Za - Klasse Z 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klassiek Z speciaal aangeboden door Van Mossel autobedrijven & invictus

Mede mogelijk gemaakt door: Logistiek OpleidingsCentrum


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: 15:45
Jury‘s
O dhr J Wilmink
Vz Dhr J Moerings
t Mw T Kommers
R Dhr A Mouwen
S Mw C Ruigrok
Prijzengeld
1e prijs: € 225.-
2e prijs: € 175.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Sabrina van Rijswijk Lely vd Bisschop Elvis ter Putte Pijnacker
2 37 Ruben Romp Teqilla Top Untouchable P-Z Goirle
3 191 Olivier van der Vaart isodermus kannan P-Z Breda
4 92 Alessandro Fontana Voice de Longchamps Toulon P-Z Bavel
5 171 Deborah Lazzarotto FIOLITA DIAMANT DE SEMILLY P-Z Dinteloord
6 niels fockaert CALEANDRO D'HOTOT CALEANDRO dinteloord
7 132 Constanca de Almeida Fernandes Jidah NN P-Z Gilze
8 Siebe Kramer Elzelien Vleut Oud Beijerland
9 89 Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z P-Z S Heer Abtskerke
10 Anoek van der Pluijm Elcapone M Baloubet Du Rouet Waddinxveen
11 Mischa Everse Go-go Cardento Waddinxveen
12 Ozgur Ozkan Viper Z Vleut Helmond
13 Victoria van Breemen Donna Karla Eurocommerce Toulouse Beverwijk
14 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel P-Z Gilze
15 73 Jordy Duijndam Gabriel v/d prinsenstad Arizona P-Z
16 65 Jordi van Oosterhout Fame Kannan P-Z Rotterdam
17 Kessy van Berlo Crime Story VB Cassaro Sint-Oedenrode
18 173 hani bisharat Cassius Cassini 1 P-Z Essen
19 Thijs Meulemeesters Falentina London boekel
20 Leon Ursem Fabiano van het Posthuys Dubai Rotterdam
21 Sophie van der Werff Global W Baloubet du Rouet Boskoop
22
23 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
24 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z ossendrecht
25 Imke Kort Cappuccino Indoctro Lewedorp
26 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
27 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
28 Stijn Testers Gasha Spartacus TN Kruisland
29 Olivier van der Vaart igor vde indoctro breda
30 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
31 Kimberly Loos Minerva AEG president Beek en Donk
32 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R De Moer
33 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
34
35 Bas Moerings Grande dame Ukato roosendaal
36 Ruben Romp gintura zirocco blue Goirle
37 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
38 Bianca Schoenmakers Mr. President Mr. Blue Waddinxveen
39 15 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL P-Z S
40 56 Siebe Kramer King of Magic Thunder vd zuuthoeve P-Z Oud Beijerland
sleeppauze (15 minuten)
41 70 Roy de Nijs Lacoste III Horiond de Libersart P-Z Rucphen
42 Beau van Broekhoven Driesprong's Esther v d kapel Obus Delcour Wisbecq Rucphen
43 19 Anoek van der Pluijm Goldine Vingino P-Z Waddinxveen
44 Ozgur Ozkan Celeste J.K.H.Z Commanchi J.K.H.Z Helmond
45 44 Tim Franssen Ginia Zirocco Blue P-Z Gilze
46 13 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo P-Z Sint
47 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL Sint-Oedenrode
48 Michelle Dijkerman Blom`s Kasper vd Bisschop nabab de reve Etten-Leur
49 91 Nick van der Graaf Gibston Chelltago P-Z Rucphen
50 66 Jordi van Oosterhout Homerun -Spartacus P-Z Rotterdam
51 174 hani bisharat Lacobat lentini P-Z Essen
52 Brian Kommers Caleandra Caleandro Hoogerheide
53 Raad Nasser Levisto Adorado MIddelbeer
54 192 niels fockaert galliano WARRANT P-Z Dinteloord
55 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo terheijden
56 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
57 Lotte Teuns Balladium Heartbreaker Hoogerheide
58 Kimberly Loos Katinka L Vivaldi Du Seigneur Beek en Donk
59 Mitchel Sonneveld Horeca G Z Hooch Sprundel
60 Laurens Graper Happy Road Quality Time Prinsenbeek
61 Ruby de Kok Gebalia Cantos Den bosch
62 Stijn Testers Wiske Kojak Kruisland
63 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
64 Sanne - Roos Bals Flow Verdi Gouda
65 Bianca Schoenmakers Ike Big Star P-Z Waddinxveen
66 43 Constanca de Almeida Fernandes Ireuza nummero uno P-Z Gilze
67 175 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud
68 14 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z P-Z S Heer Abtskerke
69 Anoek van der Pluijm Iriz Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
70 45 Tim Franssen cassi Lano c Cassini II P-Z Gilze
71 Ozgur Ozkan Cool Berlin Berlin Helmond
72 93 Alessandra Fuzzi Gladiator Andiamo P-Z Bavel
73 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
74 Denize van der Poel Hiske vdp baltic vdl Wouwse plantage
75 Michelle Dijkerman Blom's Lucky Cassanova Etten-Leur
76 Carmen Arguelles Martin Fito de Porceyo - Tilburg
77 Katie Fletcher Grace Vingino Hoogeloon
78 Kobe Hendrix Farah van Pottelberg nn Gilze
79 71 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed P-Z Rucphen
80 146 hani bisharat Brown Sugar Chacco Blue P-Z Essen
81 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal