Klasse B (zaterdag 1)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Het betreft een selectiewedstrijd voor kring Limburg Noord. De beste 25% komen terug in de barrage. Er wordt op volgorde gestart.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 januari 2014
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 632 Kim van Leuven Zuzora Pacific
2 485 Anne Veldman Catilla Veneur Hbc Meerlo
3 290 Anne Ebisch Estera Warrant Panningen
4 45 Paul Janssen Donald Mermus R Well
5 314 Emma Johansson Doria Numero Uno Kessel
6 297 Lieke van Stiphout Ezi Zidane Hegelsom
7 296 Marjan Cleven Chelsea Sandro Boy JR Hegelsom
8 689 Bo op den Drink Garisa Sa Triomphe De Muze
9 11 Larissa Bijl Da Vinci Numero Uno Bakel
10 39 Kiki Bergsma Witchcraft Flemmingh Leunen
11 40 Jolanda Gustin Cinand Tampa Bakel
12 58 Marloes van Rattingen Sanne's Calmador Cavalier Oostrum
13 315 Luuk van den Kerkhof Devine Lupicor Kessel
14 509 Robin van de Wetering nn nn De Mortel
15 97 Amber Knoops Alvaro Utopia Z Asca Z Venray
16 351 Marion Janssen Victoria -- Venray
17 691 Cynthia den Bak Erita HC
18 409 Nicole Seuren Amadeus Griftenstein's Rubiquil Broekhuizenvorst
19 514 Iris van Strik Evita De Mortel
20 402 Chantal Haenen Dalina V Wizzerd Sevenum
21 388 Marcel Groen Bl?f Hdh Ultime Espoir Meerlo HC
22 34 Pascal Knijnenburg NN Bakel
23 472 Els Hofmans Beaubelle Marome Nw Overloon
24 317 Luuk van den Kerkhof Let's Go Kessel HC
25 316 Emma Johansson Eternitystreet A Beast Kessel
26 299 Lieke van Stiphout Dynamite Numero Uno Hegelsom
27 48 Paul Janssen Ealba V. Alba 69 Well
28 298 Marjan Cleven Empire Campbell Hegelsom
29 295 Joni Vollenberg Evolution DAWSON VD PADENBORRE Melderslo
30 425 Ellen Poels Costa P.h. Z Caretano Z Heide
31 275 Mario Tetzlaff Coke-1-z Canabis Z Sevenum
32 270 Bonny Douven Borinke K Hinault Horst
33 141 Wendy Nabben Clarisa Lord Z Oirlo
34 21 Larissa Bijl NN Bakel
35 191 Wendy Falize Rianda Goodwill Swolgen
36 265 Xander van Lit Stiphout's Carwin Lord Z Meterik
37 66 Tamara Derckx Easy girl Unaniem Tienray
38 226 Lian Vermeer Amaretto S Jackson Meterik
39 228 Susan Smulders Easy Snake Whitesnake Horst
40 62 Marloes van Rattingen Viona D. Goodtimes Oostrum
41 248 Dafne Peeters B-Shantah Indoctro Oirlo
42 177 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
43 15 Larissa Bijl Dylana Verte Unaniem Bakel
44 556 Lennart Linders Ratina BB Animo Sevenum
45 17 Loes van Lier Volaire Now Or Never M Helden
46 206 Saskia Beerkens Escobar Carambole Merselo
47 424 Ellen Poels Berlin Z Berlin Z Heide
48 232 Ank van de Goor DJ xx Sevenum
49 51 Paul Janssen E Rubertha Mr. Blue Well HC
50 10 Priscilla van Schaik Venity S. Obelisk Broekhuizen
51 65 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
52 212 Loes Hofmans Easy Jumper Zambesi Horst HC
53 415 Emily Sanders Caïro Maximus Contendro I Sint Agatha
54 416 Nicole Denis Beluga Rs Florencio Venray
55 548 Janza Lenassi Rozalin Venhorst HC
56 772 Marjan Cleven Elvis Vigaro
57 688 Willemijn Poels Lady Lola HC
58 354 Marion Janssen Elen Ill CANTOS Venray
59 692 Cynthia den Bak Celtic Lady HC
60 690 Jamie van Hek Zinique Concorde
61 771 Judith Oostenbrink NN