Zo - Klasse 1.30m klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klassiek met barrage, 1.30m aangeboden door Van Oers accountancy

Mede mogelijk gemaakt door Karpack


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 19 mei 2019
Tijd: 08:00
Jury‘s
O Dhr J Wilmink
Vz Dhr J Moerings
T Mw W van Vulpen
Vt Mw T Kommers
S Mw R Hermans en stage mw C Ruigrok
R Hr A Mouwen
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Michelle Dijkerman Blom's Lucky Cassanova Etten-Leur
2 Ozgur Ozkan Cassini Boy JR Cassini Helmond
3 kirsten rombouts minerva de kalvarie elvis ter putte Oostmalle
4 Brian Kommers Caleandra Caleandro Hoogerheide
5 Tom Schellekens For Fendi For pleasure Esbeek
6 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze
7 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
8 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-Oedenrode
9 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze Oostmalle
10 99 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos P-Z Sevenum
11 Nicole Caris true love blue toulon maria hoop
12 79 Raad Nasser Edimero Warrant P-Z Middelbeer
13 hani bisharat Way of society cantos Essen
14 Tim Koch Ike Spartacus Bergen op Zoom
15 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raasdonksveer
16 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
17 Deborah Lazzarotto Gemini Cardento dinteloord
18 Denize van der Poel Hiske vdp baltic vdl Wouwse plantage
19 Jens van der Meer Hercules-r Zirocco Blue VDL Tilburg
20 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
21 Geert Moerings Hastha Vigo d'arsouilles Roosendaal
22 Bas Moerings Hardesther Kannan roosendaal
23 Lotte Teuns Balladium Heartbreaker Hoogerheide
24 Michelle Dijkerman Blom's Zlatan Zandor Z Etten-Leur
25 Kimberly Loos Minerva AEG president Beek en Donk
26 Kessy van Berlo Crime Story VB Cassaro Sint-Oedenrode
27 Siebe Kramer Elzelien Vleut Oud Beijerland
28 kirsten rombouts Mowgli kr Thunder Vd zuuthoeve Oostmalle
29 Ozgur Ozkan Celeste J.K.H.Z Commanchi J.K.H.Z Helmond
30 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
31 Stijn Testers Wiske Kojak Kruisland
32 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R De Moer
33 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
34 198 niels fockaert hooligan catalido P-Z Dinteloord
35 Tom Schellekens Incredible Night Dutch design Esbeek
36 Roosje Brouwer Farno D'or Heartbreaker Waddinxveen
37 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Waddinxveen
38 Nicole Caris Woodfield Surpreme Ars Vivendi maria hoop
39 Nikita Cheung Bella-Donna v/d Laarse Heide Z Bustique Zundert
40 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo terheijden
Sleeppauze (15 minuten)
41 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R boekel
42 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Gilze
43 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z sHeer Abtskerke
44 193 Mitchel Sonneveld Horeca G Z Hooch P-Z Sprundel
45 116 Senna Everse hairo Eldorado van de Zeshoek P-Z Waddinxveen
46
47 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
48 Michelle Dijkerman Blom’s Icarus Biscayo Etten-Leur
49 143 mauro taeymans Vedet de Muze Cartani P-Z Essen
50 63 Jack Ansems Halla v/d Wellington Contac v/d Heffinck P-Z Sint-oedenrode
51 Harry van Dooren Lali puna hm z Landor s Heeze
52 Ruben Romp gintura zirocco blue P-Z Goirle
53 38 Emir Kocak Cantaire O Canturo P-Z
54 Michael Korompis Vassilios versace vd ruitershoeve Oostmalle
55 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
56 Stijn Testers Gasha Spartacus TN Kruisland
57 100 Monique van den Broek Highway HBC Casall P-Z Sevenum
58 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL Sint-Oedenrode
59 hani bisharat faban van beek clintord P-Z Essen
60 59 Bas Moerings Ipsthar Denzel van 't Meulenhof P-Z Roosendaal
61 113 kirsten rombouts cerona van beek tangelo vd zuuthoeve P-Z Oostmalle
62 56 Siebe Kramer King of Magic Thunder vd zuuthoeve P-Z Oud
63 Tom Schellekens Isabel - Esbeek
64 Ruby de Kok Gebalia Cantos Den bosch
65 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
66 117 Mischa Everse Flo Querly Elvis P-Z Waddinxveen
67 Roosje Brouwer Magic Belle v/h Roosakker Elvis ter putte Waddinxveen
68 Anoek van der Pluijm Hero Bodinus Waddinxveen
69
70 199 Rodrigo Morgado Contadel Cornet's Balou P-Z Venray
71 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL sHeer Abtskerke
72 78 Raad Nasser Rocky de Moriment Lincolm L P-Z Middelbeer
73 58 Senna Everse kerswin Echo van 't spielveld P-Z Waddinxveen
74 Nicole Caris Inoletta nn maria hoop
75 hani bisharat Lacobat lentini P-Z Essen
76 Michelle Dijkerman Blom`s Hiek`n falaise de muze Etten-Leur
77 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik