Rubriek:9 Klasse:B Direct op Stijl Groep:2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Deze rubriek geen HC start mogelijk! Direct op stijl
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 9 november 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Dusomos
C Wittenberg
a Kuijer
G Heijkant van
Prijzengeld
1e prijs: € 65.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 4 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin
2 Yvonne Brosens Zidane Silverstone Dongen
3 Amy Michielsen Flair Arco Gilze
4 30 Mats Joris Isaballia Inshallah de Muze Moerstraten
5 Marylene Voeten Gazellestara Namelus R Baarle-Nasssau
6 Jany Karremans Irocca Zirocco Blue Oud Gastel
7 Sam van der Venne Jackson Cardento Ossendrecht
8 Kim Vos Jolie v Glasgow Vh merelsnest Eethen
9 Miranda Wagemakers Johnnie Walker SW Quintender Riel
10 Jilly Laros Igor Carthino Z Langeweg
11 55 Stefanie Storhannus Halencia Metall Rotterdam
12 Nicole Suijkerbuijk Beemdhoeves Nikolai Non Stop Zevenbergen
13 Lisa Van De Velde Aquila Silverstone Breda
14 Liv Huijbregts Glamour DK Z Grison van de Bisschop rijsbergen
15 Thieu Huijbregts Hatjoe nn rijsbergen
16 Lotte de Vries It's me again Dallas VDL Helvoirt
17 Michelle Roomer Roomer - Bonaire Lord Z ossendrecht
18
19 Lizzy Avontuur Cana Lux CANABIS Z Made
20 Martin van Vliet Fortuna Baltic Lage Zwaluwe
21 Millstream's Inemone Pepperwil bergen op zoom
22 Carolien Herbers Ircona Cyrkon Berghem
23 Kymara Wouters Danish blue NN Chaam
24 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel
25 Janneke Kools Mister Copperfield Negro Alphen
26
27 Iris van de Graaf jack sparrow el salvador Etten-leur
28 Inge De Rooij Inora Biscayo Chaam
29 39 Nikki van Zon Just Zeoliet Just Royal Dancer Den
30 Marco Zuurveld Asterix Andiamo rijen
31 8 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof
32 Patricia Nouws Jamorka Dakar VDL Etten-Leur
33 Mats Kleemans Vinz Z Vagrant Z Breda
34 350 lieke den boer Hannabalia Nabab de Reve
35 Margo van Nijnatten First Class CS Uphill Castelre
36 48 Sam Dilven Joey Mr pancake Oosterhout
37 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze Prinsenbeek
38 Quincy Meulblok Jarmina Kannan Dongen
39 Nanica Upessy Ziezo Celano Dongen
40 Lisanne Goorden Folán B Zapatero VDL Oudenbosch
41 Demy Osseweijer diablo diacasall steenbergen
42 Melissa Masseurs Genova - Roosendaal
43 Anouk Westerman Inspecteur Bodinus Heerle
44 Iris Kools Ici Paris Vagrant Z Achtmaal
45 Jeannette Monden Ice Tea Du Monden Dakar vdl Etten Leur
46 Robin van der Zanden Jabbe Dabbe Blue Zirocco Blue Zundert
47 Marloes Bruijnooge Krakow van het Genelaar Nabab de Reve Yerseke
48 Hilde Geerts Jumping Special El Primero BAARLE-NASSAU
49 Kelly Kreeft Iwavanta VTH Numero Uno Oud-Gastel
50 Julie Boonen Onyx van de bucxtale Jamel van de heffinck Weelde
51 Sanne Heck Delote M Zelote VDL langeweg
52 Ingrid Pruisken Fantastic Fantomas de muze Berkel en Rodenrijs
53 Jaleena Schoonen vaccares van capelle cascais cp z Hoogerheide
54 Pleun Versteijnen Bravo xx poppel
55 Rosalie Zanen Atilla Corland Schijf
56 109 Millstream's Galante Zirocco Blue Bergen
57 Cecile Klaassen VDL Hamar Inshallah de muze Made
58 Carolien Herbers Goodlord Gold Cardento Berghem
59 Kymara Wouters Caritana LZ Caritano Z Chaam
60 337 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL Sleeuwijk
61 Jeroen Snijders High flyer Bustique Kaatsheuvel
62 270 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis Ossendrecht HC
63 Iris van de Graaf johnny gold caretino gold Etten-leur