08 - Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Disselhorst Metaal Prijs

Tabel A  direct op tijd 1m20. (KNHS Art. 238.2.a)

Zondag 7 oktober 2018           *08:30*         Rubriek: 8


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 oktober 2018
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 110.-
3e prijs: € 95.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 65.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Alex Gill Hilbrand P Zambessi Nieuwleusen
2 Frank Buitenhuis Idrigill Kannan Holten
3 Joey Lansink Igor Harley Haaksbergen
4 Pim Mulder BCO Zack Zirocco Bleu Dalfsen
5 Michel Priemis Eickenrode's Invictus Cardento Witharen
6 Emilia Kerimaa Grand Cru vdp Ukato Ommen
7 Naomy Bonvanie Corona BB canturo Geesteren OV.
8 Imke Frankena G. Balou Bacardi 2 VDL NIjkerk
9 105 Kimberley Winsingh I Mevista Z Levisto Z Baexem
10 Wybe Scholten Boeve's Corneth Cornet Obolensky Lemele
11 Henri Stegeman Eickenrode's Icarius Zirrocco blue Daarle
12 Karim Fares Falco HBC Cantos Veeningen
13 Jan Gohl Niro Z Nabab de Reve Hengelo
14 Anne Klein Goldwyn Canabis Z Hattemerbroek
15 Lobke Kroeskop Hick di palatina Mermus R Dalsen
16 Vera Bos Faja Vleut Wapse
17 Bas Haarhuis Hamilton Cassini Gold Harbrinkhoek
18 Rieanne Burgwal Don Way Zilverstone Almelo
19 Angela van Lies Genua A'Lee Springpower Holten
20 Annemieke Hatzmann Henderson Glasgow vh merelsnest Schoonloo
21 Johan Marsman El Passa M Zazou R Dalfsen
22 Joost Siemerink Ilay Invictus Namelus WELSUM
23 Eline Hobert Gerhardus Crespo VDL Haarle
24 Ilene Kloosterman Freedom Quasimodo Vd Molendreef Marienheem
25 Marco Altena Hamza Karla Namelus R Sibculo
26 Lydia van der Sman Floor Wilberforce Wanneperveen
27 Youri Ophof Grade-up Upgrade Langeveen
28 Christa van Dartel Highway D Eldorado van de Zeshoek Raalte
29 Linda Klaassen Hidiene Whitaker Borne
30 Anna Wildeboer Iberlina Vittorio Meppel
31 Wendy Weijenborg Freedom Reuvekamps Verdi Daarlerveen
32 Marijn Soetekouw Miss Montreal MVDL Mylord carthago Heeten
33 Nikki Nijenkamp Gicella Cassini Gold Weerselo
34 Elke Timmerman Igor Numero uno Drogteropslagen
35 Genevieve Meyer Coral reef Cesarc Clear way Ommen
Slepen (10 minuten)
36 Sandra Dijkslag Firenze Cardento Wijhe
37 Jan Schuttert Good Farming HS Carrera VDL Ommen
38 30 Conor Drain Diazetta Diarado Tubbergen
39 Patrick Alkema In the Mood HS I m special de Muze Ommen
40 Jose Woldring Isar Zirocco Blue Loppersum
41 Wybe Scholten Boeve's Eveshka Up To Date Lemele
42 Alexandra Gluzek Schnall Dich An Sunny Beek
43 Mareillr Engbers Ich bin eind loma Lyjanero Enschede
44 Sigrid Bos Goliath Biscayo Peperga
45 60 Maria Appelboom Zomerstee's Firenze 1 Carambole Hierden
46 Charles Forsskahl Goldika ELDORADO VAN DE ZESHOEK Dalfsen
47 Albert Braams Deo Zento
48 Anne-lotte Tijhuis Gravin van het Weleveld JH Calido Langeveen
49 Remy Ellis Ibiza Girl Zambesi Daarle
50 Hilde Veenstra Bikker K Taloubet z Drachtstercompagnie
51 Gerrit Veenstra Loridon van T & L horion de libersart Drachtstercompagnie
52 0 Benedikte Hilmo Rubikon K Gin Tonic Star Den
53 Lennard de Boer High Shutterfly Sir Shutterfly Tubbergen
54 Lynn van Oldeniel Flach arthos R Olst
55 Rob Schipper Big Boy Quality Time Geesteren
56 Berber Dijkman Hawai Balia NL Van Gogh Wesepe
57 0 Frank Buitenhuis Indicator Breitling Holten
58 Alexander Chitty It's Hammy Den Ham Blue Nieuwleusen
59 Alex Gill Irvington VDL Dallas VDL Nieuwleusen
60 Joy Viscaal Cayetano M Flipper D'elle Albergen
61 Joey Lansink Issey Dexter R Haaksbergen
62 Pim Mulder BCO Viktor Z Verdi Dalfsen
63 Michel Priemis Incanto VDL Kannan Witharen
64 Enola Mulder ibiza van het drienerwolde cassini gold Enschede
65 Naomy Bonvanie Eminence Arezzo VDL Geesteren OV.
66 106 Emilia Kerimaa Hertogin van de Kouberg D amelusina Ommen
67 Imke Frankena Hannajottie vdm Zirocco Blue VDL NIjkerk
68 Kimberley Winsingh Iwan Glasgow vh Merelsnest Baexem
69 Hilde Woudstra L espoir van dorperheide Zilverstar Daarle
70 31 Conor Drain Cendimo's Star Centadel Tubbergen
71 Henri Stegeman Hyacinthe VDL Arezzo Daarle
72 Karim Fares Thatcher Higgs Arezzo VDL Veeningen
73 Jan Gohl Handsome nn Hengelo
74 Anne Klein Ginger Phin phin Hattemerbroek