07 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Bakker Tandheelkunde & Orthodontie Prijs

Startplaats CSI1* Jumping Zwolle 2018 voor de winnaar.

Tabel A met Barrage 1m30. (KNHS Art. 238.2.b)

Zaterdag 6 oktober 2018           *19:30*         Rubriek: 7


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 6 oktober 2018
Tijd: 19:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 130.-
3e prijs: € 110.-
4e prijs: € 90.-
5e prijs: € 70.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Michael Greeve Hennessy Eldorado Veeningen
2 Fabienne Roelofsen Capri Rubertha R Wender R Raalte
3 0 Sander Naber Global M Chin chin Holsloot
4 29 Conor Drain Forever Ingmar Tubbergen
5 Berber Dijkman Fifth Avenue Gaillard de la Pomme Wesepe
6 Samantha Bos Jillz z Jodokus Zuidwolde
7 Marit Braamhaar Fortalezza VDL Campbell Den Ham OV
8 Mareille van Geel Schroder Girl Scout Quasimodo van de Molendreef Gees
9 42 Daan van Geel Fernando Ukato Gees
10 Lianne Mars Estaban Zavall VDL Dalmsholte
11 Job Oldenziel Good luck Numero Uno Gieten
12 92 Pim Mulder BCO Furioso Z For pleasure Dalfsen
13 Tessa Hoeksema El Vleut H Vleut Tolbert
14 Lysanne Kruizinga elite numero uno schoonloo
15 Koen Westendorp Helsinki Zirroco blue Wierden
16 Bjorn Egberink Commis Voyageur Comme il Faut Holten
17 Judith Schaaphok Delzerina Cardento Schoonloo
18 0 Alex Gill Charlie Corrado I Nieuwleusen
19 0 Frank Buitenhuis Jarisca vh Hagenhof Vagebond de la Pomme Holten
20 Francine Pijper Overcinge's Columbus Z Colandro
21 Michael Greeve Garinus Cantos Veeningen
22 76 Jan Gohl Niro Z Nabab de Reve Hengelo
23 Genevieve Meyer Dynamite Douglas Ommen
24 Vasco Campana Finn van het drienewolde Zapatero Vdl Rossum
25 Jesse Luther Kruimel Namelus R Nagele
26 Mareillr Engbers Herzogin Von Loma Lexicon Enschede
27 0 Claudia Morsink Cekina Z Carthino Z De Lutte
28 0 Conor Drain Fieldmaster Numero Uno Tubbergen
29 Rob Kappert Hot Shot Vigo D'Arsouilles Broekland
30 Ernesto Canseco Fugero Carlos Zirocco Blue Boijl
31 Rianne Nalis Super Mario Ukato Wijhe
32 Rob Scherphof Eclipse Carambole Vriezenveen
33 Lennard de Boer Foudre F Namelus R Tubbergen
34 Marijn Soetekouw Cianne Tangelo v/d Zuuthoeve Heeten
35 Hilde Woudstra Castella Castelan Daarle
36 Henri Stegeman Gido Ukato Daarle
37 Linda Klaassen Fayenthe Arthos R Borne
Slepen (10 minuten)
38 Inge Biemolt Fabian B Boss Nijverdal
39 Dana de Putter Coconut Cartano Zwolle
40 Elisa Van de Craats Calico Z Calvados Z Voorthuizen
41 Wybe Scholten Bisbis SW Lord Z Lemele
42 Britt Wiefferink Esminka Contador Wierden
43 Alies Kruidhof Happiness Phin Phin Rouveen
44 Jose Woldring Chella Vandamme Loppersum
45 Lynn van Oldeniel Fancy Va-Vite Olst
46 Rink-jan Dijkstra Higuaín Grey Top De Knipe
47 Julia de Haas Great Jumper Zambesi Ommen
48 Manon van der Sluis Quatre bras VDL quadros de schiphorst
49 Gert van den Hof Estelle Cardento Slagharen
50 0 Carlos de Mollinedo Chakira Chellano Z Wierden
51 0 Jan Gohl Chupa Chups Contini Hengelo
52 Sander Naber Goldina V Bacardi VDL Holsloot
53 Berber Dijkman Ferdinand W Carthino Z Wesepe
54 Samantha Bos Coco Chanel - Zuidwolde
55 Jessie Wiefferink My Lady 179 My Lord Carthago Wierden
56 Mareille van Geel Schroder Hurry Up Bernini Gees
57 Daan van Geel Guus Vleut Gees
58 Lianne Mars Dinamy Guiminko Dalmsholte
59 Job Oldenziel Goldfee Namelus Gieten
60 Pim Mulder Fabrice Van Gogh Dalfsen
61 Tessa Hoeksema Germette E Indorado Tolbert
62 Lysanne Kruizinga gentle flamenco de semily schoonloo
63 Marjolein Jonkers Full Coulor Zirocco Blue Balkbrug
64 Koen Westendorp For the best For contest Wierden
65 Bjorn Egberink Echt wel Diarado Holten
66 Judith Schaaphok Grey Breitling Breitling LS Schoonloo
67 Alexander Chitty Honeur De Pomme Berlin Nieuwleusen
68 Alex Gill Goldenstar Bacardi Nieuwleusen
69 Frank Buitenhuis El Dynamico Zavall Holten
70 65 Fabienne Roelofsen Gwerina van de groote kamps Glasgow vh Merelsnest Raalte
71 Genevieve Meyer Coral reef Cesarc Clear way Ommen
72 Vasco Campana Floyd Canturano Rossum
73 Jesse Luther Upperfield CH Arioso du Theillet Nagele
74 Mareillr Engbers Eastern-Loma Corland Enschede
75 Claudia Morsink Zabab Z Zandor Z De Lutte
76 Rob Kappert Hero Zavall Vdl Broekland
Slepen (10 minuten)