09 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Stal Orange Clover Prijs

Snelheid- en Wendbaarheid Tabel C 1.25m -  1.30m (KNHS Art. 239 & 263)

Zondag 7 oktober 2018           *11:45*         Rubriek: 9

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 7 oktober 2018
Tijd: 11:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 130.-
3e prijs: € 110.-
4e prijs: € 90.-
5e prijs: € 70.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 66 Fabienne Roelofsen Capri Rubertha R Wender R Raalte
2 Karim Fares Thatcher Higgs Arezzo VDL Veeningen
3 Lennard de Boer Gagarin Zacharov Tubbergen
4 93 Pim Mulder Gondola Ultimo Dalfsen
5 Jan Diepman Verity Koriander Dalfsen
6 Joey Lansink Chakira Z Crown Z Haaksbergen
7 31 Conor Drain Cendimo's Star Centadel Tubbergen
8 0 Frank Buitenhuis Eastwood Koningshoeve Lordanos Holten
9 Berber Dijkman Gorbatsjov OMHG Whitaker Wesepe
10 Lars Wigger Farambole Carambole Beuningen
11 0 Alex Gill Grand Slam VDL Cardento Nieuwleusen
12 Jan Gohl Nina Quasimodo v/d molendreef Hengelo
13 Susan Wiefferink Harvey Eldorado van de Zeshoek Denekamp
14 Ellen Zwijnenberg Etcetera Carnute Overlangel
15 Emilia Kerimaa Foxie Harley Ommen
16 0 Hessel Hoekstra Dirty Harry Onbekend Geesteren
17 Alexandra Gluzek Schnall Dich An Sunny Beek
18 Sigrid Bos Formidable T.S. MR. Blue Peperga
19 Mareillr Engbers Eastern-Loma Corland Enschede
20 Charles Forsskahl Golden Guess Vleut Dalfsen
21 Marit Braamhaar Fortalezza VDL Campbell Den Ham OV
22 Michel Priemis Hamanta B Dakar VDL Witharen
23 Enola Mulder Lulu van het drienerwolde Caretino gold Enschede
24 Anne-lotte Tijhuis Firanthe Tangelo van de zuuthoeve Langeveen
25 14 Rianne Nalis Evangelie Nieta Padinus Wijhe
26 Mieke Zoetelief Gaesbekers Firefly Marome MW Ruinen
27 17 Fabienne Roelofsen Gwerina van de groote kamps Glasgow vh Merelsnest Raalte
28 Anne-marie Hammers Hvr's Earth Wind And Fire Ukato Zwartsluis
29 Jose Woldring Chella Vandamme Loppersum
Slepen (10 minuten)
30 Marloes Bos El Va Vité Canturano Peperga
31 Cilia de Boer Ernesto Carthino Z Wanneperveen
32 Wendy Ligtenberg Radorette VDD Corland Borne
33 Julia de Haas Great Jumper Zambesi Ommen
34 Dana de Putter Coconut Cartano Zwolle
35 Genevieve Meyer Dynamite Douglas Ommen
36 32 Conor Drain Cencolou Centadel Tubbergen
37 Lianne Mars Dinamy Guiminko Dalmsholte
38 Wybe Scholten Bisbis SW Lord Z Lemele
39 Manon van der Sluis Hero Mylord Carthago de schiphorst
40 Lynn van Oldeniel Fancy Va-Vite Olst
41 0 Carlos de Mollinedo Chakira Chellano Z Wierden
42 Gert van den Hof Estelle Cardento Slagharen
43 77 Ernesto Canseco Fugero Carlos Zirocco Blue Boijl
44 Karim Fares Greenfield Emilion Veeningen
45 Lennard de Boer Guido vd Marijenhoeve Clinton Tubbergen
46 94 Pim Mulder Ferano Carthino Dalfsen
47 Jan Diepman Honora Eldorado van de Zeshoek Dalfsen
48 Joey Lansink High Bridge Spartacus TN Haaksbergen
49 0 Frank Buitenhuis Jarisca vh Hagenhof Vagebond de la Pomme Holten
50 Lars Wigger Foline Carambole Beuningen
51 Alex Gill Grand Field Calvaro Nieuwleusen
52 Jan Gohl Niro Z Nabab de Reve Hengelo
53 Susan Wiefferink Go-flytohigh Zavall Vdl Denekamp
54 Ellen Zwijnenberg Funny Girl Spender S Overlangel
55 Hessel Hoekstra For Gold For Fashion Geesteren OV.
56 Rianne Nalis Super Mario Ukato Wijhe