Vr - 5 jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 5-jarigen aangeboden door stal Egbert Schep

Mede mogelijk gemaakt door: Brink Stables & Stal Everse


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 17 mei 2019
Tijd: 11:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
O Hr J Wilmink
vz Mw T Kommers
T Dhr B Vorselaars
vt Mw I Veeke
S Mw R Hermans
R Dhr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 115.-
5e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 136 Alessandro Fontana obelix van paemel nn P-5-jr Bavel
2
3 Sanne de Jong Joshuay mbf Foreign Affair Aalsmeer
4 107 Jake Hunter Joep Tangelo van de Zuuthoeve P-5-jr Putten
5 Anouk de Ruijter Jones Kannan Kessel
6 Rogier Linssen Thuur Tyson Kessel
7 Thieu Timmermans Jericho Tangelo Vd zuuthoeve Vlijmen
8 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Great Glasg Glasgow van het Merelsnest Hoeven
9 niels fockaert catoo-laval catoo dinteloord
10 Siebe Kramer Jesper Cardento Oud Beijerland
11 133 Raf Kooremans Okky Blue Zirocco Blue P-5-jr Turnhout
12 Cindy Perdaen Jubels mumbo Elton john Philippine
13 28 Ellen Hansen junction -Carambole P-5-jr
14 Ozgur Ozkan Lady lover Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
15 Maikel Posmus Joy h Numero uno Zuidoostbeemster
16 118 Geert Jan Boer Qi Dao ARD vdl Douglas P-5-jr Dinteloord
17 Leon Kuijpers jododinus Etoulon breda
18 Michelle Dijkerman Blom`s Jada quasimodo van de molendreef Etten-Leur
19 Christiaan van de Plasse Kir Royaal Delta Mossel Z Kannan Kruiningen
20 Sacha de Wit Kalora Z Kannan Ossendrecht
21 Rob de Bruyn Jackson Tornesch Hooge Mierdew
22 Geert Moerings Jestha Denzel van 't Meulenhof Roosendaal
23 Kim Jacobs Janine El primero Klein-Zundert
24 John Steeghs Jardin Etoulon Meterik
25 Danny Willems Jagger Indoctro Oosteind
26 Boy Peels Johny Boy Action breaker Waalre
27 Pieter-jan de Visser Orian de Kalvarie Hakon de Kalvarie Woensdrecht
28 Deborah Lazzarotto Jealousy Sandro Boy dinteloord
29 Sanne de Jong Jarelly mbf Wietvot Aalsmeer
30 122 Gert-jan Horsmans Jack Fernando Tul
31 Wendy Scholten Jocelyn Brown WS Montender Lichtenvoorde
32 Cedric Vanleerberghe Jameson ? Sas van Gent
33 Anouk de Ruijter Chin Champ Chin Chin Erbe Kessel
34 Rogier Linssen Jayde Elvis ter putte Kessel
35 Siebe Kramer J’adore Chaman Oud Beijerland
36 Raf Kooremans Jirado van't Koningshof Zirocco Blue Turnhout
37 Jake Hunter Jackie Air Jordan Putten
38 Rene van Zuilen Classic Gentleman Z Colman Helden
39 Cheryl Sjouke J.Triovador El Salvador Den Haag
40 Anoek van der Pluijm J'adore Faya B Etoulon VDL Waddinxveen
sleeppauze (15 minuten)
41 Sam van der Venne Jackson Cardento ossendrecht
42 Jan-Willem IJbema Jerdi Verdi Montfoort
43 Mitchel Sonneveld Jillz Fernando Sprundel
44 121 Geert Jan Boer Jamaica Berlin P-5-jr Dinteloord
45 Mischa Everse Evian Z E-Star Waddinxveen
46 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Origi van de Zesh Marius Claudius Kruiningen
47 Sabrina van Rijswijk Opium vd Bisschop Hunter's Scendro Pijnacker
48 Kaylee Heynen Judaimee Etoulon VDL Tholen
49 Olivier van der Vaart jamaica plot blue terheijden
50 119 niels fockaert Quicor Quickstar P-5-jr Dinteloord
51 Michelle Dijkerman Blom`s Jandino Dexter R Etten-Leur
52 55 Ellen Hansen calvin -Calvados P-5-jr
53 John Steeghs Jive Zinedine Meterik
54 Sanne de Jong Jersey mbf Wietvot Aalsmeer
55 Dominique Greeve Jetplane Whitesnake Rucphen
56 31 Ruben Romp Jaguar Fighter Go Andiamo Goirle
57 Bas Moerings Jesther Cardento roosendaal
58 Geert Moerings Jilsther Diamant de semilly Roosendaal
59 Pieter Rutten Obadja I'm special de muze Rucphen
60 Cedric Vanleerberghe Elvis Elvis ter putte Sas van Gent
61 Samantha Mast Jupp Vigo d’Arsouilles Capelle aan den ijssel
62 Franklin Posmus Jayden Numero uno Zuidoostbeemster
63 108 Jake Hunter New sunrise Numero Uno P-5-jr Putten
64 68 Leon Kuijpers JILL Action breaker P-5-jr Breda
65 Constanca de Almeida Fernandes Jillz Zirocco Blue Vdl Gilze
66 Erica Dijkshoon Jagermeister Etoile Bleiswijk
67 Jan-Willem IJbema Jessy's Boy Casimo Montfoort
68 Siebe Kramer Justus BH Captain cooper Oud Beijerland
69 Raf Kooremans Cipressa van den Esberg Z Chelsinni Turnhout
70 123 Gert-jan Horsmans Joviaal Fernando Tul
71 Dennis Evertse Jodokus Harley Bakel
72 Sabrina van Rijswijk NN - Pijnacker
73 Victoria van Breemen Jumping Star Big Star jr KZ Beverwijk
74 Mitchel Sonneveld A-Tizora Z Air Jordan Alpha Z Sprundel
75 Nick van der Graaf Jaipur douglas rucphen
76 Anouk de Ruijter Tudor Thunder vd zuuthoeve Kessel
77 86 John Steeghs Julius Sjaloma Numero uno P-5-jr Meterik
78 Rogier Linssen Jolie Cannabis Kessel
79 Sanne de Jong Jebo Kwik W Montender Aalsmeer
80 137 Alessandro Fontana Orlando diamant de semily P-5-jr Bavel