Zo, klasse 1.40m, klassiek met winning round


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse 1.40m, klassiek met winning round -  Grote prijs van Etten-Leur Blom Verkeersschool


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 19 mei 2019
Tijd: 15:15
Jury‘s
O dhr J Wilmink
st Mw C Ruigrok
vz Mw T Kommers
t Mw W.van Vulpen
sl Dhr L Broos
vt Mw I Sonneveld
Prijzengeld
1e prijs: € 750.-
2e prijs: € 550.-
3e prijs: € 400.-
4e prijs: € 300.-
5e prijs: € 250.-
Regl. Volgprijzen: € 80.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
2 97 Abu Hamoun Odai Fire Ball Warrant P-1.40
3 Jack Ansems Gambler Z Glasgow van 't Merelsnest Sint-Oedenrode
4 Kessy van Berlo Elegant Vb Verdi Sint-Oedenrode
5 76 Boy Peels Ceazor Z Concord Z P-1.40 Waalre
6 hani bisharat Brown Sugar Chacco Blue P-1.40 Essen
7 Thom de Koff Emmerson Cicero Z van Paemel Renswoude
8 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
9 Rodrigo Morgado On Top Burggraaf P-1.40 Venray
10 21 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel P-1.40 Oud Beijerland
11 Tom Schellekens Casander Lord Z Esbeek
12 Wilma Hellstrom Cicci BJN Ci Ci Senjor Ask Heeze
13 195 Alessandro Fontana Charlotte Indoctro P-1.40 Bavel
14 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
15 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z LIESSEL
16 Anoek van der Pluijm Elcapone M Baloubet Du Rouet Waddinxveen
17 Carmen Arguelles Martin Fito de Porceyo - Tilburg
18 Anne van Vulpen Fajoecha BH Indoctro Vleuten
19 Bram van der Pluijm cosmo Catoki Roosendaal
20 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
21 Ciaran Dreeling Black Out Cara Touche Heeze
22 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss.
23 194 Alessandra Fuzzi RMF Tequila Padinus P-1.40 Bavel
24 Denize van der Poel Wiske indoctro Wouwse plantage
25 Dennis van den Brink Frasier Carambole Nijkerkerveen
26 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z Asten
27 Franklin Posmus Easy H Numero Uno Zuidoostbeemster
28 Kobe Hendrix Litho NN Gilze
29 96 Abu Hamoun Odai Easy Money Verdi P-1.40
30 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
31 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
32 Laura Hoefsloot Equity Numero Uno Amersfoort
33 48 Tim Franssen andra z andiamo P-1.40 Gilze
34 Boy Peels Ferarie Zeldenrust Indoctro Waalre
35 Jack Ansems Excellent Lexicon Sint-Oedenrode
Sleeppauze (15 minuten)
36 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
37 Katie Fletcher Grace Vingino Hoogeloon
38 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
39 Thom de Koff Ferran V Indorado Renswoude
40 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
41 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
42 Maaike Theunis TTO Douala L' Esprit Moerstraten
43 Jarno van Erp Evolution Go Carthino Z Oss.
44 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust
45 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
46 Ozgur Ozkan Viper Z Vleut Helmond
47 170 Kim Emmen Teavanta II C Z Treasure Z P-1.40 Dinteloord
48 Ruben Romp bugatty go concorde Goirle
49 Raf Willemse Harvey Clinton Ravels
50 Michelle Bouman Damos Vaillant Baarle Nassau
51 Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z s Heer Abtskerke
52 1 Bas Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
53 Imke Kort Cappuccino Indoctro Lewedorp
54
55 95 Alessandra Fuzzi Gladiator Andiamo P-1.40 Bavel
56 94 Alessandro Fontana Voice de Longchamps Toulon P-1.40 Bavel
57 Sabrina van Rijswijk Lely vd Bisschop Elvis ter Putte Pijnacker
58 Iris Michels Eggcelent Cardento LIESSEL
59 54 Kobe Hendrix Widricks Frans Ustinov P-1.40 Gilze
60 Wilma Hellstrom Cillarney Chintan Heeze
61 Tom Schellekens El Gore Go Namelus Esbeek
62 Rodrigo Morgado Tasmina des Terdrix Major d'Olbiche P-1.40 Venray
63 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
64 Boy Peels Loksly vd Broekkant Jaguar Mail Waalre
65 205 Jarno van Erp Al Capone Lupicor P-1.40 Oss.