Za - 4 jarige springpaarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Mede mogelijk gemaakt door: Cor van Rooij, De Man BV en Advocatenkantoor Hofland

Deze rubriek gaat op puntenbeoordeling verreden worden. 2 gerenommeerde juryleden zullen punten geven voor techniek van sprongen, wijze van gaan in t parcours en algemene indruk. 15 hoogst geplaatsten rijden vervolgens een 2e ronde. De som van beide rondes bepaalt welke 4 jarige tot kampioen van Jumping Etten Leur gekroond gaat worden


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: 11:00
Jury‘s
O dhr J Wilmink
Vz Dhr B Vorselaars
t Dhr C Struijk
vt Mw T Kommers
R Dhr A Mouwen
S Mw C Ruigrok
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 115.-
5e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Ozgur Ozkan Locardi Aristo Helmond
2 Olivier van der Vaart Zilver Blue zirocco blue vdl breda
3 Conan Wright Papin Gemini XX Putten
4 110 Conan Wright Kavanta Arezzo VDL P-4-jr Putten
5 103 Anoek van der Pluijm Kifit E-star P-4-jr Waddinxveen
6 Annelore Willeboer Vagrande Vagrant Z Nisse
7 111 Anoek van der Pluijm Kwik Star Quick Star P-4-jr Waddinxveen
8 35 Ellen Hansen Ceres Uriko P-4-jr
9 83 Nick van der Graaf Krombacher VHS Douglas P-4-jr Rucphen
10 36 Ellen Hansen King Star E Star P-4-jr
11 81 Nick van der Graaf Condor Z Cicero vd Paemel P-4-jr Rucphen
12 Iris van de Graaf kyrusa extase Etten-leur
13 Thieu Huijbregts Paris Vigo d'arsouilles Rijsbergen
14 25 Senna Everse Dudock Darco P-4-jr Waddinxveen
15 69 Harry van Dooren Decas van de Veldhoeve Cassius Clay VDV Z P-4-jr Heeze
16 17 Lucinda Okkerman Cobalt vd Bisschop Cicero Z P-4-jr Bleiswijk
17 10 Jessica Rojas Gonzalez Kosmo ES Comme il faut Tull en 't Waal
18 Cedric Vanleerberghe Kristo Corner obelensky Philippine
19 Marilot Dinklo Kameo Flying Dream Breda
20 Stef Vanaert Kojack Dakar Schijf
21 88 Michelle de Leeuw kruimeldief Carrera VDL P-4-jr Breda
22 26 Senna Everse Kornetta Cornet Obelensky P-4-jr Waddinxveen
23 Rianne Rog Karanco B el clarimo Berkel en rodenrijs
24 Ary Drooger Kenij van de berghoeve z Kentucky van overis z Middelharnis
25 Leon Kuijpers Kimmi-Gold Thunder v/d Zuuthoeve breda
26 84 Nick van der Graaf Kabuki Do spiritivo P-4-jr Rucphen
27 Jil Buijze Voila Z Vagrant Z Oudelande
28 Carmen Holtslag Kate van de Suydersee Zambesi Biddinghuizen
29 Marieke de Bart Chapeau Z Cavalo Z s Heer Abtskerke
30 Christine Breunesse Kenny C vd Zwinkhoeve Gentleman Koudekerke
31 128 Pieter-jan de Visser bamaday z bamako de muze P-4-jr Woensdrecht
32 50 Kobe Hendrix Gerard Z Glasgow vd Merelsnest P-4-jr Gilze
33 Rob de Bruyn Pericles van Jonckhoeve Balou Du Rouet Hooge Mierdew
34 Melanie van de Graaf Kiwi Don Sandrino Etten-Leur
35 Eva van Duin Kaylinn-Cerise Eldorado van de zeshoek Rijsenhout
sleeppauze (15 minuten)
36 Cedric Vanleerberghe Paardenwagentje.nl porsche Vannan Philippine
37 162 Danny Willems Kicky Corland P-4-jr Oosteind
38 Erica Dijkshoon Gradino Grodino Bleiswijk
39 Sophie van der Werff Kingstien W Vigo d’Arsouilles Boskoop
40 Leon Ursem Katar Fortuna Connect Rotterdam
41 Denize van der Poel Kamille utopia Gino Wouwse plantage
42 Ozgur Ozkan Lunder Man Leasure Z Helmond
43 129 Pieter-jan de Visser Pisang van de Oudeveldhoeve Corydon van T&L P-4-jr Woensdrecht
44 Denize van der Poel Kristallina vdp Zavall vdl Wouwse plantage
45 72 Jordy Duijndam popeye vd Bisschop Lector vd Bisschop P-4-jr
46 Iris van de Graaf katouscha marlon Etten-leur
47 Bas Moerings Kavinia Kannan roosendaal
48 Franco Garavaglia Riptou Toulon Poppel
49 85 Nick van der Graaf Kirby Do spiritivo P-4-jr Rucphen
50 51 Kobe Hendrix Texas Z Thunder vd zuuthoeve P-4-jr Gilze
51 Cindy van de Werf Kickstarter GLN Starpower Bladel
52 Lisanne Verdonk Future Four R.L. Marius Claudius Oudenbosch
53 Denize van der Poel Kimberly Gaillard de la pomme Wouwse plantage
54 Jil Buijze Koko Lady Cornet's daimond Oudelande
55 Olivier van der Vaart Kiss me Fabulesse Casago breda
56 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide Toulon Zundert
57 11 Jessica Rojas Gonzalez Kingsboy S Cornet obolensky Tull en 't Waal
58 Marco Sas King Blue Zirocco VDL Schoorl
59 Leon Kuijpers Karona B Zirocco blue vdl breda
60 87 Olivier van der Vaart Ijzermolens Kanani Kannan P-4-jr Breda
61 9 Jessica Rojas Gonzalez Karaat ES Falaise de muze Tull en 't Waal
62 8 Alex Tejada Beroiz Eclips Emerald van t Ruytershof Tull en 't Waal
63 Marco Sas Quickly vd Hagenhorst Quickly d`Kreisker Schoorl
64 Leon Kuijpers Karlijne Vigo d'arsouilles breda
65 52 Kobe Hendrix koulon vh maaskantje Toulon P-4-jr Gilze
66 Rob de Bruyn Bloms Kicking It Gullit Hooge Mierdew
67 Eva van Duin Kind of Magic Flying Dream Rijsenhout
68 Bas Moerings Komme Vous Comme il faut roosendaal
69 Rebecca Hellemons Kwik tweet For Pleasure oudenbosch
70 Leon Kuijpers Kick Pleasure Q For Pleasure breda
71 112 Marco Sas Kuala Lumpur Arezzo VDL P-4-jr Schoorl