Zaterdag Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse L

2 Fasen Special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 24 augustus 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T. Heijligers
B. van Enckevort
A. van Enckevort
M. de Kleijne
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 198 Manon Hees Apollo nn P-L Meterik HC
2 191 Rosanne Janssen Janeiro VHL Connor P-L Lierop
3 Fawaz Al Saied Kasper Nn Maria Hoop
4 43 Joris van Helmond Ballerina VHL Baltimore P-L Asten HC
5 193 Johan Klein Zieverink Scotch on ice Stakkato P-L Lierop
6 192 Dave Maarse Kremlin Casallco P-L Wellerlooi HC
7 Ralph Slaats Izi me Cream on Top Waalre
8 194 Mirjan Horyon Jenever Andiamo P-L Meijdl
9 514 Arnold Boerekamps Happy Hour VM nvt P-L Asten HC
10 Niels de Louw Ilaya Z Inshallah de Muze Asten
11 45 Denise De Jongh Joseph O’mara Kannan P-L Asten
12 372 Stefanie Deckers Amani B Solitair P-L Eindhoven
13 Lisanne van de Pasch Epic Berlin Helmond
14
15 197 Teddy van de Rijt Jeekels Cidane P-L Nuenen
16 368 Kristian Houwen Jameson Arezzo VDL P-L Wanssum
17 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
18 243 Sheady Sentges Cortes nn P-L
19 131 Iago Fratti Carte blanche of picobello z Cardento P-L
20 Jorn Emschove VDL Groep Jagger Balou du Rouet Z Hoogeloon
21 Natalia Majchrowicz VDL Groep Victoria Do Spiritivo Hoogeloon
22 260 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur P-L
23 Lianne Verbakel Follow me nn Aarle-Rixtel
24 Marco Jaspers Ilias Nabab de Reve Swalmen
25 331 Anne - Marie Poels Just Talente Crunch P-L Swolgen
26 207 Jos van Deurzen Ilias Fortuna Dallas P-L Elsendorp
27 61 Manon Hees image zirocco blue P-L Meterik HC
28 Thijs Derks Ibalia kannan Zeeland
29 199 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo P-L Meijdl
30 Yves Winkelmolen Fabulous Ustinov Son en breugel
31 Tristan Marchal Just me Nn Someren HC
32
33 200 Miguel Laiz Zandio Jikke nn P-L Mierlo HC
34 Isabeau Keulen Acrobat Xx Lanaken
35 peter keulen broadway z bufero Lanaken
36 245 Lucas Coimbra Capone NN P-L HC
37 Emma Van Der, Linde Ceasar Vainqueur Klimmen
38 304 Ozgur Ozkan Nena Blue Leasure jk horse trucks Z P-L Helmond
39 430 Denise De Jongh I’m Quality Time Quality Time P-L Asten
40 203 Dave Maarse Javona Astrello P-L Wellerlooi HC
41 Rosanne Janssen Hanella V Vigo D'Arsouilles Lierop
42 51 Joris van Helmond Jones VHL Elvis ter Putten P-L Asten HC
43 204 Johan Klein Zieverink Jaloubet Baloubet du rouet Lierop
44 312 Rodrigo Morgado Chacara Blue nn P-L Heibloem HC
45 53 Caoimhe Andrews Dicksgrove Wildfire Lux Z P-L Nederweert HC
46 369 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio P-L Maasbree
47 205 Thieu Hendriks Levelly Level Z P-L Roggel
48
49 206 Ellen Beckers - van Bussel Imola Kannan P-L Roggel HC
50
51 462 Anne - Marie Poels Karamba - P-L Swolgen
52 208 Elke Geraedts Utopia Z Ustinov P-L Baexem
53 209 Paul Janssen Hakar - P-L Well HC
54 210 Jari van de Biggelaar Loid Lordanos P-L Geffen
55 190 Tessa Smits Gigi Double Trouble P-L Liessel
56 513 Dave Crombach Inspecta Gammon Gloucester Kerkrade
57 517 Mans Thijssen tyson's lady lux z Tyson P-L Sevenum
58 250 Mel Thijssen Ibiza Special de Muze P-L HC
59 518 Mans Thijssen tyson's lady lux z Tyson P-L Sevenum HC
60
61 3 Chantal van Heel I.Zermie Warrant P-L Roggel
62 Pieter Bergmans Halla B Cannabis Z MEIJEL
63 Gwen Schreuder be impressed vancouver Montfoort
64 Liza Houwen-Tiebot Jilzz Queen nn Wanssum
65 446 Kristian Houwen Jiletton HS Quality Time P-L Wanssum
66 445 Ralph Slaats Norton de Landetta Numero uno P-L Waalre HC
67 Niels de Louw Jadzia Rascin Asten
68 438 Isabeau Keulen Tyminka Tornesch P-L Lanaken HC
69 Jorn Emschove VDL Groep Jennifer Verdi Hoogeloon
70 467 Tristan Marchal Nemo verdi P-L Someren HC
71 Stefanie Deckers Zaa Zoe Hornet Rose Eindhoven
72 Lisanne van de Pasch La Tinka Levisto Helmond
73 Rodrigo Morgado Jorin ES Falaise de muze Heibloem HC
74 211 Teddy van de Rijt Jolion V Emir R P-L Nuenen
75 Thijs Linders Ciamorka Z Canterburry Baexem
76 132 Iago Fratti Magnificent Mr Blue P-L
77 Rosanne Janssen IELEANDER V NUMERO UNO Lierop
78 55 Joris van Helmond Comme Tessa VHL Comme il faut P-L Asten HC
79 213 Johan Klein Zieverink JERMA Toulon P-L Lierop HC
80 214 Gaby Maarse Ja hoor 'n Astrello Astrello P-L Wellerlooi HC
81 215 Dave Maarse Atilla Astrello P-L Wellerlooi HC
82 413 Joost Martens Homerun Berlin P-L Sevenum HC
83 469 Nick van den Broek Eldo van de helle Eldorado vd zeshoek P-L Sevenum HC
84 Denise De Jongh Joelle Verdi TN P-L Asten