Zo - klasse 1.35m klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klassiek met barrage, 1.35m aangeboden door Restaurant Le Jardin

Mede mogelijk gemaakt door Automotions Mercedes-Benz


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 19 mei 2019
Tijd: 11:45
Jury‘s
O Hr J Wilmink
Vz Mw W van Vulpen
t Mw T Kommers
vt Dhr J Moerings
R Dhr A Mouwen
S Hr L Broos
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Boy Peels Gamble ES Naba de Reve Waalre
2 114 kirsten rombouts Janina van het Goteringenveld ogano sitte P-ZZ Oostmalle
3 Mischa Everse Go-go Cardento Waddinxveen
4 53 Kobe Hendrix just on time Z Je t'aime flamenco P-ZZ Gilze
5 Deborah Lazzarotto FIOLITA DIAMANT DE SEMILLY dinteloord
6 63 Jack Ansems Halla v/d Wellington Contac v/d Heffinck P-ZZ Sint-oedenrode
7 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
8 Leon Kuijpers Higo Action Breaker breda
9 Monique van den Broek Bernardo van de Helle Darco Sevenum
10 Nikita Cheung Bellisimo v/d Laarse Heide Z Berlin Zundert
11 Kelly Jochems Eowan A Numero Uno Achtmaal
12 3 Bas Moerings Grande dame Ukato P-ZZ Roosendaal
13 Roy de Nijs Ascanalien Z Asca Z Rucphen
14 Ruben Romp eagle go numero uno Goirle
15 Siebe Kramer Golddigger Nabab de Reve Oud Beijerland
16 115 Michael Korompis Indezz V Thunder Van De Zuuthoeve P-ZZ Oostmalle
17 45 Tim Franssen cassi Lano c Cassini II P-ZZ Gilze
18 anne-sophie milette Evita Numero Uno Poppel
19
20 Anoek van der Pluijm Heldorado Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
21 Bram van der Pluijm Chicago-go Whitesnake Roosendaal
22 Danny Willems Green Power VL Baltic Oosteind
23 Jens van der Meer Eclips Cardento Tilburg
24 Dominique Greeve Whalou WHAT A KASHMIR K Rucphen
25 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo Sint Willebrord
26 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
27 201 Boy Peels Plus Eyken des Fontenis P-ZZ Waalre
28 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux Koningslust
29 kirsten rombouts fuptricia van beek vagabond de la pomme Oostmalle
30 Rene van Zuilen Elano Whitaker Nederland
31 Jil Buijze Venus Marome NW P-ZZ Oudelande
32 Sabrina van Rijswijk Happyfee Grison Vd bisschop Pijnacker
33 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z ossendrecht
34 Thijs Meulemeesters Falentina London boekel
35 Thom van Dijck Active x van www.Olland.biz Allegro Sint oedenrode
Sleeppauze (15 minuten)
36 Thom de Koff Ghayano Bernini Renswoude
37
38 Tom Schellekens El Gore Go Namelus Esbeek
39 Bas Moerings Hervesther Elvis ter Putte roosendaal
40 Wil Schellekens Flyer Sir Shutterfly Esbeek
41 64 Jack Ansems Darwin DDL Quantum P-ZZ Sint-oedenrode
42 Kessy van Berlo Erma Larino Sint-Oedenrode
43 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Flow-Versen Nabab de Reve Hoeven
44 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
45 200 Tim Franssen Napoli Nabab de reve P-ZZ Gilze
46 Leon Kuijpers Houdini Namelus R breda
47 Marcel Groen Cadesso Cabachon P-ZZ Mierlo
48 Malin Parmler Lennox van’t Eigenlo Echo van’t Spieveld Mierlo
49 Nikita Cheung Cash-Maker v/d Laarse Heide Z Chin chin Zundert
50 Ozgur Ozkan Cool Berlin Berlin Helmond
51 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed Rucphen
52 Jarno van Erp Eye-Catcher Go Harley P-ZZ Oss.
53 62 niels fockaert galliano WARRANT P-ZZ Dinteloord
54 Dennis van den Brink Aonia Domain My Lord Carthago Nijkerkerveen
55 Siebe Kramer cherise Tenerife Vdl Oud Beijerland
56 Kimberly Loos Katinka L Vivaldi Du Seigneur Beek en Donk
57 Mischa Everse Vida Loca della Marca Vigo d'arsouilles Waddinxveen
58 102 Monique van den Broek Carlow vd Helle caretino P-ZZ Sevenum
59 Patricia Greeve Cagena Calvino P-ZZ Rucphen
60 Michael Korompis figaro de kalvarie Aganix du Seigneur Oostmalle
61 Roosje Brouwer F Termie Lasino P-ZZ Waddinxveen
62 75 Boy Peels Intendro Zeldenrust Indoctro P-ZZ Waalre
63 Ruben Romp Alep Calvaro P-ZZ Goirle
64 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly P-ZZ Venray
65 77 Tom Schellekens Casander Lord Z P-ZZ Esbeek
66 Rene van Zuilen Earl Grey Up to Date P-ZZ Nederland
67 Dominique Greeve Gialotti Vleut P-ZZ Rucphen
68 hani bisharat Cassius cassini 1 P-ZZ Essen