Rubriek:3 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De beste 7 combinaties worden uitgenodigd voor de M Finale Indoor Derby op vrijdagavond.
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 7 november 2019
Tijd: 20:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind
2 296 Rebekah Van Tiel Evita Numero Uno Poppel HC
3 246 Sam Versteijnen Hyon Verdi Berkel-enschot
4 Bart Lips Ice - Biest-Houtakker
5 Julia Otto Chananja Tangelo van de Zuuthoeve Schoonhoven
6 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
7 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
8 Stijn Testers Wiske Kojak Kruisland
9 Fleur van Eijden Bella SR Z Baltic VDL De Heen
10 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
11 Esther Timmermans Kwandor Nabab De Reve Ravels
12 Willemijn de Mooy FBI Londontimes Rotterdam
13 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
14 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
15 Wendy Soeteman Delord Lord Z hoeven
16 Mauro Soeteman Quibus Van Landzicht Z Quintessence Z Hoeven
17 Laurie Peeters Enjoy Cantos Breda
18 Nicole van Oversteeg Dior zeldenrust Diarado Waspik
19 Brian Kommers Caleandra Caleandro hoogerheide
20 Danny Willems Diorado Zeldenrust Diarado Oosteind
21 265 Marine Basquin Belinka Whizz - Veyrins
22 Jesper Romp Vivant vivant Goirle
23 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
24 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
25 Stef Vanaert Evertina Verdi Schijf
26 Githa van Beurden Erocco B Zirocco Blue Hilvarenbeek
27 Frank de Loos Cottage Calvin Z Roosendaal
28 25 Eva Stad Argus Z Argentinus
29 34 Casper Timmermans Berona Corland
30 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
31
32
33 Sam Versteijnen Giandra Ukato Berkel-Enschot
34 Bart Lips I Am Codex Codex One Biest-Houtakker
35 Julia Otto Bina Cascari Schoonhoven
36 10 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant
37 Rebekah Van Tiel Flinstoon van de wolfsakker Arizona Poppel
38 Loyd Kelleners Cailin Foss nn Limbricht
39 Bregje Martens Indiana Jones Indoctro Etten-Leur
40 Nikita Cheung Bellisimo v/d Laarse Heide Z Berlin Zundert
41 Danny Willems Heavenley Blue Vleut Oosteind