05 - Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Stal Roelofsen Prijs

Tabel A met Barrage 1m10   (KNHS Art. 238.2.b)

Zaterdag 6 oktober 2018           *10:45*         Rubriek: 5


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 6 oktober 2018
Tijd: 10:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 85.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marina Grondman Ilascha Zambesi Marle Gem Hellendoorn
2 Rob Kappert Happy Hour Darco Broekland
3 Ties Rothstegge Hamelton A Sheraton Weerselo
4 Job Rothstegge Ivar KV Montender Weerselo
5 Tom Brinkman Black Diamond Dicaprio Ommen
6 Gert van den Hof Nice van Baublo onbekend Slagharen
7 Carolien Teggeler Cassillias Boy Cassillias De Lutte
8 Emilia Kerimaa Hymne Andiamo Ommen
9 Enola Mulder iberlina van het drienerwolde toulon Enschede
10 Luciana Magalhaes Undorado Z Up to Date Stroe
11 Marije Zomer Adonja Namelus R IJhorst
12 Frank Buitenhuis Dwivoli vd Groote Kamps Denzel vh Meulenhof Z Holten
13 Marinda van den Berg Viva van de Kaai Z Va Vite Apeldoorn
14 Nicole Botma Icarus CJS Quasimodo Z Zuidbroek
15 Pim Mulder BCO Corlino Corrado Dalfsen
16 Regina Leeuwen In the sky HBC Air jordan Arum
17 Rink-jan Dijkstra Ilverna Zirocco blue De Knipe
18 0 Renate Beuving Iglesias Douglas Odoorn
19 Anniek Exel T-Gancho Z Twister de la Pomme Deventer
20 Vasco Campana Punters lovely Clinton Rossum
21 26 Joy Viscaal Cayetano M Flipper D'elle Albergen
22 25 Conor Drain Label Lawito Tubbergen
23 Jan Gohl Iezebelle Dutch Design Hengelo
24 Kirby Nijenkamp Genève Quality Time Holten
25 Manon Van Den Hof Challenger Sydny Slagharen
26 Lisa Tijhuis Quality First Date GR Quaprice Z Lemelerveld
27 Lisanne Kamphuis Promiss Singapore Zenderen
28 Lotte Borghuis Incredible Opium Beuningen
29 51 Elin Moen Adolfsson Ilya D.V. Cardento Tollebeek
30 Gert van den Hof It's A Pracht VDL onbekend Slagharen
31 Linda Klaassen Isa-Fayen Den Ham Blue R Borne
32 Dana de Putter Quinca du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Zwolle
33 Elike Morsink Chester Z Chaqui Z De Lutte
34 Emiel Hut Gravin Z Glasgow van het Merelsnest Heino
35 Imke Frankena Holeva Up to Date NIjkerk
36 78 Robin Sikkens Health4Horses Estoril Arthos R Hollandscheveld
37 Jacqueline Bloemberg Tanessa Elcaro Balkbrug
38 Joanne Kral Eminko Ustinov Veendam
39 Jasmin Seppälä Jetski E.B. Dakar Wierden
40 Jos Koerhuis Dubai Berlin Raalte
41 Jose Woldring Isar Zirocco Blue Loppersum
42 Kim van Dartel Guilty D Spartacus Raalte
43 Lynn van Oldeniel Four-Roses Albaran Olst
44 Mariol Middel Tribbiani Atlantus as Veendam
45 Marjolein Noeverman Evitha Cardento Den Ham
Slepen (10 minuten)
46 Christa van Dartel Goya reuvekamps Zambesi Raalte
47 Mark Schipper Wilecohe’s Quantro Quadros Wierden
48 Merle Kijk in de Vegte Jillz Hollywood Wijhe
49 Riva Geerars Basalt Colandro Schalkhaar
50 Rubie Hemmen Dongravin Quasimodo Z Zwolle
51 Sandra de Bruin Gelithio Onbekend Stroe
52 Sigrid Bos Florence Calvaro Z Peperga
53 Simone Dijsselhof Gianna Indorado Broekland
54 Welmoed Lyklema Idilia de la Nancy I'm special de muze Harich
55 Michel Broek Icarus P Biscayo Veeningen
56 Wybe Scholten Boeve's Eveshka Up To Date Lemele
57 Anne Klein Hannelore Quality Time Hattemerbroek
58 Anneke Smit Watson Wolfgang BORNERBROEK
59 Bo Oude Nijhuis Happy Der Senaat 111 Geesteren
60 Carmen Bakker Iwan Spartacus Emmen
61 Ellen Zwijnenberg Inshallah Nabab de Reve Overlangel
62 Kimberley Winsingh I Mevista Z Levisto Z Baexem
63 Linda Klaassen Isabella de la Parona Gaillard de la Pomme Borne
64 Marina Grondman Intertoff Denzel van het meulenhof Marle Gem Hellendoorn
65 Rob Kappert I.Denzel van het Meulenhof Denzel van het Meulenhof Broekland
66 Ties Rothstegge Chiquitita Back gammon Weerselo
67 Tom Brinkman Helinda Wittinger VDL Ommen
68
69 Jikke Pott Gio Apollo Excenel V Deventer
70 Annemiek van Egteren Staron Stolzenberg Haarle
71 Carolien Teggeler Icarus Lexicon De Lutte
72 Emilia Kerimaa Indy Dallas Ommen
73 Patrick Alkema Im Happylina HS Kannan Ommen
74 0 Frank Buitenhuis Niosina vd Groote Kamps Nabab de Reve Holten
75 Marinda van den Berg I like it Cameron Z Apeldoorn
76 Jasmin Seppälä Isa S Royal Bravour Wierden
77 Koen Westendorp Check my baby Check in Wierden
78 Luciana Magalhaes Aduland Oklund Stroe
79 Marije Zomer Feronia Lucky Boy IJhorst
80 Nicole Botma Jdazanula-N Carembar de Muze Zuidbroek
81 Pim Mulder BML Oetsjakov NL Emerald Dalfsen
82 Regina Leeuwen Indigo HBC Charisma Arum
83 Rink-jan Dijkstra Quiona Quite Capitol De Knipe
84 Renate Beuving Isadena B Cardento Odoorn
85 0 Anniek Exel Gilby Eldorado van de Zeshoek Deventer
86 Vasco Campana Gratina Tenerife Rossum
87 Michel Broek Incognito Chello Veeningen
88 Jeroen Broek Halla Verdi Veeningen
89 Ellen Zwijnenberg Indiana Cartano Overlangel
90 Kimberley Winsingh Eliante Z Emindo W Baexem
Slepen (10 minuten)