Zaterdag Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 24 augustus 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T. Heijligers
B. van Enckevort
A. van Enckevort
M. de Kleijne
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 45.-
3e prijs: € 35.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Larissa Bijl Katoo Gaillard de la pomme Deurne HC
2 Yves Winkelmolen Katteau van W Glasgow van ‘t merelsnest Son en breugel HC
3
4 303 Ozgur Ozkan Happy Girl nn P-B Helmond HC
5 Thijs Derks KINGSTON Grandslam Zeeland HC
6 Lisanne van de Pasch Kasjmir Harley VDL Helmond HC
7 Manon Hees Kick Tangelo van de Zuuthoeve Meterik HC
8 286 Hamad Al Roumi KRC Fleurine nn P-B HC
9 30 Arnold Boerekamps Jalou Tornesch P-B Asten HC
10 329 Anne - Marie Poels Demo Hof ter Brugge Dakar VDL P-B Swolgen HC
11 509 Rob van Bussel Kwatro van de peelvenhoeve douglas P-B Asten HC
12 182 Julia Hallberg Hummer Z Harley P-B Weert HC
13 183 Alicia Bocken Limoncello Der senaat P-B Weert
14 508 Romy Hertogs Zaragoza Flemmingh P-B Nuenen
15 516 Kim Bressers Jack Daniëls Andiamo P-B Helmond
16 279 Fleur van Dael Dh's Froliki Boss P-B
17 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
18 Marion Merks Kingston Entertainer Sint oedenrode
19 177 Joel Siersema kolavsca zirocco blue P-B Gemert HC
20 Larissa Bijl Kadiva Marius Claudius Deurne HC
21 YongKun van Vorstenbos Class Boy Riverland Tinka’s Boy Nederweert
22 Jort Op het Veld Carlycolle Z Cornet Obolensky Neerkant
23
24 Amer Al Shatti Himalaya - Maria Hoop
25 Malin de Vries Color me Cream Z Cream on Top Z Leende HC
26 32 Isabeau Keulen Tyminka Tornesch P-B Lanaken
27 35 Emir Cakir Docardi Derrick P-B Helmond
28 36 Ellen Beckers - van Bussel J.J. Letho Kannan P-B Roggel HC
29 Thijs Derks JOLLIE Kannan Zeeland HC
30 444 Ralph Slaats Izi me Cream on Top P-B Waalre HC
31 Yves Winkelmolen Jack of hearts Ederado Son en breugel HC
32 Guido Van de Weijer Gevera Verdi Helmond HC
33 33 Ozgur Ozkan Lunder Man Leasure Z P-B Helmond HC
34 Elke Geraedts King Berlina Berlin Baexem HC
35 180 Danice Giesbertz Whoopi Romantico li P-B Kessel
36 181 Paul Janssen H. Termie - P-B Well HC
37 Jari van de Biggelaar Karmona Clinto Z Geffen HC
38 Noa Thelosen Jonika El Salvador Someren- Heide
39 Sylvia Dorssers Carant Marc Z nn Maasbree HC
40
41 510 Larissa Bijl Kaziva Don 't touch it P-B Deurne HC
42 Elke Jaspers June Douglas Swalmen HC
43 130 Iago Fratti No mercy Nabab de Reve P-B HC
44 184 Britt Paesen Caliber Z Concordance P-B Overpelt
45 Denise De Jongh Kalmee Dallas VDL Asten HC
46 310 Anne Fritsen IAN Zambesie P-B Nistelrode HC
47 Lisanne van de Pasch King Vigaro Helmond HC
48 Manon Hees Caffeine Z Chellano Alpha Z Meterik HC
49 264 Sheady Sentges Cortes nn P-B HC
50 330 Anne - Marie Poels Kimbal nn P-B Swolgen HC
51 185 Joel Siersema Karrera Carrera P-B Gemert HC
52 Thijs Derks GOLD ICE Contendro I Zeeland HC
53 Yves Winkelmolen Queen d’Amour Quillan v Z Son en breugel HC
54 187 Guido Van de Weijer Joris Luxels P-B Helmond
55 34 Ozgur Ozkan Locardi Aristo P-B Helmond HC