04- Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Beautely Treatment Store Zwolle Prijs

Tabel A direct op Stijl 1m00.  (KNHS Art. 27280.5.a)  

Zaterdag 6 oktober 2018           *08:00*         Rubriek: 4


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 6 oktober 2018
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 25.-
7e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Enola Mulder jackpot / Enschede
2 21 Elin Moen Adolfsson Dierania BB-Z Dieu Merci van T&L Tollebeek
3 Dianne Brouwer Gravantus canturano De Lutte
4 Dhidey Hulshof Herby Crespo VDL Stroe
5 Arjanne Brinkhoff Joint Canabis Z Langezwaag
6 0 Anniek Exel Gilby Eldorado van de Zeshoek Deventer
7 Renske Geertman TJM XTC Arezzo VDL Steggerda
8 Martijn Blankvoort Ghilavsca OMHG Bustique Heino
9 Thamar Huisman Juventus Baita Casiro Laag Zuthem
10 5 Ceryl Hissink Charlotta Cascadello Markelo
11 Jort Knobben Djazz Vleut Raalte
12 Sjoerd Spikker Jumbo U Power Blue Diepenveen
13 Bas Haarhuis Jaquar Numero Uno Harbrinkhoek
14 Babet van de Rijdt Jubalia Entertainer Emmeloord
15 Lindy Slooyer Ilvy z.g Dallas vdl Hellendoorn
16 Nikki Nijenkamp Chinchou Clarcon Weerselo
17 Wendy Weijenborg Gina Baltic VDL Daarlerveen
18 Aniek Kloosterman Access denies Emiliom Marienheem
19 Dominique Dost Nouvelle Copine JL Z Copin van de Broy Marienvelde
20 Kelly Nijenkamp Nesbitt Nekton Weerselo
21 Marina Grondman Jumpytoff Gaillard de la pomme Marle Gem Hellendoorn
22 Moniek Lorkeers Evimarilla Numero Uno Marienheem
23 Sandra de Bruin Tarandos Taran de la Pomme Stroe
24 Merle Kijk in de Vegte Halmonde Namelus R Wijhe
25 Carolien Teggeler I'm Special Cartino Z De Lutte
26 Jeanette Vriens-Stroeve Jolly Jessy Emir R Balkbrug
27 Lotte Heetkamp Gio Chin Champ Raalte
28 Jaline Laarman Dollie Warrant Twello
29 Caroline Laning Frederique du Triangle Campino Beemte Broekland
30 7 Cassedy Teeders Boularhouz Onbekend Lingen Ems
31 Kirby Nijenkamp Ibiza Chello II Holten
32 Donna Timmermans Dark & Bright Wisthler Bathmen
33 Ellen Steenbergen Jadena Zirocco Blue Odoorn
34 Esmee Kijk in de Vegte Zamira Bella Manhattan Wijhe
35 Jara Huisman Eden-rose Zavall vdl Marienheem
36 Sigrid Bos Gogo T.S. Montender Peperga
37 Rosan Heethaar Enjoy Onbekend Olst
38 Robin Sikkens H4H GrandPrix VDP Numero Uno Hollandscheveld
39 Manon Van Den Hof Challenger Sydny Slagharen
40 Gerda Bolding Huggs 'n'Kisses Air Jordan Mantinge
41 Lianne van den Akker Iracina Dallas vdl Oldetrijne
42 Lotte Borghuis Incredible Opium Beuningen
43 Mark Schreuder For Fun Farfan Ommen
44 Nick Nanning Belrose Action Breaker dalfsen
45 Marloes Bos Ilandra Up To Date Peperga
46 Marlijn Veerman Golden Roulette Mermus R Balkbrug
47 Lisa Tijhuis Crosskeys Sunshine Clarebawn Sunshine Lemelerveld
48 Johan Marsman Idool Eldorado van de Zeshoek Dalfsen
49 Carmen Holtslag Gazoo van de Suydersee Cardento Biddinghuizen
50 Jose van Dalfsen I’m Dutch Carrico Genemuiden
51 Joukje Laarman I'm Lovely wv Eldorado vd Zeshoek Daarlerveen
52 Enola Mulder jolise Think twice dïci Enschede
53 Babet van de Rijdt Jopie Amazing Arezzo Emmeloord
54 20 Elin Moen Adolfsson Jesselton Etoulon VDL Tollebeek
55 Dianne Brouwer Hocus pocus D Carthino Z De Lutte
56 Dhidey Hulshof Guapo Crespo VDL Stroe
57 Arjanne Brinkhoff Jamilda Zavall VDL Langezwaag
58 Anniek Exel T-Gancho Z Twister de la Pomme Deventer
59 Renske Geertman Ilina W Zavall VDL Steggerda
60 Martijn Blankvoort Fly Over OMHG Carambole Heino
61 Thamar Huisman Havanna Baita Q. Breitling LS Laag
62 Ceryl Hissink Icelien W Kannan Markelo