Vr - 7 jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 7-jarigen mede mogelijk gemaakt door: Stal Hendrix, Anemone Horse trucks & Manege Buitenhorst

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 17 mei 2019
Tijd: 16:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
O Hr J Wilmink
vz Dhr B Vorselaars
t Mw T Kommers
vt Mw I Veeke
S George
R Dhr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 115.-
5e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Braden James Elastique HST Numero Uno Putten
2 Anoek van der Pluijm Heldorado Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
3 Nick van der Graaf Happiness Darco rucphen
4 Sanne de Jong Hatary mbf Quasimodo vd Molendreef Aalsmeer
5 Katie Fletcher Bridgetown Z Big Star Junior Hoogeloon
6 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
7 Leon Kuijpers Houdini Namelus R breda
8 49 Kobe Hendrix Hemelton NN P-ZZ Gilze
9 Bas Moerings Hardesther Kannan roosendaal
10 Mischa Everse Hairo Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
11 152 Dennis van den Brink Harina Touch W Untouched P-ZZ Nijkerkerveen
12 Anouk de Ruijter Huepens Conquestador Chin chin Erbe Kessel
13 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
14 Boy Peels Happy Boy Numero uno Waalre
15 Piet Raijmakers Jr. Olaya Ogano Sitte Asten
16 Siebe Kramer Hestia Indoctro Oud Beijerland
17 hani bisharat Lacobat lentini Essen
18 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
19
20 Raf Kooremans Cameleon HDH Cream on Top Turnhout
21 109 Conan Wright Columbus Arezzo VDL Putten
22 Braden James Naomi PS Z Nabab de reve Putten
23 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Waddinxveen
24 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek rucphen
25 niels fockaert hooligan catalido dinteloord
Sleeppauze (15 minuten)
26 Dominique Greeve Heartbeat BB Cardento Rucphen
27 Michelle Dijkerman Blom`s Hiek`n falaise de muze Etten-Leur
28 Geert Moerings Hastha Vigo d'arsouilles Roosendaal
29 Sabrina van Rijswijk Happyfee Grison Vd bisschop Pijnacker
30 Annette Wolf Hatzidee PR Spartacus polsbroek
31 126 Gert-jan Horsmans highlander Nummero Uno Tul
32 Leon Kuijpers Higo Action Breaker breda
33 157 Kobe Hendrix Clindoeil a Mormoulin Diamant de semilly Gilze
34 Bas Moerings Hervesther Elvis ter Putte roosendaal
35 Mischa Everse Vida Loca della Marca Vigo d'arsouilles Waddinxveen
36 Dennis van den Brink Ogano Girl Z Ogano Sitte Nijkerkerveen
37
38 Deborah Lazzarotto Highway Clearway dinteloord
39 Claudia Verburgt H Rubertha R Den Ham Blue Hoogeloon
40 Dennis Evertse Zirocco Z Zavall VDL Bakel
41 Jordi van Oosterhout Homerun -Spartacus Rotterdam
42 Braden James Heineken Spartacus Putten
43 Anoek van der Pluijm Hero Bodinus Waddinxveen
44 Nick van der Graaf Santos Hos d'o rucphen