Zondag Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse Z

Klassiek met barrage

Max. 2 paarden per ruiter.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 augustus 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T. Heijligers
B. van Enckevort
M. de Kleijne
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 466 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin P-Z Asten
2 281 Johan Klein Zieverink Inspector Gentleman P-Z Lierop
3 374 Teun Vestjens Hope Onbekend P-Z Sevenum
4 528 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve P-Z Meterik
5 309 Wouter Enzerink Guess Who ukato P-Z
6 235 Larissa Bijl I'm the next be gentle NN P-Z Deurne
7 Jerome Schmidt Etoille Corlensky WELKENRAEDT
8 Bert-jan van de Pol Escape nn Neerpelt
9 556 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z P-Z Ottersum
10 555 Rob Heyligers Chin It Zippit P-Z Asten HC
11 8 Kessy van Berlo Intygo blue Vitanova Zirocco blue vdl P-Z Veghel
12 463 Leopold van Asten VDL Groep Elegant Hero Z Echo van 't Spieveld P-Z Duizel
13 19 Rob Eras Collezione Cesaro Delano Diamant de Semilly P-Z Helvoirt
14 Jarno van Erp Flying Boy Al Capone Oss.
15 Jens van der Meer Eclips Cardento Tilburg
16 Patrick Lemmen Jolly Fleur Contact vd Heffinck P-Z Baarlo
17 113 Frank van Helmond Hesmee Up to date P-Z Ommel
18 Jari van de Biggelaar Gwendolien Ustinov Geffen
19 Tereza Vesela F-ninjo Napels Heeze
20 254 Mel Thijssen Nena K Z Non stop P-Z
21 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
22 75 Salem Al Wehaib Funny Girl - P-Z Wellerlooi HC
23 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
24 Johan Klein Zieverink Herma Toulon lierop
25 101 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly P-Z Heibloem
26 Jeffrey Schmitz I Fly sw Emilion SCHIMMERT
27 Sanne van der Sommen Favola Ginus Weert
28 102 Tiare Marin Cockcroft Lucky Lady vdb Nabab de Reve P-Z Nederweert HC
29 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
30 Sophie Schmidt Coolmax Coolman Henri Chapelle
31 352 Julia Foss Iwan Glasgow v/h Merelsnest P-Z HC
32 Carlijn Sturme Inadja Celano Bakel
33 104 Beau Schuttelaar Experience nn P-Z Tegelen HC
34 520 Piet Raijmakers Jr. Cash Casper Quasimodo vd Molendreef P-Z Asten
35 521 Teun Vestjens Eureka's Vigo D'Arsouilles P-Z Sevenum
36 John Steeghs Noeno Numero uno Meterik
37 546 Maya Torres Blue Star de la Bastide nn P-Z HC
38 Larissa Bijl Grace Ticallux verte Deurne
39 100 Sandra Klaessen Alano P-Z Neer
40 115 Jerome Schmidt Electra Kashmir P-Z Welkenraedt
41
42 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Ottersum
43 Rob Heyligers Colante Cuba Asten
44 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL Veghel
45 468 Leopold van Asten VDL Groep Spiritivo Indoctro P-Z Duizel
46 10 Rob Eras Mademoiselle du Zoute nn P-Z Helvoirt
47 554 Jarno van Erp Gringo Go NN P-Z Oss.
48 553 Lars Kuster Denver de liebri Z Diamant de semilly P-Z Oudsbergen
49 361 Patrick Lemmen Inostello M Numero Uno P-Z Baarlo
50 533 Frank van Helmond Gemike Namelus P-Z Ommel HC
51 94 Ozgur Ozkan Ceasar NN P-Z Helmond
52 Jari van de Biggelaar Good boy Lucky boy Geffen
53 552 Tereza Vesela Donja HHD Numero Uno P-Z Heeze
54 23 Erika Lickhammer Silver Eclipse Eldorado vh Zeshoek P-Z Asten HC
55 255 Mel Thijssen Gaudi Lexicon P-Z
56 Dave Maarse Cunami Clinton I P-Z Wellerlooi
57 307 Wouter Enzerink Excuse me Quintender P-Z