03 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

RABOBANK Prijs

Tabel A direct op Tijd 1m30  (KNHS Art. 238.2.a)  

Vrijdag 5 oktober 2018           *15:45*         Rubriek: 3


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 5 oktober 2018
Tijd: 15:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 130.-
3e prijs: € 110.-
4e prijs: € 90.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Samantha Bos Jillz z Jodokus Zuidwolde
3 Manon van der Sluis Hero Mylord Carthago de schiphorst
4 37 Ernesto Canseco Footloose HBC Cantos Boijl
5 Berber Dijkman Ferdinand W Carthino Z Wesepe
6 64 Fabienne Roelofsen Layton Lordanos Raalte
7 0 Mareille van Geel Schroder Gigi-Carmen Bacardi VDL Gees
8 98 Daan van Geel Goldenboy Canturano Gees
9 Frank Buitenhuis Guardian Nabab de Reve Holten
10 24 Jesse Luther Gerko Douglas Nagele
11 Rianne Nalis Evangelie Nieta Padinus Wijhe
12 Gerrit Veenstra Loridon van T & L horion de libersart Drachtstercompagnie
13 76 Jan Gohl Niro Z Nabab de Reve Hengelo
14 Koen Westendorp Helsinki Zirroco blue Wierden
15 28 Conor Drain Dialetto Diarado Tubbergen
16 Lennard de Boer Ferrero Singapore Tubbergen
17 Paulien Stoker Mulan Du vi Contendro ll Ommen
18 Michael Greeve Eurohill's Gicka Molga Vingino Veeningen
19 0 Sander Naber Global M Chin chin Holsloot
20 Niels Nanning Belrose Action-breaker Dalfsen
21 Pim Mulder Ferano Carthino Dalfsen
22 Enola Mulder Lulu van het drienerwolde Caretino gold Enschede
23 Henri Stegeman Ficardi B Zirrocco blue Daarle
24 Hilde Woudstra Castella Castelan Daarle
25 0 Jasmin Seppälä Dorus Sam R Wierden
26 Roy Weel Hertog van de zeshoek Eldorado van de zeshoek Rouveen
27 Tom Brinkman Ela K Sir Oldenburg Ommen
28 99 Vasco Campana Happhira H Corland Rossum
29 Alexander Chitty Esprit De Pomme Berlin Nieuwleusen
30 Judith Koudijs Heemgraaf Quasimodo z IJhorst
31 Peter Maat Hippograaf Carambole IJhorst
32 Bjorn Egberink Commis Voyageur Comme il Faut Holten
33 Annet Willems-Vos Theo Talkative Wierden
34 Jan Diepman Honora Eldorado van de Zeshoek Dalfsen
35 Job Oldenziel Goldfee Namelus Gieten
36 Samantha Bos Coco Chanel - Zuidwolde
37 Berber Dijkman Fifth Avenue Gaillard de la Pomme Wesepe
38 Judith Schaaphok Delzerina Cardento Schoonloo
39 Lars Wigger Farambole Carambole Beuningen
40 Marit Braamhaar Fortalezza VDL Campbell Den Ham OV
41 Alex Gill Don Velner Carthino Z Nieuwleusen
42 Benedikte Hilmo Avento II Bøgegaardens Apollo Den ham
Slepen (10 minuten)
43 Britt Wiefferink Esminka Contador Wierden
44 Charles Forsskahl Golden Guess Vleut Dalfsen
45 Jesse Luther Hybris van het Duvelsbos Spartacus Nagele
46 Dana de Putter Coconut Cartano Zwolle
47 96 Genevieve Meyer Dynamite Douglas Ommen
48 Gert van den Hof Estelle Cardento Slagharen
49 Hyke Voorn Elisabeth Stables Ghanna Sam R Ruigahuizen
50 0 Jan Gohl Chupa Chups Contini Hengelo
51 Tom Brinkman Grande Chic Eldorado vd Zeshoek Ommen
52 0 Kimberley Winsingh Carello st Caretino Baexem
53 Lianne Mars Dinamy Guiminko Dalmsholte
54 Lynn van Oldeniel Fancy Va-Vite Olst
55 Marijn Soetekouw Cianne Tangelo v/d Zuuthoeve Heeten
56 Rob Scherphof Eclipse Carambole Vriezenveen
57 Tonny Leeuwen Empafee BN Emilion Arum
58 Wendy Timmers gucci whitesnake Stegeren
59 Fabienne Roelofsen Gwerina van de groote kamps Glasgow vh Merelsnest Raalte
60 Ernesto Canseco Fugero Carlos Zirocco Blue Boijl
61 41 Mareille van Geel Schroder Bigtalu GZ Big Star JR KZ Gees
62 42 Daan van Geel Fernando Ukato Gees
63 0 Frank Buitenhuis Carefull Girl Z Clochard Holten
64 Rianne Nalis Super Mario Ukato Wijhe
65 Koen Westendorp Comme Prevu Comme il aut Wierden
66 Lennard de Boer Foudre F Namelus R Tubbergen
67 Sander Naber Goldina V Bacardi VDL Holsloot
68 Niels Nanning Fanlac N Arizona Dalfsen
69 84 Pim Mulder Fabrice Van Gogh Dalfsen
70 Henri Stegeman Gido Ukato Daarle
71 62 Roy Weel Geniki wb Eldorado van de zeshoek Rouveen
72 Gerrit Veenstra Beverly Baloubet du Rouet Drachtstercompagnie
73 Vasco Campana Floyd Canturano Rossum
74 Bjorn Egberink Echt wel Diarado Holten
75 Annet Willems-Vos Count Dooku Chacco Blue Wierden
76 Wendy Ligtenberg Radorette VDD Corland Borne
77 Alexander Chitty Honeur De Pomme Berlin Nieuwleusen
78 0 Alex Gill Grand Slam VDL Cardento Nieuwleusen
79 Jan Diepman Verity Koriander Dalfsen
80 Jessie Wiefferink My Lady 179 My Lord Carthago Wierden
81 Job Oldenziel Good luck Numero Uno Gieten
82 Judith Schaaphok Grey Breitling Breitling LS Schoonloo
83 Lars Wigger Foline Carambole Beuningen
84 Marit Braamhaar Giantine Corlensky G Den Ham OV