Z Doenrade
32 0 Kimberley Winsingh Genesis Onbekend Baexem
33 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
34 Aniek Poels Calina Casall Swolgen
35 66 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL Veghel
36 Mel Thijssen Cartolana Cartogran Sevenum
37 86 Rens Spreuwenberg Fortuna Flamingo Harley Vdl Kessel
38 Mathijs van Asten Bloom du Plessis Orient Express IJsselsteyn
39 Stephanie Whitworth Fereusa Vincenzo Kessel
40 0 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
41
42 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
43 0 Nicole Mestrom Lombardi Luxius Swalmen
44 Alise Oken Grasshopper Quality Time Tn Baarlo
45 135 Catherine Pasmore Carmela Z Candillo Z Eindhoven
46 0 Tom Martens Gambler Spartacus TN Ospel
47 0 Miranda Harrington Givenchy Baltic VDL Ospel
48 Peter Bulthuis Bellino Ready Boy Echt
49 Perry Geryl Gutasha Lux Kelpen Oler
50 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve Balen
51 0 Frank Schuttert Girocco D Zirocco Blue VDL Meeuwen
52 215 Niels Knape Garibaldi Toulon Swalmen
53 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R Mariahoop
54 Lars Kersten Giwana Baltic VDL Egchel
55 22 Rodrigo Almeida Lycere St. Hubert Cicero van Paemel Maasbree
56 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
57 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
58 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique Tegelen