Vr - 6 jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 6-jarigen aangeboden door Timmermans verzekeringen

Mede mogelijk gemaakt door: Pas Rokerijspecialiteiten & Schipper & Bemanning

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 17 mei 2019
Tijd: 08:15
Jury‘s
O dhr J Wilmink
vz Mw I Veeke
T Dhr J Moerings
vt Dhr B Vorselaars
S Mw R Hermans
R Dhr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 115.-
5e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Raf Kooremans In Time Biscayo Turnhout
2 80 Olivier van der Vaart igor vde indoctro P-6-jr Breda
3 124 Gert-jan Horsmans Isolde ES Cumano Tul
4 Deborah Lazzarotto Ibalou Balou du rouet dinteloord
5 niels fockaert ICE CLEARWAY dinteloord
6 23 Guy Janssens Nostalgie emerald van t Ruytershof P-6-jr
7 27 Jesper Romp Vivant vivant P-6-jr Goirle
8 Franco Garavaglia Isasinaa Eldorado Van't Zeshoek Poppel
9 Pieter-jan de Visser It's a Lady Indoktro K van't Kattenheye Woensdrecht
10 Michelle Dijkerman Blom’s idense Zirocco blue Etten-Leur
11 Cindy Perdaen It takes two Zambesi Philippine
12 Kobe Hendrix Ghana Glasgow vh merelsnest Gilze
13 Tim Franssen ISARINA QUAPRICE BOIS MARGOT Gilze
14 43 Constanca de Almeida Fernandes Ireuza nummero uno P-6-jr Gilze
15 Jake Hunter Indigo Cascadello Putten
16 Sabrina van Rijswijk Badrina Bamako Pijnacker
17 Bianca Schoenmakers Ike Big Star Waddinxveen
18 127 Nick van der Graaf I am Dexter P-6-jr Rucphen
19 Raf Kooremans Ivory TCS Falaise de Muze Turnhout
20 Tim Koch Ike Spartacus Bergen op Zoom
21 Dennis van den Brink Ivar Harley Nijkerkerveen
22 Ruben Romp Tornada Taloubet Z Goirle
23 Bas Knijff It's me Charisma oude tonge
24 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
25 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun Asten
26 Anoek van der Pluijm Iriz Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
27 105 Harrison Hattea Ivory Harley P-6-jr Putten
28 Olivier van der Vaart Isa balia Falaise de muze terheijden
29 Gert-jan Horsmans Innocent -Zambesi Tul en het Waal
30 Siebe Kramer Interest Toulon Oud Beijerland
sleeppauze (15 minuten)
31 Leon Kuijpers unique promesse Z ogano sitte breda
32 Deborah Lazzarotto Issun Boshi Carentino Gold dinteloord
33 Katie Fletcher Infinity Conradin Hoogeloon
34 Jesper Romp Isabelle Inshallah de muze Goirle
35 Cindy Perdaen It's mumbo-son Spartacus Philippine
36 5 Bas Moerings Ipsthar Denzel van 't Meulenhof Roosendaal
37 Claudia Verburgt Pacini Pacino Hoogeloon
38 Raf Kooremans Nini van HD I'm Special de Muze Turnhout
39 22 Guy Janssens Campana Z carusso la silla P-6-jr
40 Annette Wolf Irish coffee PR Emerald van het Ruytershof polsbroek
41 Pieter-jan de Visser Ice Zoetendaele Z Iceberg ST Woensdrecht
42 Anouk de Ruijter Inus Ginus Kessel
43 Michelle Dijkerman Blom’s Icarus Biscayo Etten-Leur
44 Jake Hunter Itunes Berlin Putten
45 Dennis van den Brink I am Etoulon Nijkerkerveen
46 Nick van der Graaf Caciqe Conradin rucphen
47 Bianca Schoenmakers Mr. President Mr. Blue Waddinxveen
48 Sabrina van Rijswijk Nobel Vd bisschop Gemini Pijnacker
49 Tim Koch Isaac Numero Uno Bergen op Zoom
50 Conan Wright Ice Man Amaretto I Putten
51 Ruben Romp Orlano - P-6-jr Goirle
52 Piet Raijmakers Jr. I'aM Specialized Z I'M Special de Muze Asten
53 Boy Peels Zao D'Hyrencourt Zandor Z P-6-jr Waalre
54
55 106 Braden James Highlight Berlin P-6-jr Putten
56 Olivier van der Vaart isodermus kannan breda
57 125 Gert-jan Horsmans Ivano Falaise de Muze Tul
58 Raf Kooremans I Am HDH Cream on Top Turnhout