Rubriek 3.1 Springen Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 8 juni 2019
Tijd: 00:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Sjoerd Vrijhoeven Jaltha Zeldenrust Carrera Vdl Oosteind
2
3 Jeroen Snijders Holland surprise Dutch design Kaatsheuvel
4
5 125 Tim van Hemert Cerano Z Cipriano van de Emtuinen P-B Elshout
6 172 Ryan van Osch Finalist-B Quality Time P-B Gilze HC
7 67 Guusje Jansen Classy Girl Sinia Z Calvino Z P-B Ulicoten
8 168 Sinne Vos Let's Dance nn P-B Eethen
9 lucas boer Amy Arezzo vdl Baarle-Nassau
10 Evelien Hamers Jolie Envoy Breda
11 105 Kyle Van Vugt Zandokan Zandor P-B Sint Willebrord
12 80 Mayara Koenen Vince Z Vagrant Z P-B Kaatsheuvel
13 6 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W Nijmegen
14 162 Hilde Geerts Jumping Special El Primero P-B Chaam
15 Anouk Van den Abbeele Jazou Ter Kouter Thunder van de Zuuthoeve Tilburg
16 129 Bibelot Blaak Gipsy Girl L Cassanova P-B Etten-leur
17 Sjoerd Vrijhoeven Kanwel Zeldenrust Z Kannan Oosteind
18
19 86 Laura Schonberger Zeppelin Faldo P-B Breda
20 82 Marcel Billet Gina Royal BS Glasgow-w Vh Merelsnest P-B Rijsbergen
21 Pascalle Van Boxtel BP Mandela Plot Bleu Vlijmen HC
22 Cecile Klaassen J'adore Tornesch Made
23 69 Jelske Dekkers Sentinel's vince vragant Z P-B Sprang-capelle
24 93 Julot Verstraeten Lontano's Jolien Zambesi TN P-B Strijbeek
25 63 Nanica Upessy Ziezo Celano P-B Dongen
26 161 Maree Jansen Celeste Numero Uno P-B Breda
27 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel
28 Danique Leinders Gabini Gaillard de la Pomme Tilburg
29 53 Naomi Hoevenaars D' Artuna Disconto Rijen
30 26 Marco Zuurveld Asterix Andiamo Rijen
31 194 Fleur Leemans Barichello Cartano P-B Middelbeers
32 154 Els van Drunen gandor cartano P-B Waalwijk
33 17 Amy Michielsen Flair Arco Gilze
34 5 Sahre van Ooijen Symphonie de Rouhet Damiro Vlijmen
35 Kymara Wouters Caritana LZ Caritano Z Chaam
36 2 Emilie Sars Goudwaard Vingino Tilburg
37
38 90 Sjoerd Vrijhoeven Zafir Zeldenrust Z Zirocco Blue VDL P-B Oosteind
39
40 Jeroen Snijders High flyer Bustique Kaatsheuvel
41
42
43
44 Sindy Van Kruisselbergen Kadonja-S Fandango HX weelde
45 Sindy Van Kruisselbergen Jack Sparrow Kannan weelde
46
47
48 195 Fleur Leemans Uraniet nn P-B Middelbeers
49 Julot Verstraeten Lontano's Jolien Zambesi TN strijbeek HC
50 208 Sindy Van Kruisselbergen Jojo JK SR Etoulon VDL P-B Weelde