Zaterdag Klasse M (LCL)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek telt mee voor de Local Champions League

Sponsor LCL: VRCA

Klasse M

2 Fasen Special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 24 augustus 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T. Heijligers
B. van Enckevort
A. van Enckevort
M. de Kleijne
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 470 Mathijs van Asten Esther II Des Brumes Little Rock P-M Ysselsteyn HC
2 270 Malin de Vries Dollar Girl Startrek P-M Leende
3 433 Piet Raijmakers Jr. Hasal Zirocco Blue P-M Asten
4 296 Lotte van den Broek glyn Casall P-M Lierop
5 269 Nick van den Broek Eldo van de helle Eldorado vd zeshoek P-M Sevenum
6 Niels Bulthuis Indian Rose zirroco blue Echt
7 Beau Schuttelaar Cadiz nn Tegelen HC
8 Paul Janssen Izzy-Joy Vittorio Well
9 Kristian Houwen Jameson Arezzo VDL Wanssum
10 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
11 536 Lucas Coimbra Calle Mia Comme Il Faut P-M HC
12 Natalia Majchrowicz VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
13 561 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold P-M Hoogeloon
14 560 Pieter Bergmans Quidamo Z Quidam de Revel P-M Meijel
15 143 Vilma Heiskanen Mystery van het Hellehof Erco van 't Roosakker P-M Weert HC
16 144 Dave Maarse Je m'apelle Balou Balou de Rouet P-M Wellerlooi
17 Marcel Billet Carolina BS Cantos Rijsbergen
18 Kimberley Winsingh Charlie Chatender Elll
19 146 Iris Michels Flora Verdi P-M Liessel
20 333 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter P-M Swolgen
21 Jari van de Biggelaar Faisi P Indoctro Geffen
22 140 Dorien Leynen UCS Montikarla Montender P-M Pelt
23 Tereza Vesela High Tea Cento Heeze
24 133 Iago Fratti Ilinn Van Gogh P-M
25 melderslo
26 471 Mathijs van Asten Zorro -- P-M Ysselsteyn HC
27 135 Patricia Madeira Ecuador Nn P-M HC
28 241 Rodrigo Almeida Important Style nn P-M
29 351 Julia Foss Iwan Glasgow v/h Merelsnest P-M HC
30 Lieke Vogels Nuit D'Api Bisquet Balou Oirschot
31 448 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
32
33 49 Kim Bressers Zandcartheuzen Z Zandor P-M Helmond
34 157 Paul Janssen Ici paris Numero Uno P-M Well
35 292 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek P-M Nuenen
36 163 Liza Houwen-Tiebot Jilzz Queen nn P-M Wanssum
37 Kristian Houwen Joep Troyka S Cidane Wanssum
38 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
39 Niels de Louw Impala Rascin Asten
40 Dave Maarse Juanfran Wellerlooi
41 345 Yenca Sips Ignatius Spartacus P-M Zaamslag
42 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
43 Ida Sjogren Infinity Untouched Asten
44 Dorien Leynen Mylord van't Vlasmeer Emerald van't Ruytershof Pelt
45 150 Juus Bankers Svea La Douche Z Spartacus P-M Deurne
46 515 Erika Lickhammer I'm a Dancer Denzel vh Meulenhof P-M Asten HC
47 Kimberley Winsingh Star Snip Quick Orion D'elle P-M Elll
48 152 Philippe Houtackers Wonder S Contendro I P-M Weert
49 153 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Neerkant
50 Selma van Werkhoven Lovely Lady Elvis Neerglabbeek
51 539 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno P-M Bakel
52 452 Jasper Bulthuis Rigoletto Quidam de Revel P-M Echt
53 Niels Bulthuis Bella Balou Balou du Rouet Echt
54 544 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun P-M Asten
55 543 Vilma Heiskanen One Time Eldorado P-M Weert HC
56 Jorn Emschove VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon HC
57 545 Ozgur Ozkan Lady lover Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
58 154 Beau Schuttelaar I'm here Carambole P-M Tegelen
59 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
60 Ruben Heijligers Helena R Namelus r Asten
61 73 peter keulen zyracara sam r P-M Lanaken
62 rachelle hanemaaijer Verenice Verdi someren
63 Kim Bressers Hurricane Canabis Z Helmond
64 Anouk van de Nieuwenhuijzen Irena Z Indoctro Keldonk
65 74 Caoimhe Andrews Ursula D'amaury Kama P-M Nederweert HC
66 350 Julia Foss Imaldo Numero Uno P-M HC
67 410 Patrick Nortier Chipolata M Caleandro P-M Heerlen
68 251 Mel Thijssen Gladstone Eldorado vd Zeshoek P-M
69 172 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato P-M Lierop
70 160 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire P-M Asten
71 411 Mans Thijssen Amble gamble Z Ambler gambler P-M Sevenum
72 293 Teddy van de Rijt Herma Ukato P-M Nuenen
73 370 Loraine Peters Tinka's Borne Z Tinka's Boy P-M Echt
74 Pieter Bergmans Lessing Ludwig van Bayern Meijel
75 159 Alexander Davis Heleen Van Gogh P-M Kelpen-oler HC
76
77 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
78 537 P-M Melderslo
79 161 Kimberley Winsingh Imaldo Numero uno P-M Elll
80 Iris Michels Black Out Cara Touche Liessel HC
81 Erika Lickhammer Hyndla - asten HC
82 247 Lucas Coimbra Gaudi nn P-M
83 164 Tereza Vesela Histannia HDH Zirroco Blue VDL P-M Heeze HC
84 134 Iago Fratti Greace Numero Uno P-M HC
85 547 Piet Raijmakers Jr. Glenneagle Tjunkske P-M Asten
86 169 Chiara Monnissen Chanel van het groenhof z Cicero P-M Kleine
87 346 Renee de Weert Hello B Berlin P-M Sevenum
88 541 Jasper Bulthuis Hilton Contendros P-M Echt
89 540 Niels Bulthuis ietje ilona quasimodo vd molendreef P-M Echt
90 Leopold van Asten VDL Groep Spiritivo Indoctro Duizel HC
91 165 Beau Schuttelaar Irene Numero Uno P-M Tegelen
92 188 Larissa Bijl Just be gentle Tyson P-M Deurne
93 167 Elke Jaspers Helena Cantos P-M Swalmen