06 - Klasse ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Hotel de Zwaan Prijs

Tabel A direct op tijd 1m35. (KNHS Art. 238.2.a)

Zaterdag 6 oktober 2018           *15:45*         Rubriek: 6

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 6 oktober 2018
Tijd: 15:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 155.-
3e prijs: € 135.-
4e prijs: € 105.-
5e prijs: € 85.-
6e prijs: € 65.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Lennard de Boer Dento Zento Tubbergen
2 Pim Mulder Baretta S Triomph de muze Dalfsen
3 Wendy Timmers Quidam De Bagneux Quidam De Revel Stegeren
4 Jesse Luther Flairvona Air Jordan Nagele
5 64 Fabienne Roelofsen Layton Lordanos Raalte
6 0 Michael Greeve Dolce M Faldo Veeningen
7 Tom Brinkman Ela K Sir Oldenburg Ommen
8 0 Willem Greve GoGo Zirocco Blue Markelo
9 28 Conor Drain Dialetto Diarado Tubbergen
10 Alex Gill Fyenda P Hickstead Nieuwleusen
11 Veronique Morsink Entrepreneur Clinton De Lutte
12 Bjorn Egberink Easy Ultimo Holten
13 0 Hessel Hoekstra Famke Boss Geesteren
14 Edwin Klokman Fairytale Clearway Lochem
15 Mareille van Geel Schroder Barco vd Valckenborg Darco Gees
16 Jeroen Broek Donate Cathino Veeningen
17 104 Henri Stegeman Endeavour Cantos Daarle
18 Berber Dijkman Elzgravin Quasimodo Z Wesepe
19 Henk Frederiks Gweldorado sw Clinton Wapserveen
20 Benedikte Hilmo Avento II B√ɬłgegaardens Apollo Den ham
21 Rob Wiefferink Chrysler B Vingino Denekamp
22 Jan Diepman Favorite Warrant Dalfsen
23 Aileen Menneken Zingaro Dollar de la Pierre Enschede
24 Vasco Campana Exclusive Numero uno Rossum
25 Maud Wiefferink Agono Tolano 't Riethof Denekamp
26 Niels Nanning Fanlac N Arizona Dalfsen
27 Gert van den Hof Eldorado VDL Corland Slagharen
28 Manon Damhuis Dollards Zelrite Tenerife Vdl Tilligte
29 Roy Weel Mr Europe Mr Blue Rouveen
30 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
31 Michel Priemis Eames Van Gogh Witharen
32 Remy Ellis Flinton CN Clinton Daarle
33 Koen Westendorp Comme Prevu Comme il aut Wierden
Slepen (10 minuten)
34 Lysanne Kruizinga Erunella D Veron schoonloo
35 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Overlangel
36 Fabienne Roelofsen Canto Bruno Canto Blanco Raalte
37 Peter Olthof Shakira Z Sandro Boy Langeveen
38 Lynn van Oldeniel Evira's Uno Numero Uno Olst
39 Britt Wiefferink Alpha Corland Wierden
40 0 Kimberley Winsingh Carello st Caretino Baexem
41 Elisa Van de Craats Calico Z Calvados Z Voorthuizen
42 100 Carlos de Mollinedo Cadeautje Cardento Wierden
43 Ernesto Canseco Footloose HBC Cantos Boijl
44 Rianne Nalis Evangelie Nieta Padinus Wijhe
45 Lennard de Boer Ferrero Singapore Tubbergen
46 Pim Mulder BCO Milton Z MyLord Carthago Dalfsen
47 Wendy Timmers gucci whitesnake Stegeren
48 24 Jesse Luther Gerko Douglas Nagele
49
50 9 Michael Greeve Easy does it Dubai Veeningen
51 0 Willem Greve Faro Calvaro Markelo
52 27 Conor Drain Condavel Conthargos Tubbergen
53 Alexander Chitty Esprit De Pomme Berlin Nieuwleusen
54 55 Alex Gill Falanita Corland Nieuwleusen
55 Veronique Morsink Zakina Z Zandor Z De Lutte
56 Bjorn Egberink Doutzen van Klaverborch Eldorado vd Zeshoek Holten
57 Hessel Hoekstra F-Narcist Eurocommerce Napels Geesteren OV.
58 Rob Scherphof Kaatje Econoom v/h Lindehof Vriezenveen
59 Edwin Klokman Elia Carambole Lochem
60 Mareille van Geel Schroder Flying Echo Zento Gees
61 Henri Stegeman Ficardi B Zirrocco blue Daarle
62 Hilde Woudstra Titania Clinton Daarle
63 Berber Dijkman Gorbatsjov OMHG Whitaker Wesepe
64 Henk Frederiks Carel van Donderen Acolino Wapserveen
65 0 Peter Olthof Dokyra fortuna Canturano Langeveen
66 Manon van der Sluis Double Dutch Zurich de schiphorst