Rubriek:4 Klasse: B Groep:1 Alleen HC


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek alleen HC start mogelijk!

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.50
Datum: 8 november 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
a Kuijer
C Wittenberg
G Heijkant van
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Danny Willems Juke box Dallas Oosteind
2 88 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin
3 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo Sprundel HC
4 129 Alex Tejada Beroiz Jabadabadoo NN Tull
5 126 Gerd Jan Horsmans Icoon NN Tull
6 Lisanne Verdonk Jack zandor Z Oudenbosch HC
7 Dane Hoeve NN NN Hulten HC
8 124 Tom Schewe Jaden NN Tull
9 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal HC
10 Teun Voets Broer caretino gold helvoirt HC
11 Rob Brosens Zahra Z Zavall Castelré
12 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik HC
13 42 Nick Brussee Ipke S Caretino Gold ‘s-gravenzande HC
14 Dries Van der Linden olympia vigo essen HC
15 40 Ellen Hansen jequador onbekend
16 Yves Winkelmolen Fabulous Ustinov Son en breugel
17 Martine van den Eynden NN NN Lepelstraat HC
18 18 Tim Lips Joost NN
19 19 Bao Ying Feng Impact NN
20 20 Sun Hun Dong Incredible Verte NN
21 21 Chagan Ba Yi Er It's Talent NN
22 166 Danny Willems Dianett NN Oosteind HC
23 Britt de Groen Bollenhoeve's Jojo Tangelo vd Zuuthoeve Rucphen
24 167 Danny Willems Dianett NN Oosteind HC
25 Manon Lazeroms Bollenhoeve's Ilia Tangelo v/d Zuuthoeve Sprundel HC
26 144 Thijs van Boxtel I Cash Quallity Cormint
27
28 130 Alex Tejada Beroiz Irindy NN Tull
29 127 Gerd Jan Horsmans Jus d'orange Douglas Tull
30 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Gilze
31 219 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z Oudenbosch HC
32 Dane Hoeve NN NN Hulten HC
33 Rebekah Van Tiel Alfa van de wolfsakker Arizona Poppel
34 Thieu Timmermans Jericho Tangelo Vd zuuthoeve Vlijmen
35 Cynthia Overbeeke Impress BH Caretino Gold Capelle aan den ijssel HC
36 26 Ilonka Kluytmans Queen CANNA Modesto
37 136 Mischa Everse Evian Z E-Star Oosteind
38 Danny Willems Iowa Chacco Blue Oosteind
39 Renske Kroeze Jade vd Beemdhoeve Diamant de Semilly Prinsenbeek HC
40 49 Dries Van der Linden je t'aime wonder NN Essen HC
41 Dennis Wauben Inina vd Kapel Caddy vd Kapel Molenschot HC
42 Colinda van der Zwan Camel Tenerife Vdl Klaaswaal
43 90 Michelle van Strien Herrie nn
44 Cecile Klaassen VDL Hamar Inshallah de muze Made
45 Sjoerd Vrijhoeven Goldengirl Zeldenrust Z Glasgow van het Merelsnest Oosteind
Sleeppauze (10 minuten)
46 Maaike Theunis Incroyable O Glasgow Van 'T Merelsnest Moerstraten
47 70 Maxi de Weert Incredible Van Gogh Ossendrecht
48 175 Bram Roos Inasina NN
49 70 Maxi de Weert Incredible Van Gogh Ossendrecht
50 174 Bram Roos Inasina NN
51 169 Chris Fellers Highlight NN
52 171 Ron Makin Jackpot NN
53 168 Chris Fellers Highlight NN
54 172 Ron Makin Jackpot NN
55 125 Tom Schewe Jalaise NN Tull
56 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal HC
57 Teun Voets ice b dutch desing helvoirt HC
58 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Gilze
59 139 Olivier van der Vaart Justis NN Terheijden
60 165 Danny Willems Joey Mr Pancake BH Oosteind
61 Marieke Verdaasdonk Hazel I'm special de muze Boekel HC
62 27 Ilonka Kluytmans Princess Canna NN
63 Nick Brussee Ice King BH Canon ‘s-Gravenzande HC
64 41 Ellen Hansen Jorette Gold Caretino Gold
65 51 Maxime van der Linden ice Queen NN
66 Rob Brosens Baltica Z Baltic Castelré
67 Yves Winkelmolen Caretinograaf Caretinogold Son en breugel
68 Martine van den Eynden NN NN Lepelstraat HC
69 146 Brayden James Hertogin Eva Arezzo Oosteind
70 Sophie van Tol Galowina Querly Elvis Waddinxveen
71 131 Alex Tejada Beroiz Michello NN Tull
72 Manon Lazeroms Jagger Bleu Zirocco Bleu Sprundel
73 145 Thijs van Boxtel Icestar Tandhof NN
74
75 128 Gerd Jan Horsmans Neroli van Strokapelleke NN Tull
76 69 Maxi de Weert Inero Indoctro Ossendrecht
77 Lisanne Verdonk Bollenhoeve`s julita emerald Oudenbosch HC
78 173 Ron Makin Hanelore NN
79 170 Chris Fellers Gorsinaa NN
80 176 Bram Roos Estaminka NN
81 Olivier van der Vaart jamaican me grazy arko terheijden
82 101 Sjoerd Vrijhoeven Ina Zeldenrust Indoctro Oosteind
83 252 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten
84 Dane Hoeve NN NN Hulten HC
85 Rebekah Van Tiel Night Mare De Muze Z Nabab De Reve Poppel
86 Denise Lesage April BB Z Ami Z Capelle aan den IJssel
87 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik HC
88 Kaylee Heynen Judaimee Etoulon VDL Tholen HC
89 Danny Willems Jersey Baltic Oosteind
90 Nick Brussee Silver Shadow de Landetta Z Stakkato ‘s-Gravenzande