10 - Klasse 1.40m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Roelofsen Horse Trucks Prijs

Grote Prijs van Nationaal Indoor Salland

Startplaats CSI3* Jumping Zwolle 2018 voor de winnaar.

Tabel A met Barrage 1m40. (KNHS Art. 238.2.b)

Zondag 7 oktober 2018           *15:00*         Rubriek: 10

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 7 oktober 2018
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1000.-
2e prijs: € 800.-
3e prijs: € 600.-
4e prijs: € 400.-
5e prijs: € 200.-
6e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 54 Alex Gill Fyenda P Hickstead Nieuwleusen
2 Lynn van Oldeniel Evira's Uno Numero Uno Olst
3 27 Conor Drain Condavel Conthargos Tubbergen
4 Manon van der Sluis Double Dutch Zurich de schiphorst
5 Remy Ellis Flinton CN Clinton Daarle
6 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
7 0 Kimberley Winsingh Carello st Caretino Baexem
8 Vasco Campana Exclusive Numero uno Rossum
9 Carlos de Mollinedo Cadeautje Cardento Wierden
10 109 Jesse Luther Flairvona Air Jordan Nagele
11 Tom Brinkman Ela K Sir Oldenburg Ommen
12 Hilde Woudstra Titania Clinton Daarle
13 104 Henri Stegeman Endeavour Cantos Daarle
14 Jan Diepman Favorite Warrant Dalfsen
15 107 Pim Mulder BCO Milton Z MyLord Carthago Dalfsen
16 0 Hessel Hoekstra Famke Boss Geesteren
17 Manon Damhuis Dollards Zelrite Tenerife Vdl Tilligte
18 Elisa Van de Craats Calico Z Calvados Z Voorthuizen
19 37 Ernesto Canseco Footloose HBC Cantos Boijl
20 67 Fabienne Roelofsen Canto Bruno Canto Blanco Raalte
21 Aileen Menneken Zingaro Dollar de la Pierre Enschede
22 Veronique Morsink Entrepreneur Clinton De Lutte
23 59 Rob Scherphof Kaatje Econoom v/h Lindehof Vriezenveen
24 Roy Weel Mr Europe Mr Blue Rouveen
25 Benedikte Hilmo Avento II B√ɬłgegaardens Apollo Den ham
26 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Overlangel
27 Lysanne Kruizinga Erunella D Veron schoonloo
28 Gert van den Hof Eldorado VDL Corland Slagharen
29 Bjorn Egberink Easy Ultimo Holten
30 Niels Nanning Fanlac N Arizona Dalfsen
31 Maud Wiefferink Agono Tolano 't Riethof Denekamp
32 Wendy Timmers Quidam De Bagneux Quidam De Revel Stegeren
33 Lennard de Boer Dento Zento Tubbergen
34 Rob Wiefferink Chrysler B Vingino Denekamp
35 Henk Frederiks Carel van Donderen Acolino Wapserveen