Za - klasse M 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Mede mogelijk gemaakt door: Transport bedrijf van de Boogaard, BWG Stables en Hertoghs Carrosserieën


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: 08:00
Jury‘s
Oo Dhr J Wilmink
Vz Mw T Kommers
T Dhr B Vorselaars
Vt Dhr C Struijk
S Mw C Ruigrok
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 hani bisharat faban van beek clintord Essen
2 34 Emir Kocak Cantaire O Canturo P-M
3 167 Michelle Dijkerman Blom`s Jandino Dexter R P-M Etten-leur
4 79 Raad Nasser Edimero Warrant P-M Middelbeer
5 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
6 Sacha de Wit Nic Nac Montender Ossendrecht
7 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze Achtmaal
8 40 Dominique Greeve Star de Revel nn P-M Rucphen
9 Deborah Lazzarotto Ibalou Balou du rouet dinteloord
10 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze
11 Maarten van Rooy Dave NN Oirschot
12 niels fockaert ICE CLEARWAY dinteloord
13 Sara Anderson Carredo nn Helmond
14 Suzanne Raming Gitana Blue Zirocco Blue VDL Schijf
15 Laurens Graper Hip Cardento Prinsenbeek
16 Marco Sas Ibelle vd Hagenhorst Numero Uno Schoorl
17 Beau van Broekhoven Driesprong's Impressive Catwalk van de Helle Rucphen
18 32 Ruben Romp Elise nabab de reve P-M Goirle
19 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
20 Charlotte Bartholomeeusen Litterra V Verdi Loenhout
21 Kessy van Berlo Intygo blue Vitanova Zirocco blue vdl Sint-Oedenrode
22 Bregje Martens Indiana Jones Indoctro ETTEN-LEUR
23 Lisa de Graaf Exception Zeloté VDL Oudenbosch
24 Loes van Gils Indira Al Capone Zundert
25 Maaike Theunis Haricot Verts Nabab de Reve Moerstraten
26 Emma Van der Linde Ceasar Vainqueur Helmond
27 131 Tim Franssen ISARINA QUAPRICE BOIS MARGOT P-M Gilze
28 144 hani bisharat Way of society cantos P-M Essen
29 Kim Jacobs Enjoy Z Echo van ‘t spieveld Klein-Zundert
30 Imke Kort Krakow van het Genelaar Nabab de Reve Lewedorp
31 Michelle Dijkerman Blom's Zlatan Zandor Z Etten-Leur
32 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
33 Patricia Tijssen Almighty Odermus R Breda
34 Olivier van der Vaart Isa balia Falaise de muze P-M terheijden
35 Lotte Teuns Cascalido Pro Cascadello 1 Hoogerheide
36 Tim Boogerd Harley Carrera Lage-Zwaluwe
37 Raad Nasser Erocca LA NN MIddelbeer
38 Marcel Billet Carolina BS Cantos Rijsbergen
39 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R boekel
40 116 Senna Everse hairo Eldorado van de Zeshoek P-M Waddinxveen
41 166 Pieter Rutten Obadja I'm special de muze P-M Rucphen
42 Stijn Testers Ellis vd Bernsehoeve Z Elvis ter Putte Kruisland
43 Sara Anderson Chicago Z Jkh Trucks Commanchi Helmond
44 Sas Louter Cantinero Canturo ‘s-Gravenzande
45 Lisanne Verdonk itchy warrant Oudenbosch
sleeppauze (15 minuten)
46 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
47 Ozgur Ozkan Cassini Boy JR Cassini Helmond
48 Maarten van Rooy Irianne-s Zirocco bleu Oirschot
49 Suzanne Raming In the Mood Dakar VDL Schijf
50 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
51 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
52 Deborah Lazzarotto Issun Boshi Carentino Gold dinteloord
53 Harry van Dooren Lali puna hm z Landor s Heeze
54 169 Marco Sas Jabab cb Nabab de Reve P-M Schoorl
55 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
56 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raasdonksveer
57 Raf Willemse Kwandor Nabab de reve Ravels
58 33 Ruben Romp pirate andalou nabab de reve P-M Goirle
59 Sam van der Venne Klokkarstua Kashmir van het Schuttershof ossendrecht
60 143 mauro taeymans Vedet de Muze Cartani P-M Essen
61 138 Marit Orgers Diomedes Escuro P-M Oud Beijerland
62 Manon de Jonge Hiawatha w Arezzo VDL Wemeldinge
63 Rik Stolte Gangstar Tangelo vd Zuuthoeve Lunteren
64 Lucinda Okkerman Firefee Grison Vd bisschop Bleiswijk
65 47 Tim Franssen Idyll GR Glasgow vh merelsnest P-M Gilze
66 161 Michelle van Strien Diago costa indoctro P-M
67 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker terheijden
68
69 Michelle Dijkerman Blom’s idense Zirocco blue Etten-Leur
70 60 niels fockaert izard balou du rouet P-M Dinteloord
71 18 Mila Everse flo nn P-M Waddinxveen
72 67 Victoria van Breemen Hermes Breitling P-M Beverwijk
73 78 Raad Nasser Rocky de Moriment Lincolm L P-M Middelbeer
74 Danny Willems Indy Zirocco Blue P-M Oosteind
75 Femke Braat Bollenhoeve's First choice Manhattan Etten-Leur
76 Kaylee Heynen Judaimee Etoulon VDL 4691kr
77 135 Franco Garavaglia Isasinaa Eldorado Van't Zeshoek P-M Poppel