02 - Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Adviesbureau van Veen Prijs

Twee Fasen Speciaal 1m20   (KNHS Art. 274.5.f)  

Vrijdag 5 oktober 2018           *12:15*         Rubriek: 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 oktober 2018
Tijd: 12:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 110.-
3e prijs: € 95.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 65.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 95 Regina Leeuwen In the sky HBC Air jordan Arum
2 Hilde Veenstra Bikker K Taloubet z Drachtstercompagnie
3 Wendy Timmers Iago k zaness Zavall vdl Stegeren
4 Pim Mulder BCO Viktor Z Verdi Dalfsen
5 Patrick Alkema Gucci-Carlos HS Nabab De Reve ommen
6 Lila Dijckmeester happy times Dynamo dalfsen
7 Niels Nanning Ike quality Time Dalfsen
8 33 Bjorn Egberink Some Day Sisley de la Tour Vidal Holten
9
10 Judith Koudijs Harzgravin Ultograaf IJhorst
11 Imke Frankena G. Balou Bacardi 2 VDL NIjkerk
12 0 Frank Buitenhuis Huriosa Cardento Holten
13 Ernesto Canseco Handy Emilion Boijl
14 Don Willemsen Herito Zirocco blue Wierden
15 Anne Klein Ginger Phin phin Hattemerbroek
16 0 Conor Drain Mewando Eurocommerce Memphis Tubbergen
17 Ellen Zwijnenberg Easy - Going Colandro Overlangel
18 0 Sander Naber Giozetto S Diarado Holsloot
19 Emilia Kerimaa Grand Cru vdp Ukato Ommen
20 Enola Mulder ibiza van het drienerwolde cassini gold Enschede
21 Henri Stegeman Eickenrode's Icarius Zirrocco blue Daarle
22 Joukje Laarman Cisantro Royal Bravour Daarlerveen
23 0 Kimberley Winsingh Houdini Diamant de semilly Baexem
24 Renate Beuving Hercules Chelltago Z Odoorn
25 Tom Brinkman First Lady Zholaretto Ommen
26 Vasco Campana Famous guy Casino Rossum
27 79 Valerie van Kesteren Koko Kojak Stroe
28 Roy Weel Henna s Opium Rouveen
29 Michael Greeve It s Easy Ukato Veeningen
30 Mareille van Geel Schroder Bigtalu GZ Big Star JR KZ Gees
31 Daan van Geel Handel Zambesi Gees
32 Elin Moen Adolfsson Gerben Eldorado van de Zeshoek Tollebeek
33 Lennard de Boer Guido vd Marijenhoeve Clinton Tubbergen
34 Jeroen Broek Iachimo Cosun Veeningen
35 Alies Kruidhof Happiness Phin Phin Rouveen
36 Anne Klein Goldwyn Canabis Z Hattemerbroek
37 Berber Dijkman Hawai Balia NL Van Gogh Wesepe
38 Charles Forsskahl Goldika ELDORADO VAN DE ZESHOEK Dalfsen
39 Dana de Putter Coconut Cartano Zwolle
40 0 Ellen Zwijnenberg Habanix van Beek Aganix du Seigneur Overlangel
41 97 Genevieve Meyer Coral reef Cesarc Clear way Ommen
42 Gert van den Hof Hocan Eldorado van de Zeshoek Slagharen
Slepen (10 minuten)
43 Joanne Vos Irango Durango vdl Staphorst
44 Kim Tebbertman H.Dubai Indouglas vh Bevrijdthof Assen
45 Imke Frankena Hannajottie vdm Zirocco Blue VDL NIjkerk
46 Lars Wigger Dream Boy Cornet Obolensky Beuningen
47 Lieke Ophof Imago Van Gogh Vasse
48 Lisa Broekert Hero Kojak De Wijk
49 Renate Beuving Harmaniki Hos do Odoorn
50 Liselotte Heukers Project F1rst Evoli Lord Z 2 Odoorn
51 Lynn van Oldeniel Flach arthos R Olst
52 Manon van der Sluis Hero Mylord Carthago de schiphorst
53 Marijn Soetekouw Miss Montreal MVDL Mylord carthago Heeten
54 Michel Broek Grace Spartacus Veeningen
55 Jeroen Broek Henri d' Usance Clinton Veeningen
56 0 Regina Leeuwen Iroyca HBC Charisma Arum
57 Remy Ellis Ibiza Girl Zambesi Daarle
58 Sonja Vlaar Heathrow Der Senaat 111 Westdorp
59 Wybe Scholten Boeve's Zentho Hos D'O Lemele
60 Pim Mulder Gondola Ultimo Dalfsen
61 71 Jan Diepman Honorissa Isallah de Muze Dalfsen
62 Patrick Alkema In the Mood HS I m special de Muze Ommen
63 89 Bjorn Egberink Commis Voyageur Comme il Faut Holten
64 Judith Koudijs Imitograaf Ultograaf IJhorst
65 Jan Gohl Niro Z Nabab de Reve Hengelo
66 0 Frank Buitenhuis Ivory Nabab de Reve Holten
67 Ernesto Canseco Hurricane Vika Brainpower Boijl
68 88 Don Willemsen Corazon Cormint Wierden
69 Conor Drain Cristo Cellestial Tubbergen
70 Sander Naber Imar VDL Carrera VDL Holsloot
71 Emilia Kerimaa Hertogin van de Kouberg D amelusina Ommen
72 Hilde Woudstra L espoir van dorperheide Zilverstar Daarle
73 Henri Stegeman Hyacinthe VDL Arezzo Daarle
74 Joukje Laarman Enterprice Warrant Daarlerveen
75 Kimberley Winsingh Iwan Glasgow vh Merelsnest Baexem
76 Tom Brinkman Holland v.d. Valckenborg Cantos Ommen
77 Peter Maat Hippograaf Carambole IJhorst
78 Vasco Campana Happhira H Corland Rossum
79 80 Valerie van Kesteren Henson VK Q.Breitling Stroe
80 61 Roy Weel Hertog van de zeshoek Eldorado van de zeshoek Rouveen
81 Michael Greeve Hennessy Eldorado Veeningen
82 Gerrit Veenstra Loridon van T & L horion de libersart Drachtstercompagnie
83
84 Daan van Geel Hulde G Vigo d'arsouilles Gees
85 Lennard de Boer Gagarin Zacharov Tubbergen
86 Jan Diepman Hestelle m Toulon Dalfsen